• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
kosta tak to bolo hrozne je mi s toho zle to je ina .... bych ju primontovala k vrtuli .....jednu :angry:
16. apr 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zistila ze na obrazku to neni vidno takze repete :grinning:
16. apr 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eyya - no super,a to dievčatko nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no eli, tak to sú aké supeeeeeeeeeer body... parááááááááda... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mne štvrtok vyhovuje... :wink:
16. apr 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak mm urobil večeru, teraz ešte pečie pizza rožteky... ja som spravila chlebíčky na zajtra, okupkala a nakŕmila malú...tá už aj sladúčko spinká.. :dizzy_face: no ešte chcem urobiť bábovku...
16. apr 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi - a čože máte zajtra???
16. apr 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuk do kalendára... :wink:
16. apr 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné rudy má meno :grinning:
16. apr 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosti keby nemame brucha tak by sme vyrazili do ulic ked uz sme tie slamené vdovy :grinning:
16. apr 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata0312 - to hej :wink: ja idem zajtra do námorníka kamoška má rozlúčku zo slobodou a potom idú na disco ale to ja pojdem domov,kde tam z takým kotlom :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosti ja idem v pondelok na tesco party :grinning: uvidim aj stare kolegyne tak sa hrozne tesim :grinning: zacina to o 19 vecerou a potom disco no uvidim dokedy vydrzim :grinning: vyhoda je ze sa vo vnutri nefajci ale tesim sa ze aspon pokecam z babami :grinning: :grinning:

no vsak uz iba chvilu a potom mozeme vyrazit vsetky vyrazit niekam von nech sa mm staraju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moja reč dámy, moja reč!!! :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niki som rada ze so mnou suhlasis :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati - ja už som to tu navrhovala dávnejšie... :wink:
16. apr 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to bolo skor ako som k vam zavítala :grinning: alebo som prehliadla :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tak... ale to je fuk, to treba stále pripomínať... no som zvedavá ako to bude... asi tak skoro nie... teda aspoň ja si isto počkám... a hlavne bude problém sa zosúladiť...
16. apr 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musime pockat na kostu :grinning: nejako to dame dokopy no nie? :wink: ja sa uz teraz tesim :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a potom tie suprové kinderpárty...pri meninách či narodeninách, to bude babinéééééééc.... hahahahaaaaaaaa... :grinning: :grinning: :grinning: chlapi traste sa... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby fakt si to neviem predstavit ze sa vsetky stretneme a este k tomu aj mimi :grinning: :grinning: :grinning: ty kokso to bude zaujmave :grinning:
16. apr 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a tie kočáre??? uuuuuuufff.. hotové parkovisko by sme potrebovali... :sweat_smile:
16. apr 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj baby, som vám aj zabudla povedať... môj bráško si musí nečakane predĺžiť pobyt v Paríži kôli tej Sopke, nakoľko nič nelieta... tak som zvedavá do kedy...
16. apr 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mna dnes hrozne pali zaha čo vam na nu pomaha :confounded:
16. apr 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už sedím len za PC,izba ako tak uprtaná,aj ked tam mám várku na ožehlenie ale serem už nato.

Maťa na cvičení povedala že na další piatok nemajú chodiť junové a julové termíny lebo je tam strašne vela báb :angry: že sa pôjde až ten další,lebo že musí začať odznova 1.2.3.pôrodná doba,porod a tak....ved to sme skoro všetko počuli,ja možno pôjdem v piatok a potom ak to začne opakovať tak sa na to vyprdnem :wink:
A zajtra sa má ísť kuknúť tá porodnica :grinning: peťa to ráno zistí cez maminu,o ktorej máme prísť.
16. apr 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky namna ste zabudli co? :angry: pekne od vas vidno ake ste kamosky :angry:
eyya tie body nemaju chybu :wink:
16. apr 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
práve som volala s maminou... a vraj je všetko v Paríži, či hotely, busy, vlaky...proste všetko vybookované až do stredy... a najlacnejšia letenka s Paríža sem bola až na stredu a to za 400€.. a aj segra chcela bráškovi zabookovať ten rýchlovlak, no ten ide tiež až v stredu, tak že sa tam s nejakými dvoma Rakúšankami dohodli a zavolali si z Viedne taxi..a z Viedne sa už nejak dostanú do BA... ale sila čo urobí jedna sopka, že??? :angry:
16. apr 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na buduci tyzden mozem ist lebo nemam skolu ale potom ten dalsi piatok mam zasa skusku čize to znova nepojdem tak neviem ako :frowning2:
a nedohodli ste sa na tom čase? ze kedy asi priblizne lebo ja by som isla a kukli by sme aj bris :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris nezabudli akuraat som to pisala :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi - a čože sa stalo s tou sopkou??som mimo,ani tu nič nelietalo
16. apr 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata0312 - Peťa nám dá ráno vedieť, tá porod.asistentka sama nevedela kedy,že si musíme rano okolo 10,00 zavolať na porodnicu.
Brisilda samozrejme že ta vyzdvihneme a hned aj kukneme či si kindervajko :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok