Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
14. apr 2010

eyya - už máte kupený nový???aky?

eyya
14. apr 2010

no ano nakoniec sme zobrali tento

kosta123
14. apr 2010

eyya -no pekný a to nový? či cez inzerát

nikiarudi
autor
14. apr 2010

ok, baby tak zajtra ako? zbehneme a stretneme sa u Mišky? alebo ako? mne je jedno, kedže idem bez malej, tak mi je to jedno.. jedine ak by pršalo, tak by som bola za to, aby Miška došla po nás..hmmm??

kosta123
14. apr 2010

nikiarudi - tak nech príde peťa k tebe a ked pojdete okolo mna tak ma vyzdvihnite a skočíme k miške nech nemusí pre nás chodiť.Pri mojom baráku tak 10:45.

nikiarudi
autor
14. apr 2010

ok, a ak bude veľmi pršať??

eyya
14. apr 2010

...tak zmoknete 😅

kosta hej novy

brisilda
14. apr 2010

kosta ja neviem kolko by si dala? a ano da sa dat aj na postielku ja ho na nete predavam za 10 € kupila som ju za 15 e inak je ako nova len sa s nou trosku pohral Samko 😀 co je vidiet na zrkadielku take mini skrabanceky ja mam doma este ten volant co sa pripevnuje tiez kamkolvek a jeden obluk ktory je skor dievcensky no uchytky s neho pasuju na ten volant tak ju nemozem predat ☹ ale toho sda rada vzdam lebo mam uz aj 2 spiralky na madlo ku kociku
eyya ja idem autom tak by som ta vzala no neviem ci sa pomestime ☹

eyya
14. apr 2010

brisilda myslim ze s malikou urcite nie 😒

brisilda
14. apr 2010

no pomestime sa ked malu nechas doma ☹ co asi neni realne 😒
inak aj ja som objednala tento kocik 😀 ja som blazon vsak 🙂 co uz maniaka v sebe nezapriem ☹ ale pacil sa mi a k svokre je ako stvoreny aspon tam nemim tahat tie svoje 😉
eyya pekna farba kocika 🙂

brisilda
14. apr 2010

kolko eur stal tvoj??? mne ten moj schvalil manzel tak som nevahala a hned objednala az si to nemoze rozmysliet 😀 a zaroven nato si meral tlak a mal ho nizky tak som vedela ze ho to nerozculilo

nikiarudi
autor
14. apr 2010

vidíš Eli, práve takéto situácie nás nakoniec prinútia si ten vodičák urobiť... 😀
takže Miška, ak bude fajn alebo len slabunko mrholiť, tak dojdeme k tebe pred dom..a ak bude veľmi pršať, tak prídeš po nás?? ja už idem spať, tak si ráno prečítam odpoveď...tak pa dobrú a vidíme sa zajtra... 😉 🙂

eyya
14. apr 2010

taku istu strategiu som zvolila aj ja hned ako povedal dobre som objednala 😀 , som pri kocikoch stravila tolko casu ze som stastna ze uz mame vybrate, inak taky ako mas ty som povodne chcela aj ja ale golfka ma odradila...

eyya
14. apr 2010

no veru bez malej ani na krok...aspom zatial

brisilda
14. apr 2010

no ja praveze golfky chcem nakolko maju malu konstrukciu vcera v Za som kukala detske kociky a take nieco ako ty mi ta predavacka zloziola a malo to vacsiu konstrukciu ako moj ABC desing 😔 hrozne nieco 😀 a ja ku svokre vazne chcem nieco ina na prechadzku ked pojde mamina kocikovat az neni v autosedacke nonstop ☹ inak da sa dat do uplneho lahu a vraj aj novorodenec sa tam vojde a vyhoda je ze ked tam pojdeme o rok tak stale nam kocik bude dobry 😀
kocky vodicak vam nestaci ked nebudete mat auto

kosta123
14. apr 2010

niki to si dobre napísala,tak ak nebude pršať MIŠKA čakáme ta pred barákom a ak bude pršať budeme čakať TEBA 😀
Eyye ak by si išla aj ty dole tak by som zobrala auto aj ja aby sme sa zmestili.

Brisilda ja som sa len tak pýtala,mne sa to páči,len ja už mám tu deku na hranie aj tu hrazdičku čo sa položí na zem tak by toho asi mala už moc,ale inak je to velmi pekné.
Inak ten kočik je super len ja sa bojím toho za čo sa to drží ci ako to povedať že to nieje v celku,že sa mi bude zle s tým manipulovať.

eyya
14. apr 2010

ja aj auto mam pred barakom cele dni ale mozem ho ist akurat umyt 😅 bez vodicaka...ale dako sa neviem prinutit...

no ja chcem malu v nom vozit viac ako na par chvil tak som chcela nieco pohodlnejsie

brisilda
14. apr 2010

eyya tak si jednoznacne vodicak sprav vies aka je to vyhoda? ale aj nevyhoda lebo kila ti rapidne pojdu hore 😀 ja uz ani peso dole do mesta nesom schopna ist

eyya
14. apr 2010

kosta ale nemam autosedacku ta nasa je dako nainstalovana stale v aute neviem ci by som ju vedelaprepnut 😒

brisilda
14. apr 2010

ano ano kocky zajtra to plati ako napisala nika ked bude prsat tak pridem hadam vas nenecham zmoknut ako kurence 😀

eyya
14. apr 2010

a vies aka je este nevyhoda mm si moze vypit s vedomim vsak zena soferuje 😀

petka55555
14. apr 2010

baby a ved sme neni z cukru, ked bude prsat, vytiahneme parazoly ci nie??? 😀 😀 ved zajtra sa dohodnime na isto, nie ze kazdy bude cakat inde...

eli a jedla si pred porodom tie lanove semiacka???zevraj to pomaha k lepsiemu porodu a vytvara to akysi hlien v porodnych cestach.... 😝 len ze je to dost humus lebo to treba zaparit a z toho sa urobi sliz a potom vypit a riadne zapit 😝 😖 , co brisilda skusime????

petka55555
14. apr 2010

pekne kociky ste si vybrali....mne by sa ako golfky, alebo na cesty pacil quinny zapp, ale ked sa neda dat do lahu, to je na prd, ved tam nemoze babeno len sedkat.... 😉 inak sa mi paci, ten cely cierny...no skoda...

eyya
14. apr 2010

ja som chcela quina ale odradilo ma polohovanie..je to nedomyslene 😒

dufam ze s tymto budem spokojna 😅

a semiacka som nejedla...do kelu uz viem preco som sa tak natrapila 😀

eyya
14. apr 2010

dievcata ja idem hajat takze pa zajtra 😉 dobru noc 🙂

kosta123
14. apr 2010

Niki zajtra ti donesiem tie 2 plachty biele.

Kurňa môj mino má zajtra 25r. kupila som mu striebornú retiazku na ruku taku aku ma na krku .lebo to chcel ,ale som ho oklamala že mu to nekupim že neposlúcha 😀 😝 😀 no a teraz ked spí tak som mu ju skúšala a on to ledva zapne 😠 bože ale stále rastie ked posiluje,musim to zajtra vymeniť za dlhšiu 😒

brisilda
14. apr 2010

kosta pocuj ty ho v tom posilovani brzdi lebo potom sa budes bat mu v niecom protirecit 😀
peta ja take zbrndy jest nebudem 😀 mne staci ze pijem ten caj raz denne a zacalo zomna nieco zospodu vytekat normalne ze musim pouzit tie slip. vlozky 😠 a to som doteraz ziaden vytok nemala nic 😉 takze ma to dost nasralo ale vidim ze ten caj ma cosi do seba 😀 😀 😀 no len aby potom maly zomna cestou do porodnice nevyklzol 😀

kosta123
14. apr 2010

Brisilda ked to je jeho hobby už 12 rokov,inak vieš aký je hrozný ked nejde cvičiť,koli niečomu ked mu vojde do cesty??? iný nervák ,,normálne ho niekedy poslem cvičit aj ked nemá v ten den trening a príde ako vymenený 😀 naštastie to nieje často,čo ho takto vyhadzujem 🙂
No musím ráno vstať skoro lebo musím íst do hypernovy kupiť piškoty,mlieko, puding,ovocie a šlahacku na tortu

petka55555
14. apr 2010

kosta ale aspon ta moze na rukach nosit, ked je taky silak....a to sa nezobudil ked si mu ju skusala???to ako male babo, ked sa mu strihaju nechty 😀 😀

brisilda ale to uz je asi normalne takto ku koncu, ze je viac vytoku....alebo ti cvrklo 😉 ale neni to uz ta zátka???

brisilda
14. apr 2010

jaj peta zatka asi tazko ta by bola s krvou a dnes na CTG mi povedali ze male je velke ci tam nahodou nemam 2 😀 😀 😀 popripade ze kym porodim aj 5 kg bude mat juuj ze ich to bavi takto strasit stastne tehulky ktore si uzivaju tehotenstvo 😀 no a cvrknut som si necvrkla ja nesom ako ty co beha na WC kazdu pol hodinu 😀 ja tak 3 krat dodna ale pred spanim aj 5 krat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre