Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
27. apr 2009

musíš ho popohnať, aby sme snažilkovali, tehulkovali a možno aj rodili spolu.. 😀 😀 😀

petka55555
27. apr 2009

no ved ja chcem, ale on zacal vymyslat ze ho nebudeme mat s coho zivit a take podobne reci... ☹

nikiarudi
autor
27. apr 2009

no a to kde na to prišiel... 😕

petka55555
27. apr 2009

neviem, ved to keby mame cakat na to ze budeme mat kopec penazi, tak nemame deti nikdy. neviem...dufam ze ho to prejde. 🙂

nikiarudi
autor
27. apr 2009

tak to dúfam aj jaaaaaaaa... musíš s ním v noci hodiť nejakú reč..takú milú sa pritúl..a cmuk sem cmuk tam..a pôjde to..veď ťa lúúúúbi,tak to pre vás urobí... 😉 🙂 🙂

petka55555
27. apr 2009

v noci, v noci, ked chodi spavat o 8. necham to tak a v lete mu oznamim ze uz je cas... 😲

nikiarudi
autor
27. apr 2009

no to je tiež pravda..ale cez víkendy hádam nie... čii?? 😕

petka55555
27. apr 2009

no vtedy vydrzi dlhsie... 😖
idem behat.... 😝

nikiarudi
autor
27. apr 2009

no pekne.. tak ho treba nejak iba vydráždiť a až tak, že by nevládal ani len rozmýšľať.. 😀 a potom na neho rýchlo skočiť... 😝

nikiarudi
autor
27. apr 2009

ale aj tak je to jedno.. musíš si len počkať kedy sa sám rozhodne..veď sama určite dobre vieš, že nasilu nič nejde..a ja som sama toho dôkazom.. pretože Rudi najskôr nechcel..a nakoniec s tým prišiel sám.. 😀 😀

fialllka
27. apr 2009

niki: tak predsa len snazilkujes 😉

nikiarudi
autor
27. apr 2009

hej no manžel sa rozhodol sám, že načo čakať..a ja som len rada.. a bola som dnes s Eluškou mojou zlatou..a chúúúúúúďatko sa trápi..a som jej trošku zdvihla náladu,keď ma uvidela dnes v práci.. som jej povedala nech sa dá vypísať na PN..lebo sa len zbytočne rozčuluje a nerobí to dobrotu jej ani miminku.. a ešte sa s Jojom tešili, že im dnes na poradni povie konečne pohlavie miminka a on nič..že o mesiac... 😒

petka55555
28. apr 2009

uz som tu...niki mam uz v albume tie macko pu vecicky, samozrejme som dnes isla po meste a kupila vankusik a tanieriky.... 🙂

petka55555
28. apr 2009

ozaj baby mam uz na modrej streche fotky tej nasej slávnej terasy, co sme na nej tyzden makali, len trava nie a nie poriadne vyrast, tak musim dosadit a este chyba markíza, len su vsetky akesi drahe a na panelak sa to asi neoplati, neviem ci mame kupit tu v baumaxe, ktohovie kolko vydrzi.

jerryjanka
28. apr 2009

peti ty ked budeš tehotná tak už budeš mať kompletnu vybavu 😀
čo budeš potom kupovať??? 😀 😀 😀

petka55555
28. apr 2009

ale este toho bude dost co dokupit. a ved aj ty mas toho kopec 🙂

jerryjanka
28. apr 2009

no na teba sa teda nechytam 😀

petka55555
28. apr 2009

ale az tolko toho neni, ale ked ja tym mackom nemozem odolat, a co ked nahodou potom uz nebudu? bude moderna ina rozpravka... 🙂

jerryjanka
28. apr 2009

no tak potom bude ina rozpravka a budeš kupovať inu rozpravku ktoru bude mať rado tvoje miminko - snad by si mu nenutila niečo čo sa mu nebude pačiť 😀

miselin
28. apr 2009

Jééj Niky tak nech sa rýchlo zadarí 😵

Peťka tú terasu máte suprovú pôjdem tento týždeň do tých končín za kámoškou tak ti to tak nenápadne omrknem 😝

nikiarudi
autor
28. apr 2009

miselin-ďakujem si zlatá.. ale uvidíme ako to bude.. 😉 🙂 🙂
Peti idem to hneď kuknúúúúúť 😀 😀

nikiarudi
autor
28. apr 2009

no veru Peti máááááááš to tam krááááásne tú záhradku, niekedy musím vytrepať šunky hore k tebe..a okuknúť aj naživo.. 😉 😀 😀 a ten krtko z kanála či čo to je..je supeeeeeeeeeeeer... 😝

jerryjanka
28. apr 2009

no veru maš to fakt pekne ked pojdem k brachovi tak sa ti tam asi objavim na kavu ak ma pozveš 😀 a kuknem tie tvoje mimiveci

petka55555
28. apr 2009

jerry, ja milujem macko pu, uz dlho asi 5 rokov, tak ja mu budem verna, akurat som na ebay vyhrala krasne dupky 😀
diki baby za pochvalu, este nam tam chyba markiza a ta trava povyrastala tak divoko, tak musim dosadit.
zas som dnes videla ten casualplay, taky cierny sportak, je to fakt krasny kocar, ten chceeeeeeeeeeem 🙂

miselin
28. apr 2009

Petka a nevidela si to Zuzku99? tá má tiež cassual a tiež čierny presne tento http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema... a v ňom chlapčeka na spapanie 😵

petka55555
28. apr 2009

niki to je krtko opravar, a strazi nam to tam, to si moj manzelik vybral, chceli sme takeho suproveho s holou ritou co tlacil vlacik...to pred ruzomberkom maju tak super sochy, perfektne, mali takeho oprovskeho spidermana..ale macka pu nemali, inak by som ho uz mala...

petka55555
28. apr 2009

miselin, mozno to aj bola ona, ja som sa kukala na kocarik, lebo ona behala za malym, tak ja som obkukavala ten, bol cely cierny a na taske mal popisane casualplay...

miselin
28. apr 2009

No Peti ak to bolo v meste tak to bola asi aj ona lebo veru Slávko nevydrží v kočíku sedieť, veď keď budeš potrebovať poradiť ohľadne tohto kočíku tak Zuzka ti isto rada poradí a povie ti aj +aj - 😉

miselin
28. apr 2009
jajkar
28. apr 2009

jeeej Peti, ja ta poznam z rozpravania..... 🙂 posielala som ti po Ivovi tie linky na kociariky.....
to je sranda co 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre