• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
autor
no malá ešte nie.. ale ja sa radujem ako by som ja bola malá.. :grinning:
6. apr 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta ozaj kde ste kupovali tu vasu sedacku???
6. apr 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Peti, takže zajtra o tej 10tej to platí??
6. apr 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka55555 - tú v obyvačke???neviem to sme kupili od tatovej svokri ona ju mala rok a išla meniť celú obyvačku tak nám ju posunula.
6. apr 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj....tak nic...lebo taka sa mi paci... :slight_smile:
6. apr 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a jasne ze plati zajtrajsok :slight_smile:
baby a viete kde to byvam???niki vie, brisilda uz tiez a mata a kosta????
6. apr 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som sa dohodla s Kosťou, tak že sa počkáme na zastávke a pôjdeme spolu.. a Miška nech počká Maťu pred tvojim domom, oni pôjdu isto autom... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
6. apr 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaa kuriér je už tu, tak idem ja dole... jupíííííííí... :grinning: :dizzy_face:
6. apr 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok.... :slight_smile:
6. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko mamicky a tehulky
peta ved mati staci povedat nech odstavi auto tam kde bol kates :wink: ty mas tusim okno hned vedla hnede okna sa lahko hladaju :grinning: :grinning: :grinning: a pockame sa pred tvojim barakom :wink:
eli tie rastuce bolave zubky nezavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam ze u nas to bude aspon take prijemne ako pri samkovi :wink:
inak ja som az teraz vstala som dobra co? a to amm doma aj samka :grinning: moj tlak bol rano 100/60 :grinning: a vecer bude 140/80 to uz mam tak odsledovane :wink: kedze cezden sa uz nezastavim tak musim vylehovat co najdlhsie :wink:
peta mne zajtra zacina 9 mesiac :grinning: :grinning: :grinning: jupiiiiiiiiiiii
6. apr 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brisilda no ty máš ale zlaté dieťa :grinning: keď ťa takto nechá pospať.Ja som vyšla zo sprchy a rozmýšlam,čo si spraviť na obed.
6. apr 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas je este zem. salat :wink: + napacovane masko takze bude rozoto nakolko mam kopec tvrdeho syra na postruhanie :grinning: a inak ano je zlaty ale budil ma asi 10 krat :grinning:
6. apr 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takto sme to premiestnili,myslím tú spálňu.
6. apr 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde sú modré obliečky je aktuálna zmena :grinning: teraz je tam viac miesta,dokonca už aj na postielku,lebo sme dali skriňu hneď na začiatok izby ku dverám.
6. apr 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eyya - neviem akú máš predstavu toho šporťáku ale tento predáva jedna baba z PB,ja by som taký chcela
6. apr 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta tak u nas je skrina stale pod stenou :grinning: a postel sme mali pod oknom no teraz sme ju premiestnili nakolko nam pri otvorenej vetracke fukalo do usi :grinning: a mv sme to riesit tak aby sme videli aj na TV nakolko je na stojane na stene :grinning: teraz sa mi tam vopcha tak jednine ten pruteny kos a mozno aj postielka ale tu isto premiestnovat nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechcem aby maly spal s nami v spalni nakolko ja musim mat otvorene okno tak by chuda zamrzlo :grinning:
6. apr 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/bazar/golfky/tjph/kocik-cosatto-pogo/ ja kebyze mam malu slecnu tak by som uvazovala o niecom takom :wink:
6. apr 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak na mimiaukciach sa daju kociky kupit pod cenu :wink: skus mrknut aj tam :slight_smile:
6. apr 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ide sa na to... umyť riad, zapnúť práčku, dať piecť chlebík, povysávať a uvariť obed... ufff.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brisilda - ten je parádny ten by som brala aj ja.
6. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi -to už malo byť hotovéééé :grinning: :grinning: :grinning: kurňa ja som ešte neobedovala taká som lenivá sa zdvihnúť od PC :grinning:
6. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mna zaujal aj tento http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1962457 a kebyze je v krasnej modrej farb etak nevaham a kupujem :grinning:
6. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No môže byť len mne sa nepáči čisto čierny a tie ručky už vôbec nie,pre mňa by to bolo nepohodlné,ale na cestovanie super
6. apr 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja potrebujem kocik iba na cestovanie a po roku svoju loolu peredam je sice uzasna ale cervena :stuck_out_tongue_closed_eyes: no este uvidim :grinning: potom by som ju vymenila za nejaky super golfac ale to je este daleko
6. apr 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - ja že si ju predala? nemáš čiernu náhodou?
6. apr 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem sa prejsť aspoň do potravín lebo takto dostanem srdcový kolabs z nudy
6. apr 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kosti, tak čo si nepovedala.. si mohla dojsť na kafé.. :wink: :slight_smile:
6. apr 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta predala som iba autosedacku z looly a kupila som si v ciernej farbe :wink: no konstrukciu mam aj sportak :slight_smile:
nika ved jej zavolaj mozno este dobehne :grinning:
6. apr 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi - veď ma ani nenapadlo :dizzy_face: práve som prišla idem niečo navariť drahému,za chvíľu príde z práce a od zajtra som do piatka sama doma :frowning2: ešte že idem vo štvrtok na alergológiu a v piatok k zubárovi (na 10,00 tak asi cvičenie nestíham a nemám ani auto takže asi nič :angry: )
6. apr 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidíš, ty trdlo.. sme mohli pokecať... ale šak zajtra sa vidíme..takže to už necháme tak.. mne dojde drahý asi tak za pol hodku.. bol u svokrovcou a v meste aj s malou..tak som si aspoň navarila a upratala... :slight_smile: :wink:
6. apr 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok