Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
8. apr 2010

nika ved aj ja ale dnes ma tolko veci rozculilo ze som normalne zabudla obedovat 😀 dala soom si jablcko a chrumky ☹ 🙄 teraz si idem nieco chutne rychle spravit az ma maly v brusku co papkat 😉
kosta asi si dam puding 😀

mata0312
8. apr 2010

bris chlapi su chlapi s nimi nic nenarobis hlavne sa nerozculuj aj ked viem ze sa to neda 😒

kosta123
8. apr 2010

brisilda - provokácia 😀 😀 bože mňam ale nie nejdem si urobiť 😖
ja som sa dnes v celku držala,mala som len 2 fidorky 😀 😀 😀 a jedla som aj zeleninu čo normálne nejem,a mala som aj teplééé jedlo,čo tiež normálne nemávam ,odkedy som doma,a to len preto že som bola u tety na obed 🙂 musím sa zamyslieť nad sebou,aj keď to hovorím už dlho,ale nejaká lepšia strava by bodla,keby mi to tak niekto pripravuje 😉 a hlavne musím začať aj piť vodu lebo ja dám do seba tak max liter vody denne aj to je môj rekord,asi aj preto mam málo plodovej vody 😒 kača

mata0312
8. apr 2010

no vidis kosti ja som zasa ako kacica stale by som len pila 🙂
a včera si ma nainspirovala a tak som aj uvarila 😀 doniesla som drahemu do roboty skoro odpadol lebo som robila jeho oblubeny karfiol a kapustovu polievku 😀
ja uz som dnes zjedla puding ale kupovany 😀 a teraz rozmyslam nad tym nanukom čo mam v mrazaku ale stale odolavam 😀 aj ked neviem dokedy

kosta123
8. apr 2010

veď som si išla hned navariť žihlavový čaj,,,no takéto reči teraz večer o jedle to neni dobrééééé 🤐 🤐 veď mám už 77 kg 😨 och ja prasnica 🙄

mata0312
8. apr 2010

kosti no ja neviem čo dnes so mnou je ale cely den len myslim na to čo by som zjedla 😒 ale musim sa trocha krotit lebo sa fakt dostanem na to trojciferne čislo 😠

petka55555
8. apr 2010

ved to je take iste smiesne, ako ked mazali tie foto 😀

petka55555
8. apr 2010

kosta ale zihlavovy caj sa nesmie, lebo odvodnuje 😀presne ako kava a to tebe netreba ked pijes malo a kavu.... 😀
baby aj ja mam tak rada puding, mne sa vcera este jeden taky pohar usiel a aj dnes na ranajky....mnam....

kosta a ty si prasnica???chcela by som mat 77 😠

kosta123
8. apr 2010

No ja viem že odvodnuje preto som myslela že by bol dobrý napad ho piť aby som nebola zavodnená teda aj ked neviem z čoho, ale aby som nebola opuchnutá kôli tomu že mám v sebe vela vody,ved preto sú baby opuchnuté nie??? ci nemám ho piť fakt???
Inak pijem aj mätový ten môžem?

brisilda
8. apr 2010

peti aj mna zarazilo to co kosta napisala ze prasnica 77 KG 😀 😀 😀 tak potom neviem co som ja 😀 😀 😀
iank zienky mna mm nasral iba na hodinku potom zacal sekat dobrotu ked som sa vyzjapala 😀 hodila som vsetko o zem a povedala mu, ze ja mozem aj cele dni lezat a hovno robit ze nech sa paci moze robit moju pracu on ja tak ci tak mam zakazane cokolvek robit 😀 ved ja sa na pobyt v nemocnici nestazujem tam mi aj navaria aj poupratuju a dokonca je aj mrnusko pod dohladom 😉 som zvedava ci ma zajtra pozve na obed 😀
mata ja som uz spasala polku zmrzky 😀

brisilda
8. apr 2010

kosta praveze zeny ktore maju malo vody opuchaju 😒 ja pijem 3 litre denne 🙂 najlepsia je cista voda a hlavne pred kavou by si mala vypit aspon pohar mineralky

mata0312
8. apr 2010

vidis bris a ja stale pijem a aj tak mi nohy opuchaju boze dne som ich mala ako papuce ☹ , no treba tym chlapom obcas vyčisti zaludok aby pochopili čo by bez nas robili 😀

ja som na tu zmrzku este nebola 😀 drzim sa

brisilda
8. apr 2010

mata tak ja som si po dnesnom dni dopriala 😀 inak moj mm nikdy nekrici ale mne staci jeho pohlad a mam dost 😠 vtedy ani slova netreba a viem co si mysli no tak ci tak vikend mu nedarujem 😀
co sa tyka opuchov tak ja dufam opucha ani nezacnem inak mam pobyt v nemocnici zaruceny 😢 mozno ze opuchate s nizkeho tlaku 😀 😀 😀

kosta123
8. apr 2010

Takže mám srať na tie čaje??? radšej len čistú vodu,čo?? dnes som okrem kávy a pol litra kofoly, vypila len pol litra toho čaju,ja kača.

mata0312
8. apr 2010

praveze ho mavam normalny alebo trocha vyšší tak okolo 130/85 tak nejako sa mi to pohybuje ale neni ani vysoky ani nizky tak tomu nechapem ale opuchnem len vtedy ked je pekne pocasie ked prsi tak nie 😒

bris treba si este teraz dopriat ked sa maly narodia tak potom sa budeme obmedzovat 😀 😀

kosta123
8. apr 2010

Baby máte kúpené naťahovacie plachty do postieľky?? kde ste kupili a čo to stojí??ja som to nikde nevidela.
Robím si zoznam čo mám kupiť v tom polsku.

petka55555
8. apr 2010

ja som vzdy opuchala z nedostatku vody, ale kosta v tehotenstve potrebujes vela tekutin...takze sa neodvodnuj, ved neopuchas....a pi ciste vody a tehotensky caj, mne chuti teekane, taky ruzovy, maju ho v dm-ke, chuti skoro ako matovy....a este niekedy pijem harmancekovy a ten sice neviem ci sa moze, ale mi chuti, tak si ho obcas dam....a matovy sa moze, ale len obmedzene, uz neviem preco 😒

brisilda a v pohode sa mozes takto s muzom povadit aj nakricat na neho????lebo mne sa to teraz neda, hned revem a brusko uplne sa ako keby stahovalo, tak sa aj bojim hadat....ale predtym som velice rada vrieskala.... 😀 a nikdy neplakala....

petka55555
8. apr 2010

kosta ja mam tie natahovaciem, 2 som kupila v tlaciarni s tom detskom tie su frote, potom mam jednu bavlnenu s mackom pu a este jednu cez net kupenu, tiez frote, ale taku jasnu zltu, tak to si idem odlozit, ked uz nebudem mat hniezdo, ale obliecky....tie natahovacie su isto lepsie, lebo obycajnu by si stale len napravala.....

brisilda
8. apr 2010

kosta ja som kupovala hore ako predavaju latky 😉 a jedna ma vysla na cca 10 € cize dost drahe 😖 ale daju sa kupit aj v tescu 🙂 ak by mali v polsku lacnejsie kup aj mne v bielej farbe 😉

brisilda
8. apr 2010

peta tak vies ze som si aj poplakala co uz hromony 😀 potom som mala zapchate dierky 😠 tak som si povedala ze uz nato kaslem a sla som za net tu som sa odreagovala a pokracovala v svojej praci tj. sla som citat knihu 😀

mata0312
8. apr 2010

kosti ja sa ich chystam kupovat tam kde petka v tlačiarni v tom detskom ale tiez som ich videla aj v tescu, pozerala som ich na nete a tam stoja okolo sedem eur

kosta123
8. apr 2010

Brisilda no ved tam chcem kuknúť,ok ak budú lacnejšie kupim, čo sa oplatí zoberiem aj viac toho, možno budete niečo ešte potrebovať aj ked už máte hádam všetko 😀

kosta123
8. apr 2010

Idem ja spať ,aj keď sa mi nechce,ale ráno vstávam o 8,00 k tomu zubárovi,drahý tu chrááápe 😠 musím ho zboxovať 😅 tak dobrúú noc vidíme sa zajtra.

brisilda
8. apr 2010

kosta tak teda bru noc a mm neboxuj radsej si zvykaj na novu postel v detskej 😀 😀 😀
inak ak natrafis na tie Via pohariky od aventu tak mi kup samozrejme ak vyjdu na 6 € 10ks 260 ml ak nie tak si ich potom objednam od jednej kocky cez babybazar 😉 + vrchnaciky do 5 € 😉 😀
kocky ja stale cosi kupujem ako keby som toho mala malo 😀 asi mam aj stastie ze ja nemozem ist teraz do polska inak by som mm zrujnovala 😀

kosta123
8. apr 2010

Bris posli mi link na foto ako to presne vyzerá nech nekupim nejakú koninu.

petka55555
8. apr 2010

brisilda, ja tiez stale na nieco nove pridem, co by som mohla este dokupit, ale nastastie su to len prkotiny.... 😀 takze hadam neskrachujem....

ale uz mame markizu a zajtra mi pojde ivo kupit lehatka, takze budbem na nasej terase chytat bronz a oddychovat, sa inak tesim..... 😀 to bude havaj....

aj ja uz idem spat, tak dobru

mata0312
8. apr 2010

aj ja si idem pomaly lahnut tak dobru ... 😀

brisilda
8. apr 2010

kosta ok hodim zajtra sa sem rano mrkni budes to tu mat teraz riesim marcipanove torty 😀 chcem jednu na skusku teraz vyskusat 😉

brisilda
8. apr 2010

kocky tak tato torta je uzasna poprosila som kocky v teme aby mi poslali receprik som zvedava ci poslu ak ano skusila by som to vycarit teraz cez vikend a kde sa podari tak budem happy 😀

petka55555
9. apr 2010

ta je krasna.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre