• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
cau Mata-Kosta,hadaj kto?
7. apr 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Isto by to zarástlo :angry: ale asi sa na to vykašlem,ale myslím že by mi to aj tak popraskalo keby tam nemá,naušnicu,asi tam mám tenšiu kožu okolo pupka :frowning2:
7. apr 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana85 -ALA???
7. apr 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
huraaaaaaaaaa bábovka sa podarila... mňaaaaaaaaaaam... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. apr 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi - no tak super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja sa teším na chlebík,keď nám niekedy upečieš,mňam taký čerstvý,masielkom,alebo masťou :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,vedla Jana
7. apr 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes si neprisla tak som sa nudila,ze som sa tu zaregistrovala
7. apr 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru niki kedy nas zavolas na cersto peceny chlebik? :grinning: inak som rada ze sa ti babovka podarila mne sa zase podarila minule bublanina :grinning: a nasla som na nete super kolac kde idu iba jablka a detske piskoty :grinning: tak uvidim co s toho vykuzlim :wink: no musim kupit piskoty :wink: a ked pridete na navstevu a bude super tak vas aj ponuknem :grinning:
kosta ja mam rucnu odsavacku na el. nemam 100 € ale ak by som bola v situacii ze musim stale odsavat mliecko tak ver tomu ze si ju kupim a tie svoje predam :grinning: ved su este nepouzite iba ich vysterelizujem a uvidim ci ich vobec pouzijem :grinning: ak nie tak ich predam kockam na porodnici :grinning:
7. apr 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tuto mam a da sa nanu dat via poharik alebo klasika avent flasa :wink:
7. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kľudne vám upečiem chlebík, no trvá to asi 3 hodinky, takže treba dať skôr vedieť... aby bol akurát hotový, keď prídete... :wink:
7. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris vyzera dobre len aby aj posluzila :wink:

no niki taky dobry domaci chlebik neni zly napad :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata mna zaujala len preto ze je na via pohariky cize to mozem lahko uskladnovat :grinning: a mam k nej aj nasadky na flase :wink: ved ma vysla na 25 € a je cisto nova :grinning:
nika isto ti dame vediet :wink:
7. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kosta sa zasa zabava :grinning: :grinning: :grinning: a vklada "hrosice" na fb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez malu princeznu :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahahaha :grinning:
7. apr 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si nas fotograf :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne ale najskor nech si da opravit ten fotak :grinning: :grinning: :grinning: lebo to co teraz foti je hrozne :grinning: inak kde su fotky co som fotila ja??? ha? seba tam nedate co? :grinning:
7. apr 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som jej to pisala e kde su tie fotky :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smutny pribeh :frowning2: :frowning2:
7. apr 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki tak dik som si porevala.... :frowning2:
7. apr 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto rad vytcara nove temy :slight_smile:
7. apr 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. apr 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale na druhej strane, ked si nieco take precitame si uvedomujeme ze mozme byt stastne ze to nase stastie mame a je to to najkrajsie na svete
7. apr 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eyya presne si to vystihla :wink:
7. apr 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli: fotky z oslavy su na fb :slight_smile:
7. apr 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru eyya vtedy aj moja depka s priberania vymizne ale ja si tak ci tak uzivam tehu aj ked moje nevolnosti dodnes pretrvavaju :grinning:
nika inak ber na tehulky ohlad ved vies ze sa rozplaceme aj pre malickost nito ked mame citat take clanky
7. apr 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris a nie len tehule ja som stale taka ...

mimochodom mne bolo zle hadam pokial neprisli kontrakcie a to mi potom bolo uz super zle :grinning: ale stalo to za to :grinning:
7. apr 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak mne to ostalo este s prveho tehotenstva :grinning: co uz :slight_smile: ale hadam porod zvladnem bez slz a strachu no ved uvidim lebo to co sa deje v dnesnej dobe je brutal :angry:
7. apr 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok