Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
8. apr 2010

inak to nevadi ak nezozeniem tak upeciem sama 😀 😀 😀

petka55555
8. apr 2010

no brisidla, chcem ta vidiet ako po porode vyrabas tortu.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mozno krtkovu 😉

brisilda
8. apr 2010

ha ha ha uz som nasla jednu pani ktora mi ju upecie no neviem este za aku cenu 😀 😀 😀 http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/11334/images

nikiarudi
autor
8. apr 2010

no vidíš tak super..

mata0312
8. apr 2010

a budes mat pokoj su krásne 😀 😀

brisilda
8. apr 2010

kocky ale ja chcem dat upict jednu veku a polka priecne bude jeden obrazok pre sebiho + napis vitaj Sebastan ale v modrom a druha polka bude pre samka len sa tam da cislo 7 a asi aj pohodena skolska taska 😀

brisilda
8. apr 2010

som zvedava ako to bude ked to bude 😀 😀 😀 lebo to babatko v kvietinke sa mi velmi paci 😉

nikiarudi
autor
8. apr 2010

to bábatko je tam nááááádherné.. také chutnučké.. 🙂

mata0312
8. apr 2010

fakt sú krásne tie torty to musi byt macher čo dokaze niečo také no ja isto nie 😀

petka55555
8. apr 2010

jej tieto torty som aj ja pozerala, len som nevedela ze to je z PB, to som tu nasla temu ze marcipanove torty a bolo tam strasne vela krasnych....tie babatkovske su zlatucke....

baby tak idete zajtra cvicit????

nikiarudi
autor
8. apr 2010

ozaj k tej budúcotýždňovej návšteve u Mati, ja môžem kedykoľvek, no piatok ideme s malou na nefrológiu, takže v piatok nie.. tak dajte potom vedieť kedy chcete.. 😉

mata0312
8. apr 2010

petka ja by som mala ist ak sa nic nezmeni idem rano k tym policajtom lebo v stredu som to nevybavila 😒 tak podla toho kolko tam bude ludi

baby najlepsie by bol asi stvrtok 😀 ak vam vyhovuje lebo ja idem na poradnu v pondelok, vy v utorok a v stredu je mm po nočnej čize bude spat, niki nemoze v piatok a tak to vychádza jedine na štvrtok čo vy na to???? 😀 😀

nikiarudi
autor
8. apr 2010

ok.. a o koľkej?? a hlavne ako pôjdeme? kto nás vezme s Tamy v sedačke autom?? 🙂

mata0312
8. apr 2010

mne je jedno o kolkej povedzte si vy 😀 😀

kosta123
8. apr 2010

ahojte tak aj u mňa to platí vo štvrtok,ja by som ta niki v pohode zobrala len je neviem či budem mať auto,môžeme aj o 11,00 ak to nikomu neprekáža.

Maťuš tak zajtra idem cvičiť,stihnem to dúfam,drahý je doma tak budem mať auto,som objednaná k zubárovi o 10,00 ale pôjdem tam už o 9,00 nech to stihnem tak sa tam všetky stretneme.

V utorok na tú poradňu idete Miška a Peťa o ktorej??môžeme ísť aj naraz,čo???ja som okolo obeda ale ak idete skôr, tak v pohode ved sestričke to je aj tak jedno 🙂

mata0312
8. apr 2010

super kosti 😀 dufam ze aj ja to stihnem 😀

brisilda
8. apr 2010

kocky ok tak ak neporodim alebo ma netrafi šlak tak ten stvrtok plati o 11:00
nika ja ta vezmem 😉 neni problem 🙂
co sa tyka zajtrajsieho cvicenia tak ja nejdem dnes ma mm tak nasral ze sa uz nemienim rozculovat dnes upratujem balkon umyvam okna 😉 a presadzam kvety co pojdu na balkon 🙂 musim si dat cely byt do poriadku aby ked pojdem rodit nech je tu cisto 🙂

nikiarudi
autor
8. apr 2010

Miška a čo ťa tak nasral??? 😕 😕 😕

eyya
8. apr 2010

by ma zaujmalo co bolo v tom zmazanom prispevku brisilda 😀

nikiarudi
autor
8. apr 2010

ahoj eluš, sranda že tu ani v baráku sa nestretneme a v meste hej.. 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
8. apr 2010

ozaj kedy môžem doniesť tie body na pokreslenie..?? inak by som jedno chcela len popísať tak pekným písmom ako si nám urobila aj to Naše srdiečko, lebo pôjdeme na fotenie a tam by som ho chcela.. 😉 len si vymyslím text...

petka55555
8. apr 2010

brisilda, ale upratuj opatrne..... 🙂

zajtra idem cvicit, stretneme sa asi az priamo tam ze????kto bude prvy, nech obsadi, ok???

k mati mozeme aj o 11 mne je jedno...., ak ma brisidla vezmes tak sa vam vetrem, ja aspon viem kde mata byva, teda dufam ze si to pamatam 😀

kosta123
8. apr 2010

Ja možno prídem aj neskôr záleží od zubárky,dúfam že mi nenájde nejaký kaz,to by som sa zdržala a ťahalo by mi z úst ako psovi 😀 😀 po tej blombe.

petka55555
8. apr 2010

kosta tak nebudes moc funet na cviceni 😀

brisilda
8. apr 2010

ok kocky 😉 hodim vas tam 🙂
inak je jasen ze upratujem opatrne no ked sa piplate s dezinfekciou dlazdiciek v kupelke a zachode pol dna a niekto pride domov a ma nervy ze neni navarene tak ma ide pepka trafit a vraj som nic nerobila 😠 😠 😠 no jasne ze nie kedze to neni vidiet a ani to ze som sa piplala s triedenim spr. gelov , samponov kremov a tak dalej lebo uz v tom bol riadny neporiadok 😠 ale ved ja mu ukazem cez vikend ho nazeniem upratovat spajz a som zvedava ako dlho sa s tym bude piplat a potom mu tiez poviem ze preco neni navarene a este podotikam ze som s malym sla na ihrisko a potom kupovat kvety na balkon 😀 😀 😀
eyya podla mna v tom prispevku nebolo nic co ich mohlo urazit ale neva 😀 no ked uz niekomu uzavru novu temu a hodia ho do temi ktora je 2 roky stara tak potom tu novu nech vymazu komplet celu a nie stale sa im to tam hromadi a na konci najdes iba uzavrete 😠 no mozno to uz je teraz zmenene kedze menia aj pravidla 😀 😀 😀 resp. sprisnuju ich

kosta123
8. apr 2010

brisilda - tí chlapi sú hrozníííííí 😠 neverím že oni by to v pohode stíhali všetko 😀 😝

petka55555
8. apr 2010

brisilda z toho si nic nerob, to su chlapi, oni nechapu, ze treba nieco raz za cas aj dokladne upratat, hlavne ked ma prist novy clen....

ja som este stihla precitat ten prispevok, ved si len napisala ze ta adminky stvu, ze ti zamkli temu....to podla mna urazanie a provokovanie neni....radsej keby kukali ine temy, ako sa tam baby hadaju....ale to je ich problem.... 😉

nikiarudi
autor
8. apr 2010

aj tú moju tému zavreli.. no a čo.. keď sa im chce.. 😉 🙂

brisilda
8. apr 2010

peti to neuzamkli mne temu ale nike 😀

nikiarudi
autor
8. apr 2010

ja si z toho hlavu nerobím.. mám v paži... 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre