Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

mata0312
6. apr 2010

ahojky ale ste toho dnes popisali 😀 😀

zajtra to teda plati o 10 u Peti drahy ma nakoniec volno a tak ma dovezie ale fakt neviem kde petka byva, prosim ta Peti hod mi do sms čislo baraku je to niekde pri kosti vsak??
bris takze zasa sa Deniska pomylila dnes o osmej sa idem pozriet na tie fotky juj ale sa tesim len aby boli na pozeranie 😀 😀

brisilda
6. apr 2010

mati ved som si aj myslela ze sa zmylila to neva stava sa 😀 inak pytaj si hned cd aby sme sa pokochali pohladom na fotecky 😉 ona ti to da aspon mne ich dala hned 😉
kosta tu samotu nezavidim ale inak aj moj mm bude asi chodit do prace na tyzdnovky 😠 😠 😠 jedneho dna ma s neho slak trafi 😀

mata0312
6. apr 2010

no dufam ze mi ho da 😀 😀 😀

brisilda
6. apr 2010

a preco tam ides az tak neskoro? 😕

mata0312
6. apr 2010

ahojte takze uz ich mam 😀 😀

bris lebo ze aby si ulozila deti spinkat 😀 😀

brisilda
6. apr 2010

jaaaj aha no mojho by som o 20:00 do postele nenahnala 😀 in ak kde mas foto? idem mrknut na fb

mata0312
6. apr 2010

idem ich vlozit na fb 😀 😀

nikiarudi
autor
6. apr 2010

ok, baby tak zajtra sa vidíme.. my ideme spať.. až si pospím.. tak pa a dobrú..

brisilda
6. apr 2010

jeej kocky tak ja uz mam na zajtra navarene cize uz iba poupratujem a tesim sa na navstevu 😉

petka55555
6. apr 2010

mati idem kuknut na fb....poslala som ti ip s popisom cesty.....

inak ja mam uz asi tych poslickou, nic pravidelne, ale bolesti krizov a take kramove bolesti, ale je to slabe.....neni to skoro????

mata0312
6. apr 2010

diky petka za ip 😀

petka55555
6. apr 2010

krasne krasne mati a kde je viac???

mata0312
6. apr 2010

akurat ich vkladam ale tie budu zamknute len prre vybranych 😀 😀

brisilda
6. apr 2010

mati dufam ze medzi nich budeme patrit aj my 😉
peta to nesu poslickovia este 😀

mata0312
6. apr 2010

no jasne mozete kuknut 😀 😀 😀

brisilda
6. apr 2010

a pridala si uz aj ine? ja som zvedava na tu kde lezis uz ked si ma tak navnadila 😀 moja zvedavost nepozna konca kraja 😀

mata0312
6. apr 2010

ano moja uz som ich vlozila aj tu mam dve a jedna z nich tam je 😀

mata0312
6. apr 2010

napisala som to ako madar 😀 no mam dva zabery a jeden tam je 😀 😀

brisilda
6. apr 2010

to je asi ta co som aj okomentovala co? ja som si to zmylila s tym co si spominala ze si hore bez a mas prelozenu iba ruku cez prsia 😀 😀 😀 inak krasne fotky 😉 si taka sexica v tych satach 😉

petka55555
6. apr 2010

bris a co su potom poslickovia???

mata0312
6. apr 2010

no vsak tam si drzim len rukami prsia dala som tam aj ten druhy zaber s tymi lupenmi 😀 😀

mata0312
6. apr 2010

miska ale tu fotku si nekomentovala 😉

mata0312
6. apr 2010

tak ja idem do postele tak pa a zajtra 😀 😀

brisilda
6. apr 2010

mati tak bru noc inak ja som nevedela ze si spravila este jeden album 😀 😀 😀 inak tie fotky v nom su suprove 😉
peta mna podbrusko ako na menzes pobolieva tiez je to zvatsujuca sa maternica poslickovia su ako kontrakcie neboj to hned zistis 😉 bolest bruska +tvrdnutie a v intervaloch ale nie v rovnakych preto to treba sledovat 😉 akonahle su intervaly rovnake jedna sa o kontrakcie 😉 a s postupom casu budu silniet 🙂

eyya
7. apr 2010

ahojte dobre rano 🙂 no ten cerveny kociarik je super ale ma tam zaujemcou napisala som jej ale pochybujem...no ja som pozerala take klasicke ale paci sa mi nieco na styl quinny zapp ale s polohovatelnou opierkov len netusim ako by sa s nim jazdilo po pb a nasich bezarierovych cestach 😒

a mati asi som nevidela vsetky fotky ale tie co ano su krasne 🙂

nikiarudi
autor
7. apr 2010

dobré ránko...

kosta123
7. apr 2010

Ahojte 😉

nikiarudi
autor
7. apr 2010

tak za 50 min. pri zastávke Kosti, dobre?

brisilda
7. apr 2010

jaaj kocky ja som estelen teraz vstala 😀 ale hadam to stihnem 😀 rozhodla som sa totiz ze pridem peso kedze to eni az tak daleko 😉

kosta123
7. apr 2010

niki ok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre