Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
12. apr 2010

ty brisilda si inak fandis ze buduci tyzden maly na ciciku....haha....ale mozno....som strasne zvedava ktora budeme prva....ale asi ty...

ja neviem mne to holenie ide uplne v pohode, ved som to aj obkukavala v zrcatku a vsetko ok...len som zvedava ked sa zacnu kontrakcie, alebo odtece voda, ci budem schopna a ked nie, necham to na nemocnicu....co uz.... 😒

kosta123
12. apr 2010

a ešte nespíte ja kukám trošku aj jojku to tancovanie inak sa mi nechce vôbec spať,ale ráno musím vstať bo sa musím nachystat k dokymu.

brisilda
12. apr 2010

peta no veru fandim si lebo teraz to mam take ako keby ticho pre burkou ja neviem citim sa uzasne maly ma jemne hladka 😅 v dusi mam pocit stastie az ma to obcas znepokojuje lebo to co sa dozvedam v poslednej dobe je hrozne 😖 no uz zacinam malemu dohovarat zeked chcel ist von v 28tt tak teraz uz moze bez problemov 😉 no len aby ma tvoj max nepredbehol

kosta123
12. apr 2010

Kokso moja kamoška draží na nete na ebay
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...
smiešna cena nie???

brisilda
12. apr 2010

no tak to ano smiesna ale pripocitaj si postovne a hned ta cena vyleti hore 😀

brisilda
12. apr 2010

tehulku ja idem do sprchy 😀 zajtra sa mi nebude chciet vstavat a teraz musim este narychlo byt upratat hlavne kuchynu 😢

kosta123
12. apr 2010

ale ona je v anglicku tak postovne v pohode. len sa neutop 😀

kosta123
12. apr 2010

No takže ich naša krsná vydražila aj z poštovným za 16,50 libier, je ich tam 6ks 260ml super nie??? 3 sú naše 😀 😀 😀

brisilda
13. apr 2010

kocky mne dnes pridesu tu hupacku s Gb uz sa velmi tesiiiim juchuuuuuu 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
13. apr 2010

juj baby, ale ste toho popísali večer, my sme už o 21ej zalahli 😀 😀 😀 Eli, my tiež zatiaľ nič nemáme bud, týždeň no Rudi má voľno a písala som Deniske ohľadom fotenia, tak uvidím kedy mi povie aby sme prišli... 😵 a tie bodynká sú pre náááás?? juuuuuuuuuuuj aké sú krááááááááásne... 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
13. apr 2010

Miška - to je jasné, že tie vecičky nebudú zadarmo, to ani nechceme.. vieme, že všetky sú značkové, tak si povie cenu a my si podľa toho vyberieme, koľko si budeme môcť dovoliť... 😉 🙂

nikiarudi
autor
13. apr 2010

kosti - našla som niečo pre teba.. nechceš? je za super cenu.. ale je to aukcia...
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2002220

eyya
13. apr 2010

ano tie s kratkym rukavikom su pre Tamyu a ostatne Dominke 😀

dobre ranko vsetkym a dakujem za pochvalu hned mi je lepsie 😀 😀 😀 😀

petka55555
13. apr 2010

dobré ráno, ja uz som od 5,30 hore...asi si robim uz nacvik....

kosta tak plati dnes o 11????

ludka_r
13. apr 2010

Ahojte.
Tak som Vás prišla len na skok pozdraviť. Nemám sa veľmi dobre, akosi ma brucho pobolieva. Snáď to nebude nič hrozné. A k doktorovi až budúci týždeň.
A už by som sa mala začať aj baliť do nemocnice. Sa mi nejako nechce. Akosi si nechcem pripustiť, že už sa to blíži. 😀

nikiarudi
autor
13. apr 2010

baby, ak budete po poradni ešte v meste, tak sa ozvite lebo my budeme u našich... 😉

eyya
13. apr 2010

no Niky uz su bodicka aj oprate uz sa len ususia a mozete nosit 😀

petka55555
13. apr 2010

niki ja budem v meste a mozno budem mat cas, lebo sa idem dat o 13.tej ostrihat na stred a potom kuknem nejake obchody a pockam na iva...tak ti prezvonim..ok...

mata0312
13. apr 2010

ahojky baby ja dnes cely den sam drahy isiel do prace a zobral si aj auto a tak sa tu dnes asi unudim 😒
aspon trocha poupratujem 😉

eyya tie body su fakt pekne 😀

nikiarudi
autor
13. apr 2010

ok Eli.. tešíme sa na ne.. 😉
Peti - fajn ozvi sa 🙂

petka55555
13. apr 2010

niki vidis aky tyzden uz naskocil?????????inak to leti ze????

kosta123
13. apr 2010

Nikiarudi - no fajn cena bohvie kam sa vyštvera ale nejdem už vymýšlat,to ružové lehátko čo máme nám postačí,ale dík za typ.
Ja mam vybavovačky dnes no strach,idem na úrad práce,soc.poistovnu,do banky........takže ja nebudem mať čas.
Peťa jasné že platí 😀

mata0312
13. apr 2010

no ja budem dnes odychovat .... tak pekne vsetko vybavte 😀

nany100
13. apr 2010

ahojte, veru aj ja som pila alchemilku (od konca 5.mesiaca 1x a ku koncu tehu 2x denne) a aj maliníkový čaj od 36.tt a teda bolo to rýchle (no u mňa aj vďaka čípku na vyvolanie)

eyya
13. apr 2010

inak aj ja som pila cajiky hlavne malinikovy dufam ze mi pomohol lebo mozno bez neho by som rodila aj 3 dni 😅

brisilda
13. apr 2010

kocky takze mam uz vysadit magnezium??? 😨 neze budem tiez rodit dlho lebo ma klepne ja som zvyknuta ze dieta vyleti aj samo 😀
inak kocky kupila som si biele gate 😀 takze ich budem prat asi casto 😉 a musim sa pochvalit dnes sme boli kuknut jednu zahradku a je suprova 🙂 takze bud. tyzden podpisujeme zmluvu a hadam uz aj na katasr´ter pojdeme no a potom v lete sa robia gril party u nas 😀 a vsetke ste pozvane 🙂 normalne sa tak vytesujem lebo konecne sa nam splnil taky mini sen a maly bude mat kade behat a sadit zeleninku 😉 a este dalsie super novinka hupacku uz mame doma takze mala tamya a dominika mozu prist odskusat 😀

eyya
13. apr 2010

brisilda sa tesim s tebou grilovacky milujem 😀

no a Domča hupkou nepohrdne 😉

posli mi v ip cislo uctu poslem ti korunky za veci teda eurose 😅

eyya
13. apr 2010

ja som manezko brala do porodu a neviem ci to bolo dobre bo som mala dlhe bolave kontrakcie viac ako pol dna...ja by som ho vysadila uz isto ale tak tyzden pred teminom, inak vraj sa uz od urciteho mesiaca ani rat nema takze nerozumiem naco ho do tehuliek pchaju az do porodu... 😒

petka55555
13. apr 2010

brisilda no pri prvom jasne ze dieta vyletelo samo, ked to bol maly Samo 😀 😀 😀 😀 😀

nany a ty si pila tu alchemilku od 5. mesiaca???ved to sa nema....asistentka vravela ze az od 36tt....ja si idem kupit aj ten malinikovy caj, aku ma chut????

brisilda
13. apr 2010

eyya ok poslem IP 😉 dufam ze budes spokojna s vecickami 😉 a na grilovacky sa tesim aj ja teraz sa snazim muza popohnat aby si niekedy este toho tyzdna spravil volno az podpiseme zmluvu cim skor 🙂 a chalani tam budu chodot pracovat 😉 boze ja som taka stastna ze tomu nemozem ani uverit 🙂
OK kocky dnes vysadzujem magnesko 😉 a dufam ze ddo tyzdna dvoch porodim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre