Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
9. apr 2010

Brisilda inak aj tá Mirka H.na mimibazáre predáva tie via poháriky ak by si chcela ale kuknem aj zajtra v PL.

eyya
9. apr 2010
nikiarudi
autor
9. apr 2010

no ja som dnes na itv videla jednu reportáž o plávaní detí.. tak som napísala do redakcie či mi na tú pani môžu poslať kontakt, tak som zvedavá... 😀

nikiarudi
autor
9. apr 2010

bože Eli to je hrozné... ☹

brisilda
9. apr 2010

kocky esteze ja tu satku nemam 😀
kosta ved si vravela ze to ma 380 m tak si to viem predstavit ake je to nakolko presne taku velkost hladame nam ide i to aby to bol rovny travnaty pozemok nic ine tam nemusi byt 😀 a voda tam vraj je ako si spominala no ved uvidime 😀 hlavne nech mame cim polievat travu 😀 😀 😀 a aby tam bolo oplotenie az nam pes neujde o zvysok sa postarame uz aj sami 😉 nakolko uniobunku mame 😉 no nedela je za rohom a uz teraz sa tesim 🙂

kosta123
9. apr 2010

brisilda -dúfam že to klapne 😉

brisilda
9. apr 2010

kosta tak v to dufam aj ja velmi by som sa potesila nakolko min. rok nam to nevyslo ☹ no ide o to aby sa pacil mm 😀 nakolko on ma u nas financie 😉 inak dufam ze je seriozna a neobabre nas lebo uz sa stal nejeden podvod 😠 😀 ale verim ze ked sa s nou poznas aj osobne tak to bude OK mimochodom oni ten pozemok preco predavaju?

brisilda
9. apr 2010

juuj kocky robila som tie ruzicky na tortu zo sus. mlieka babracka jak h...do 😀 cervenu zmes som si odlozila na neskor a inak nika mam uz aj nakupene tie cukriky na tu potahovu latku len mi chyba citron 😀 😀 😀 som zvedava co zajtra vytvorim 😉

kosta123
9. apr 2010

Jej rodičia stavajú dom,záhradku preto nebudú potrebovať,a ona povedala mame že to skúsi predať,aby čím skôr jej rodičia vypadli do toho domu a jej zostal byt 😀 😀
Potom hod tie kreácie na MK 🙂

nikiarudi
autor
9. apr 2010

sledujete MISS Slovensko na Markíze?? ak nie tak kuk.. mám aj favoritku č. 11 Marína...tak uvidíme, či vyhrá... 😀

brisilda
9. apr 2010

nika ja take blbosti nesledujem venovala som sa ruzickam 😀 ale hlupo sa s tym pracuje zajtra skusim tu hmotu s cukrikov a som zvedava recept na tortu uz mam 😀 potom hodim foto svojho diela 😉 sama som zvedava co s toho bude az to bude 😀

kosta123
9. apr 2010

Mňe MM natiera olejom celé telo tak nemám kedy kukať TV 😀

nikiarudi
autor
9. apr 2010

a pri pc máš kedy sedieť?? 😀 to je najlepšie po ležiačky...takú masáž by som si dala aj ja... 😵

nikiarudi
autor
9. apr 2010

no idem ja už spať... som maximálne unavená... 🙄 🙄 🙄

nikiarudi
autor
10. apr 2010

baby, kuknite čo som našla.. myslíte, že je to pravda???
http://www.diva.sk/zakazane-ovocie/sex-a-erotik...

mata0312
10. apr 2010

dobre rano kočky 🙂 tak ja dens idem zasa do školy tak pa Cadca volááááááá 😒 hrozne sa mi nechce ale je to posledna prednaska tak som sa obetovala a idem 😖

kosti ked sa vratis daj vediet čo a ako 😀 😀 😀

brisilda
10. apr 2010

nika no pokial niekto pije kolu denne niekolko litrov tak to mozno aj pravda je 😒 ja neviem podla mna take mnozstvo pije malokto mozno anglicania alebo americania k tomu maju sklon ale slovaci? ved ty maju problem dostat do seba len len ze liter tekutiny 😀 a skor piju pivo ako kolu 😀

petka55555
10. apr 2010

cafte baby, ale zas pisete....mne sa uz vobec nechce sediet pri tom PC.....
brisilda som strasne zvedava na tortu a to sa preco potahuje cukrikmi???teda hmotou z nich???ja som myslela ze to je marcipan....
teda kosta ake eroticke veci vecer podnikala.....a teraz beha po polsku a isto riadne nakupuje, ja som bola vcera v meste ze si nakupim nieco pekne na oblecko, a nekupila som ani jednu vec, to je strasne.... ☹

brisilda
10. apr 2010

peti ano robi sa to s cukrikov 😀 ja som o tom tiez nevedela az nika mi to poradila no tak ci tak neviem nacom to vyvalkam inak cesto je upecene krem slaham no cesto som poliala sirupom v ktorom som rozrobila rum myslite ze mi to uskodi na tie moje tabletky co uzivam? 😀 v letaciku sa pise ze sa nesmie konzumovat alkohol ale hadam v torte mozem nie? 😉 inak chutovo je dobra teraz zalezi ako sa mi ju podari ozdobit a nasledne hodim fotky 😀
kosta tak uz vieme preco bola vecre masaz co? 😀 chcela si spracovat muzicka 😉
jaaaj ozaj zabudla som vam napisat ze moj mm si spomenul na dohodu o zacati 9 mesiaca 😀 😀 😀 tak som zvedava co mi utorok povie bohac 😉 normalne som zvedava ci tie sperma vazne nieco robia alebo nie no panva ma uz tiez zacina pobolievat

mata0312
10. apr 2010

ahojte tak konecne doma som zbita ako pes 😀 😀 no bris som zvedava co z toho vykuzlis 😀 😀

peta bola si aj v kiku? tam maju veci na nas? nechcela osm napisat na slonov ale tak to je aspon ja sa tak citim 😀 😀 😀 nechcem nikoho urazit 😉

mata0312
10. apr 2010

ozaj bris ja si myslim ze take mnozstvo alkoholu nemoze uskodit vsak si tam neuliala liter nie? 😀

mata0312
10. apr 2010

čo vsetky robite? 😀 😀 bris pecie, kosta na vylete, peti sa nechce byt pri pc a niky s malou 😀 😀 a ja sa tu nudim sam 😀

nikiarudi
autor
10. apr 2010

no ja som sa dnes nakoniec rozhýbala a šla som k našim..tatino pre nás došiel..tak sme šli.. a dokonca došla jedna mamina kamarátka Janka a doniesla Tamyi a mne darček.. malá dostala takú obrovskú bábiku a krásne vlastnoručne háčkované papučky a ja krásne vínové poháre... :D tak sa vytešujeme...

brisilda
10. apr 2010

kocky idem sa vam pochvalit aj tu 😀 kuk na moju prvu tortu v zivote verim ze original bude krajsi aj ked isto mi ho bude piect cukrarka ja si asi netrufnem 😉

mata0312
10. apr 2010

bris je pekna ja by som niečo take nedokazala 😀 😀

brisilda
10. apr 2010

dik no podla mna by si to dokazala je to lahke 😉
inak musim ju este ochutnat cesto je kavovo orechove a plnka kavova 😉 mnaaam len neviem co nato povie moj tlak 😖
inak toho rumu som tam dala iba trosku jeden vrchnacik s flase 😉 a zmiesala sirupom musela som to cesto niecim navlhcit

mata0312
10. apr 2010

to je minimum to ti nic nemoze urobit 😉 ked ochutnas daj vediet aka bola ja idem na zmrzlinu do mraziaka 😀

brisilda
10. apr 2010

matka domysli si ako asi chuti 😀 mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

mata0312
10. apr 2010

no vyzera aj takto dobre 😀 😀

petka55555
10. apr 2010

teda brisilda ty si inak sikovna....mnam....aj ste oslavovali 😀 😀 😀 a ta troska rumu ta hadam neopila nie????ved aj keby si zjedla celu tortu, tak sa hadam neopijes....

mati ja som zhanala nejake oblecko uz na potom, ja uz teraz nejdem kupovat, ved nemam ani jedno tehotenske oblecko....ja mam v oblube len moje dve znacky, ine uz nekupujem....ale uz som si nieco cez MMB objednala 😀 lebo tie ceny co ma durica su otrasne....mikina aj o 25€ drahsia ako na MMB, pritom presne ta ista 😠

kosta sa este ani neozvala...asi je riadne unavena z nakupov, alebo toho vcerajsieho olejovania....

brisilda haha, tvoj muz si spomenul 😀 , moj nastastie nechce... 😝 ja este pockam co mi povie bohac lebo ma ta panva boli, tak teraz nechcem pokusat, ked neviem ako to tam vyzera..... 😲

baby kupili sme v tescu velikeho tigra z macka pu, ma asi 60cm a stal iba 9€, skoro mi oci vypadli....neviem ci bola cena spravna, lebo pri nom nebola, len ked som ho dala ocenit, ale neva, hlavne ze aj pri pokladni naskocila taka cena 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre