Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
9. apr 2010

baby tak idete cvicit??????

nikiarudi
autor
9. apr 2010

bris - krásna tortička..
kosti - ak by boli lacné tie plachty, tak aj ja si prosím aspoň 2ks, a ak budú lacnejšie aj tie plienky, tak ťa poprosím č.3

brisilda
9. apr 2010

nika ved nieco take chcem vykuzlit teraz cez vikend tak som zvedava na svoje um. dielo 😀

nikiarudi
autor
9. apr 2010

tak potom očakávame foto... 😉

brisilda
9. apr 2010

no len ja neviem ci sa podari uvidim musim si este ake take finty obkukat na nete co a ako s tym marcipanom zvysok hadam zvladnem aj sama 😉

nikiarudi
autor
9. apr 2010

držíme palce 😉

nikiarudi
autor
9. apr 2010

juj baby hneď by som s vami šla na to cvičenie... aspoň pokecať... ak by sa vám chcelo potom ísť prechádzať tu na ihrisku, tak sa ozvite..ak bude ešte pekne.. 😀

brisilda
9. apr 2010

nika ja na cvicenie nejdem a na ihrisko isto skocim nakolko maly tam bude chciet ist 😀 tak ak chces mozeme sa tam stretnut o pol jednej 😉

nikiarudi
autor
9. apr 2010

oki super... prečo nejdeš? si chcela ísť popočúvať,nie?

brisilda
9. apr 2010

nika neuveris ale nemam cas 😀 dnesy mi uz aj mm volal ci nieco varim tak som povedala ze nie 😉 kaslem na to nech navari on ja nemam cas takze o pol jednej tam budem dufam ze prides 😀

nikiarudi
autor
9. apr 2010

jasné... nechce sa mi ísť do mesta..tak chcem aspoň tu povoziť malú, až si pospinká na čerstvom vzduchu... 😉

brisilda
9. apr 2010

ok nika dohodnute ja idem po maleho na 12:00 a hned by som sla na aute hore k ihrisku az sa vysanti 😉
inak kocky neuverite no mne je bez neho doma uz smutno odkedy tam chodi na cely den 😀

nikiarudi
autor
9. apr 2010

miška, napísala som tej mojej kamarátke Lucke, čo si jej aj volala ohľadom tej torty a mala už plno, že či vie poradiť s tým marcipánom... 😉 tak ti potom dám vedieť..

nikiarudi
autor
9. apr 2010

ahoj miška, prepáč, že som sa ti nevenovala, no nechcela som s malou stále sedieť a teba som zase nechcela nútiť, aby si sa prechádzala s nami..tak som pokočíkovala s Ludkou... 🙂 no už sa teším keď porodíte všetky, až môžeme chodiť spolu.. 😉

nikiarudi
autor
9. apr 2010

Miška toto mi napísala na ten recept tá Lucka:
"ahoj Dominika, no to ta asi nepotesim, lebo ja nemodelujem. Nakolko mam toho vela a zaserinkala by som len s miesenim cely den. Nech skusi dat do googla marshmallow hmotu a vyjdu jej urcite recepty. Je to z tych penovych JOJO cukrikov, pokvapu sa citronom, daju do mikrovlnky rozpustit a miesaju sa s cukrom, len na to treba pevne nervy:o) Inak zo suseneho mlieka sa mi vzdy roztekal, takze ten ti neporadim.L"

kosta123
9. apr 2010

ahojte,tak teda čo uvidím lacnééé to kúpim,ja sa tam tak teším dúfam,že sa nesklamem,lebo to tak býva ked sa na niečo moc teším.
Maťa - čo si nebola cvičiť???
Na budúci piatok sa cvičí už o pol 11.

kosta123
9. apr 2010

Bola som na pošte pre to lehátko,je paráádne,skúsime opraviť aj to vibrovanie,ešte mi tá pani pribalila pekný svetrík next 😀

kosta123
9. apr 2010

Akurát ma napadlo,že ho nebudeme môcť hneď používať lebo sa nedá polohovať 😒 a sklon je skôr posediačky,no ale veď raz podrastieme 🙂

brisilda
9. apr 2010

kosta to je asi taky sklon ako mala ta moja hneda 😀 ale inak je nadherne aj svetrik inak kukla som v tescu tu nap. plachtu a stoji nieco cez 5 € takze ak v polsku bude rovnaka cena tak mi nekupuj to si kupim aj tu no ak budu lacnejsie tak kup 😀 + tie pohariky avent 😉
nika to nevadi inak ja som prisla domov a maly utekal hned va wc 😀 chuda male a potom som si spomenula ze o 2 hod. som objednanank doktorke ohladom poistky co mal maly uraz takze som sla tam potom s mm na nakup bol nesmierne stedry 😀 ani ň nepovedal a vsetko mi kupil 😀
inak nika dakujem za radu ohladom marcipanu 😉

kosta123
9. apr 2010

Brisilda - no jasan dobre že si si všimla cenu,tak to si kupim aj ja iba ak to bude v PL lacnejšie.
A čo si si také kupila??

mata0312
9. apr 2010

ahojky chcela som ist cvicit uz som mala so sebou aj teplaky ale nakoniec som skoncila u sestry a strazila som jej maleho 😀 a potom dosla aj sestra zo ZA a tak som sa tam nakoniec nedostala

a ako bolo? o čom ste kecali?

akurat sme prisli s mm z mesta a kupila som si tu tehotensku koselu je to super ma to gombicky na obidvoch stran som ani nevedela ze sa da taka kupit 😀 😀

brisilda
9. apr 2010

mata hod foto 😉
kosta nakupila som same blbosti 😉 ako inak a plnu chladnicku zmrzliny 😀 mnam ja neviem co ma teraz drzi taka mania 😀 😀 😀

kosta123
9. apr 2010

Maťa hoď foto to by ma zaujímalo,a koľko stála??? ja mám len jednu chcem ešte 2 kúpiť.

Rozprávali sme o dojčení,ako prikladať,ako masírovať,natierať prsia a bradavky.....na budúce sa už dohodneme na kuknutie tej pôrodnice,že kto chce môže aj na ďalšiu sobotu,teta asistentka bude mať dennu, tak by sme mohli pozrieť.

Inak ak som dobre pozerala tak na jednom fóre som našla,že tá naťahovacia plachta stojí v polsku 4€ no ak je to tak tak isto kúpim,teda uvidím aj podľa kvality.
Mám to prerátavať teda kurzom krát 8 sk??? dufam že to plati 😨

mata0312
9. apr 2010

ano moja treba to preratavat krat 8 tak ak by stala 4 eura tak kup ednu esta aj mne 😀

ta kosela stala 8 eur 😀
bris tak to sme dve čo ich drzi mania na zmrzlinu ja som si vcera kupila asi sest nanukov aby som mala vzdy po ruke ked pride chut 😀 😀 😀

brisilda
9. apr 2010

kosta dens mi voalla tvoja kamoska a ideme sa v nedelu mrknut na ten pozemok 😉 uz sa tesim dufam ze bude podla nasich predstav len ma serie ze tam neni elektrina 😠 no uvidim co povie na to manzel 😉 ale inak zaujem mame velky 😉 a maly by sa mal konecne v lete kde vysantit 😀 😀 😀 juuj a dufam ze to je oplotene 😀

kosta123
9. apr 2010

No ozaj som ti to dnes na cvičení chcela povedať,že som jej dala na teba kontakt.Ona je mladá,teraz maturuje,predáva to svojej mame,je v pohode.
Inak to je normálne že tam nieje elektrika,väčšinou v týchto chatových osadách nieje.Aj môj tatino čo má záhradu na SNP nad polovníkom, tak tam nikto nemá elektriku,a keď tam niečo majstruje tak si berie centrálu čo mu vyrába elektriku a svetlo.Ja by som to brala,ale ona to potrebuje čím skôr predať,a ja by som mala reálne prachy až na rok v lete ked Miňo príde z misie,inak nie.Dúfam že sa vám to bude páčiť,som zvedavá,ale nič také veľké za tie prachy nečakaj,to si budete musieť sami zveľaďovať. 🙂

kosta123
9. apr 2010

No a mohli by sme tam chodiť z deťmi ked už budú behať 🙂 my by sme si niečo opiekli na papanie,popili,opálili... 😀 decká by sa vyšantili,joj to by bolo super.....mňa to v tom byte nebaví,hlavne v lete. 😠

kosta123
9. apr 2010

http://www.mcvcielka.sk/index.php?s=aktuality&m=

Budeme chodiť aj do toho MC Včielka??ja by som chcela 😉

nikiarudi
autor
9. apr 2010

aj ja chcem... 😀

kosta123
9. apr 2010

nikiarudi - neviem teda od koľko mesiacov tam chodia deti,ale aspoň budú viac v kolektíve a možno cez nich by sa dalo nejako vybaviť to plávanie pre bábatká 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre