Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
7. apr 2010

fialllka kto vam pecie torty, lebo vzdy mate krasne, ale tato bola uplne perfektna, ved by mi ju bolo luto nakrajat....

vies co kosta, tie foto su uzasne....ale ked budem po porode, tak sa ma opovaz odfotit 😀 😀 😀 ti zoberem film 😀

eyya
7. apr 2010

baby ozaj co stoji to fotenie u tej vasej znamej?

eyya
7. apr 2010

jaj kolko hodin idem spat papa dobru 🙂

fialllka
7. apr 2010

peta: jedna kocka z rozkvetu ... uz som jej stala zakaznicka, tak mam cenu 😀
tato bola uzasna, aj ked viac sucha ale uz som s nou volala dnes a vieme, kde bol pes zakopany .... mala novu formu a cesto jej urobilo tuhsie, takze jej to mnozstvo, ktorym potierala platy nestacilo ... uz bude vediet a dakuje nam za tuto pripomienku 🙂 predchadzajuce torty boli super, stavnate, chutne a aj skvelo vyzerali ....
hlavne ked mam dobre napady, a ona je velmi sikovna a vsetky moje napady sa jej doteraz pacili a rada sa s tym vyhrala 🙂

eli: zistila som aj tie veci pre teba 🙂

mata0312
7. apr 2010

eyya hodila som ti do ip 😀

brisilda
7. apr 2010

eya to neni nasa znama to nam ju dohodila Dominika 😀 😀 😀 ona bola pokusny kralik 😀 😀 😀
peta film jej asi tazko vezmes skor kartu s fotaka 😉 a neboj po porode nas odfoti a asi tak po 3 mesiacoch sa budeme na tych fotkach uz iba zabavat nakolko budeme uz stihle ako prutiky !!! a basta ziaden komentar 😀

petka55555
7. apr 2010

brisilda uz su styri babena v majovkach..... 🙂

fialllka a ti tucniaci boli na jedenie???

brisilda
7. apr 2010

fialllka bud taka zlata a hod mi tel. cislo na tu pani co vam pecie torty ja budem jednu velku potrebovat na 20. maja 😀

brisilda
7. apr 2010

peti ved tam su poniektore aprilovky 😀 tak sa ani necudujem ze uz aj rodia 😀 😀 😀 ja mam este 2tt cas potom maleho vytlacime von kedze uz od 28 tt ma strasi 😀

fialllka
7. apr 2010

petka: jasne boli na jedenie 🙂

mata0312
7. apr 2010

fialllka su fakt krasne 😀 😀 ako peta pisala skoda ich zjest 😀

brisilda
7. apr 2010

kocky aka skoda viete ake museli byt chutne ? mnam 😀 inak ak mate niekto link na inspiraciu dajte vediet az mam tiez aku taku predstavu o torte ktoru dam upiect pre samka a sebastianka 😉

petka55555
7. apr 2010

brisilda iba dve su aprilovky a dve majove.....a ta jedna mala termin 5.5. skoro ako ty 🙂

neboj ved mame prekvapka pre manzelov, tak mozno mali potom vybehnu... 😀 a do toho tie teple kupele a cajik.....

alebo tu este budem kvasit aj v 41tt 😀

petka55555
7. apr 2010

brisilda ved mozno budes 20. v porodnici este 😝

brisilda
7. apr 2010

peta nestras ma jedine tak 20 aprila to by som este brala 😀

petka55555
7. apr 2010

no uvidime....som zvedava co povie bohac, ako som na tom...ale isto sa nic nedozviem, ale hlavne nech ma kukne, dufam ze si nechodim otovorena 😀 ked ma mesiac nevidel....ved mi tam nafuka 😀

brisilda
7. apr 2010

no veru a max moze dostat prievan 😀 to je hrozne ale co narobime ked ta pan doktor nechce tak casto vidiet 😀 bud rada to znamena ze je s tebou spokojny 😉

nikiarudi
autor
8. apr 2010

baby tie úúúúžasné torty pečie Lucka, moja bývalá suseda vedla z baráku..ešte z Lánskej..a aj tu teraz býva kúsok odo mňa... Peti, ak si pamätáš tú kočku čo som s ňou kecala a má ten čierny casualplay, tak to je ona... 😉 🙂 mám ju na fb medzi priateľmi a tam má pofotené tie torty...a sú úžasné... 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
8. apr 2010

ozaj a vy nechcete aby tu v PB, bolo to plávanie pre bábätká, keď ste mi nenapísali nič do témy...??? ☹

petka55555
8. apr 2010

niki ved ale co tam mame pisat????

petka55555
8. apr 2010

aha, tak to je super vediet...my mame sice jednu co nam robila aj svadobnu, ale ta teta je z bytce a ma vzdy vela roboty....tak dobre vediet....

brisilda
8. apr 2010

nika chceme ale vazne co tam budeme pisat? ved ta kocka ti napisala ze sa na to opyta tak pockame a uvidime 😉
ja idem ohladom tej torty volat este dnes aby som mala istotu ze ju toho 20 maja budem mat 😀

nikiarudi
autor
8. apr 2010

no len tam napíšte, že aj vy ste za, aby videli o najväčší záujem!

brisilda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikiarudi
autor
8. apr 2010

nechápem, kde ťa zrušili či čo?? 😒 😕

brisilda
8. apr 2010

no kocky tak ta kocka ma bohuzil maj plny 😖 fnuq budem musiet teda zhanat nikde inde 😝

nikiarudi
autor
8. apr 2010

no tak to je škoda.. 😒

petka55555
8. apr 2010

no to je problem, aj ta nasa uz mala maj plny, ked davala mamina robit tortu na tu svadbu co pojdeme....vies brisilda, maj je najvacsia totrtova sezona, lebo byva vela svadieb a prijimanii..... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre