Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
10. apr 2010

ale kocky trosku sa vam priznam ona mi zo spodu trosilinku aj prihorela 😀 😀 😀

brisilda
10. apr 2010

peti neoslavovali sme co si ved samko ma narodky az 20 maja toto bola skuska ale aj tak to necham na profika ja uz aspon viem co je lepsie ako marcipan 😀 😀 😀

mata0312
10. apr 2010

bris ale vsak zo spodu to nevidno 😉

petka55555
10. apr 2010

ved brisilda, ja som si robila srandu, ked som tam tu 7 videla....ale je naozaj krasna....a vravis ze sa to lahko robilo????mohla by som aj ja take cosi skusit, napriklad na vyrocie, alebo maxikovi na meniny....ale no by som asi nezvladla, kedze ich ma hned v maji....skor to vyrocie...

nikiarudi
autor
10. apr 2010

peti - hod foto toho tigra... 😉

petka55555
10. apr 2010

niki mam ho v albume, tak kukni este je moj na prvej strane a mali aj macka aj oslika, ale takych uz mame 😀

kosta123
10. apr 2010

Ahojte baby,no som K.O. to Vám nemusím ani písať 🙄
Neviem ale myslím že sa to tam moc neoplatilo,možno niečo isto áno,ale toho bolo málo ☹
Napíšem Vám čo sme iba kúpili:
-Podložku na kúpanie,tú penovú 3,50€
-Froté plachty do postielky 2ks 4,50€
-Fľašku Tomme Tippee 150 ml 6€ ( neviem či na nete neni lacnejšia)
-Fľašky AVENT balenie 125ml a 260ml spolu 7€
-Ponošky 3ks 1,10€
Oblečko bolo tiež celkom lacné,ale to sa dá kúpiť aj v pohode tu,nemusíme prevážať až do PL.až také lacné nebolo.

Ja som si kúpila tričko a balerínky na leto,miňo Adidas supravu,tričko,mikinu,nejaké jogurty a to je všetko,to sa nám tam ani moc neoplatilo ísť na takýto nákup.Akurát tá súprava Adidas stála 70 € čo bola super cena,lebo za tu cenu sme videli len tepláky v žiline.

Inak kúpila som naviac 3ks froté plachty biele, po 4,50€/kus , ak by niekto chcel,nebrala som ich viac nakoľko v tescu sú po 5,50€ tak sa to nejako moc neoplatilo.

Nekúpila som ani plienky,začneme tými Tesco,a ak nebudú vyhovovať pôjdeme po lepšej značke,lebo mne kamošky Tesco zelené plienky len chvália tak uvidíme,ale v Poslku stáli toľkoto:
-Pampersky všetky veľkosti od 13-15€
-Huggies 10-11€

Nutrilon tam stojí 10 € 800g, 5€ 350g, tak celkom fajn cena ked u nás stojí 15€.
Avent odsávačka (tú čo má Brisilda) 37€,Chicco 11€,
Lehátka 50€
Nosídko na chrbát alebo do predu 17€
Vanička 6,5€
Fľaška TT 260ml 7,7€
Kolotoč som ani nekupola boli od 15€ do neviem koľko ale boli škaredé,perinku som ani nenašla.
Ani tie avent poháriky nemali,jediné čo bolo od Avent boli flase,cumle,odsávačka.Také malé poháriky majú inak aj v Tescu za 2,50€ asi 6 ks neviem presne,ale ja si myslím že to nebudem ani potrebovať.

Takže tak,už tam asi nepôjdeme,keď tak skôr do Nového Targu aj na trhy aj do nejakého obchodu čo je za trhom.
No ale možno pred vianocami.

nikiarudi
autor
10. apr 2010

peti - hej už som si všimla..
kosti - ja by som vzala dve tie plachty... 😉

nikiarudi
autor
10. apr 2010

peti - a kde v tescu to bolo? že taký veľký iba za 9€?? ty kokos to je fakt super cena... 😀

petka55555
10. apr 2010

no kosta to sa uz naozaj moc neoplati tam chodit....tak ale aspon cosi ste kupili.....a hlavne ze si tam neporodila.... 😝

petka55555
10. apr 2010

niki medzi hrackami, na vrchnom regale uplne na kraji....tak chytro tam niekoho posli, lebo tam boli asi len 4ks....ale kedze tam neni cena, asi to zatial nikto nekupil....iba jaaaaaaaaaaaaaaa 😀

kosta123
10. apr 2010

Ešte som zabudla povedať že sme boli vedľa toho obch.domu AUCHAN v nejakom stavebníctve,doplnky...niečo ako Baumax,a tam mali normálne toľko doplnkov MACKA PU,že som sa skoro ......no krááááááásne veci,krááásne krabice,ale nie papierove,ani na koliečkach ale také ako dózy,rôzne veľkosti,záclony,obrazy,lampy,tapety,koberce-malé,veľké,vankúše,obliečky.......no koniny ale nič som nekúpila lebo mi MM povedal že mi z neho šibe 😠 ☹ 😠

nikiarudi
autor
10. apr 2010

aha, no super.. to musím nájsť.. 😀 naša Tamy dnes dostala obrovkú bábiku, ako som mala aj ja kedysi.. je dokonca 2x väčšia ako Tamya 😀 😀 😀

kosta123
10. apr 2010

NIki - OK, tak 2 ti odložím,mám ešte 1 chce niekto??ak nie neva ja si nechám,ja som si kupila 1 bielu a 1 žltú

nikiarudi
autor
10. apr 2010

kosti - to ten obchodný dom v PL sa vola Auchan či to bolo tu na SK niekde???

petka55555
10. apr 2010

niki odfot babiku.....

jej kosta to by bolo sa tam ist pokochat nad mackom pu, este ze nemam detsku.... 🙂

nikiarudi
autor
10. apr 2010

pracujem na tom... 😉

nikiarudi
autor
10. apr 2010

tak tu je bábika... 😀

kosta123
10. apr 2010

nikiarudi - v polsku

kosta123
10. apr 2010

Inak neviete o niekom kto by chcel kúpiť práčku????
Predám práčku FAGOR Innovation???
* 16 programov
* Turbo Time Plus
* LCD displej
* stála informácia o procese prania, ukazovateľ času do ukončenia programu, tlačidlo odstreďovania: 1 100, 900, 700, 500, 400 a 0 ot. / min. + odložené odstreďovanie
* ABS (Advanced Balance System)
* tlačidlá: spustenie / prerušenie, ľahké žehlenie, pláchanie extra, skrátenie doby prania, rýchly program, programy studeného prania.
Výška 85 cm
Šírka 59 cm
Hĺbka 55 cm
Náplň 5 kg
Maximálne otáčky 1100
Spotreba vody 46 Liter
Energetická trieda A+

petka55555
10. apr 2010

niki, tak to je riadna baba.... 😲

petka55555
10. apr 2010

kosta a to je nova???a za kolko???

kosta123
10. apr 2010

Peťuš nie to nieje nová,mame ju cez 2roky,ale je v podstate málo používaná, lebo som v nej právala tak raz za týždeň sem tam dvakrát,a niekto perie aj každý deň,ja by som ju vôbec nepredala lebo som s ňou dosť spokojná, ale musíme kupiť tú užšiu z vrchu plnenú,aby sa mi lepšie chodilo do sprcháča,ked sme to už tak dosrali v tej kúpelni.PC 9.000 sk teraz 170€ ak sa podarí.

petka55555
10. apr 2010

ale to je tiez taka velka ze???nie taka ako mame my...lebo ivo chce kupit tatovi, ale on ma mini kupelku a tiez mu treba len tu mini....

kosta123
10. apr 2010

No vy máte menšiu,toto je klasická velkost práčky 😒 kurňa hlavne že predtým sme mali tu užšiu a sme ju predali a dali sme tam to hovado.

petka55555
10. apr 2010

kosta daj to na www.bazos.sk, to kuka dost ludi.... 😉

kosta123
10. apr 2010

no chcem ale dnes sa mi už akosi nechce

kosta123
11. apr 2010

Ale kdeže ste dnes ????? 😒

brisilda
11. apr 2010

no ja som doteraz spala 😀

brisilda
11. apr 2010

ozaj to co za plachtu mas? na velku postel ? lebo ja som tiez chcela do postielky tak ak mas nazvys daj vediet 😉 inak ozaj sa do polska oplati st iba na velky nakup

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre