Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
13. apr 2010

niki prepac ze som sa neozvala, ale ved bolo otrasne pocasie, brisilda bola taka dobra a hodila ma do mesta, tam som bola v jednom obchode a isla k tej kadernicke a potom pre mna prisiel ivo a isla som domov a spala som, ved som sa ti chcela ozavat a som zabudla....
to je to super, budete sa svadbit, mala bude aspon prstienky nosit.....ale inu romantiku mali 🙂 🙂 oj kdeze su nase zasnuby, to bolo daaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno.....
baby ja na zmrzku isto nepojdem, lebo mne sa uz autom nechce chodit, lebo ma to natriasa a zmrku moc nelubim, tak si dajte aj za mna....

niki a hadam to prezijeme ked pojdes bez malej.....len aby to rudi prezil 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brisilda
13. apr 2010

mata no jasne ja uz od 28 tt uzivam dopegyt 😠 inak dnes som sa bala tych bielkovin ako cert kriza kedze tak priberam ale nastastie bolo vsetko krasne ukazkove 😉
peta ozaj tebe somm zabudla pochvalit tie sexi saty to akoze pana doktora chodis zvadzat co? 😀

mata0312
13. apr 2010

bris aj mne ho dal ale tlak mam stale vyssi vobec neklesa 😠 ale zasa ani nestupa chvalabohu no uvidim bielkoviny som v moci tiez nemala ale zdalo sa mu ze som opuchnuta aj v tvari ☹

petka55555
13. apr 2010

brisilda, a to som mala dnes tricko, lebo sa mi ho nechcelo vyzliekat, ale inokedy som tam s vystrihom az po brucho 😝 ....ale ved on len do toho pc tuka 😀 😀 😀 😀 😀 a vystrih si nevsima.....
ved ja nic ine nemam, len cepláky a to by asi na kozu nebolo vhodné 😀 takze musim chodit v satach so svadby....este ze nie svadobných.....

brisilda
13. apr 2010

mata kolko tb uzivas? ja som zacala 2 tb a teraz mam 4 tb denne neboj ten tlak zacne klesat postupne no mne sa drzi stele na rovnakej hranici iba rano je nizky no ale lezat cele dni sa neda 😀

brisilda
13. apr 2010

kocky potrebujem 2-3 zdatnych chlapov ktory by nam boli k dispozicii ked sa bude vozit kamen na tu nasu chatku 😀 😀 😀 nehlasil by sa niekto? 😀 😀 😀 lebo autom sa tam neda dostat je to takych 100 m od auta 😝

mata0312
13. apr 2010

bris ja som dnes cely den lezala ale stale neklesol tak tym to asi nebude včera ked som chodila bol rovnaky ja mam len pol tablety rano a pol večer len tie opuchy ma seru ☹

brisilda
13. apr 2010

mata tak to uzivas malu davku 😒 ani sa necudujem a pri akom tlaku ti ho doki nasadil? mne pri 140/80

mata0312
13. apr 2010

presne pri takom ako tebe 140/80 neviem preco mi dal taku malu davku vsak v pondelok ideem znova tak ak sa to nezlepsi tak to zvysi 😒

mata0312
13. apr 2010

teda to si len myslim to mi nepovedal ☹

mata0312
13. apr 2010

bris teraz mam 136/86 a to som po tabletke a uplne v klude cely den

brisilda
13. apr 2010

mata ja mam spodny tlak nizky max 80 ale po vatsine 50az70 😀 s vysokym tlakom nesu zarty !!! moze sa zacat odlupovat placenta co moze ohrozit teba aj dieta

mata0312
13. apr 2010

no vsak mi sestricka povedala ze ak sa spodny vysplha nad 90 ze mam prist ☹ mam z toho strach aby to neublizilo malemu a ze vrchny nad 150 no budem stale merat keby nieco tak k nemu pojdem znova

brisilda
13. apr 2010

mata skus si davat rano jednu celu tabl. a vecer polku uvidis co to spravi neboj malemu tie lieky neublizia ale tlak ano

eyya
14. apr 2010

dievcata dolezity je ten spodny nesmie vystupit nad 95 uz 90 je vystraha ze sa nieco deje treba ubrat plyn, ked neklesa sup do nemocky, tk mi bolo povedane ja som ho raz mala nad 90 ta to uz sme sa skoro balili ale popremerani o nieco klesol, davajte si pozor nie je to sranda!

eyya
14. apr 2010

a z mojej skusenosti bielkovinu mi v moci na testovacom pruzku nezistili ale v 24hodinovom som ju mala velmi zvysenu...divne ale pravdive...

nikiarudi
autor
14. apr 2010

dobré ránko, no peti to je v pohode, ja som sa s malou prešla do PSL za Rudim a späť.. no zmoknutá som bola ako kura... 😅
a už som mm hovorila o štvrtku a povedal, že fajn.. ak by bolo lepšie počasie, tak by ju vzal k svokrovcom... 😀 takže dnes ako kosti??

nikiarudi
autor
14. apr 2010

inak baby, navrhnite si ešte deň, kedy pôjdeme k Eli.. 🙂 a ja potom pôjdem Elenke pomôcť piecť, pretože mám strašnú chuť na jablkovo-škoricové muffinky...mňaaaaaaaaaam..a aj tie banánové boli super... 😉

nikiarudi
autor
14. apr 2010
nikiarudi
autor
14. apr 2010

Eli pôjdeme na míľu pre mamu???
http://www.mcvcielka.sk/

eyya
14. apr 2010

jasne ak nebude skaredo tak isto 😉

mata0312
14. apr 2010

dobre rano kocky vidim ze su tu len maminky 😀

eyyadnes mam spodny tlak 90 nechapem to vsak nic nerobim len lezim no dala som si tabletku tak uvidim či klesne ☹ som uz z toho tlaku na prasky 😒

asi skočim k dokimu nech mi ho premera popripade zvysu tie tabletky

eyya
14. apr 2010

to vies mame zive budicky 😀

no ak sa bude drzat ani nechod ale volaj mu nech ti poradi hlavne si ho sleduj....verim ti ako sa citis aj som bola tiez uz s toho na nervy ale neboj uz len par a bude to ok 😉

mata0312
14. apr 2010

eyya diky no uvidim ako sa to bude vyvíjať 😒 dufam ze klesne 😉

eyya
14. apr 2010

to dufam aj ja 🙂

nikiarudi
autor
14. apr 2010

ozaj mati, zajtra kedy máme teda dojsť??

brisilda
14. apr 2010

juuj kocky stresujete pre jeden tlak ved to je v tehotenstve normalne ja som tak mala uz aj 150 /90 lezala som v nemocnici a tam mi tlak klesom ale samozrejme ze som uzivala a uzivam lieky co uz lezu m i na nervy lebo som v sebe nechcela mat chemiu ale ked sa mozu ta sa mozu co maju hovorit tehulky ktore taky tlak maju uz na zaciatku???inak moj dnesny spodny tlak bol 55 😀 to ja rano tak mavam stale 🙂 ale vecer je az na 80-tke 😠
mata ak presiahnes tlak 140/90 tak volaj dokimu no ja ti odporucam brat 2x jednu tabletku ver tomu ze kebyze sa dostanes do nemocnice tam ta liekkmi netak nadopuju aj magnesko do teba vopchaju a hned 6 tab. denne

brisilda
14. apr 2010

kocky dnes je znova otrasne pocasie a ja musim ist na CTG 😝 a zaroven vybrat lieky lebo uz nemam ☹ ak by niektora chcela magnezko dajte vediet mam ho na recepte ale nevyberiem ho ked on nebude zaujem 😀
juuj eli body su krasne inak ja som vcera kupila v obchode s napisom ze my libime nasho tatika 😀 asi to malemu obleciem ked pojdeme s porodnice kedze uz mam porodit velke babo budu mu hadam dobre 😉

mata0312
14. apr 2010

bris podaj by si mala pravdu ze len stresujem, len tie moje opuchy k tomu no vsak hadam to bude dobre do nemocky sa mi uz fakt nechce no ale ked to bude potrebne nic ine mi neostava ☹

niki zajtra o 11 hod 😉

brisilda
14. apr 2010

mata sleduj si tlak ale nie priliz casto tak 3 krat denne mozno si to neuvedomujes a podvedome sa bojis co ta rozrusi a preto aj tlak vyskoci chce to klud ale hranicne hodnoty tlaku babatku vraj nerobia dobre 😒 takze ziadna kola ziadne cierne caje ani sol a korenie !ale chce to vela tekutin 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre