Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
21. apr 2010

ja by som šla aj hneď do tých Bojníc... 😉

brisilda
21. apr 2010

nika no ja nechcem navstevy hlavne prvy mesiac az maly nieco nechyti ☹ ale zeby som ho hyckala to nie behat budeme aj po nak. centrach 😀 len ho nedam nikomu pusinkovat 😉 predsalen bude to este male babatko a prve 3 mesiace su vraj najhorsie hlavne co sa tyka ochoreni 😝

brisilda
21. apr 2010

kocky ved sa mozme dohodnut ja budem mat auto komplet preplnene takze vas zobrat nemozem no mata ma auto aj jedna aj druha 😉 a peta neviem ci ma vodicak 😀 sli by sme ako na nejaku exurziu 😀

nikiarudi
autor
21. apr 2010

no kľudne.. jasné, ale my resp. naša malá mala prvú návštevu asi po 3 týždňoch a aj naši či svokrovci tu boli.. no nemal ju nik na rukách.. a už máme chvala bohu zajtra 3 mesiac za sebou, tak už to bude fajn.. a dokonca som ju aj po tescu a tak vozila...

nikiarudi
autor
21. apr 2010

presne to na mňa sedí ten článok...

mata0312
21. apr 2010

no baby len to uz musia byt maly na svete lebo neviem si predstavit ze by som sa teraz z takymto bruchom mala prechadzat po bojniciach 😒 lebo uz nevladzem tak ako na začiatku 😉

brisilda
21. apr 2010

nika ja hned s porodnice asi aj pojdem do tesca 😀 zase maleho ako pisem hyckat nebudem len si prve 3 m dam pozor az ho nikto nepusinkuje a ked pride sestra tak tomu nezabranim 😀 ved rusko na tvar jej nedam 😀 😀 😀 ona mi ho vystiska a vybozkava ze maly bude este tyzden plakat 😀 😀 😀 idem citat clanok

petka55555
21. apr 2010

niki tak este sa rozhodnem a prisla by som vas kuknut na to ihrisko, ale nebude prsat???boze ale som leniva...

brisilda mam vodicak uz skoro 9 rokov, ale absolvovala som az dve cesty do PU a povedala som ze ja za volant nesadnem, takze asi by to moc nepomohlo.....
ja tiez chcem chodit po zoo, aj do lesnej sa chystam, ale az buduci rok, co tam teraz takemu malemu budem ukazovat......

a dufam ze ani ku nam sa nikdo nedohrabe hned na navstevu....lebo teraz nepride nikdo kuknut a potom sa sem dufam nahrnie aj cert, aspon tie prve tyzdne dufam ze nie...ale ako to slusne navsteve povedat, ked im to nedojde same???jasne ze nasi sem pridu hned, ale dufam ze ziadne tety, babky a strateni kamosi si nespomenu.... 😲

brisilda
21. apr 2010

no nika najviac ma zaujalo to o domacnosti 😀 sakra ako to len robis ze vies rozmnozovat financie? 😀 😀 😀 ja varenie neznasam jedine na upratovani si potrpim tak idem kuknut co pisu o mne

brisilda
21. apr 2010

nika ja niesom panna 😀 ja som vahy 😉

petka55555
21. apr 2010

no ja neviem, na mna pasuje len ten uvod.....a nas maly byk bude tvrdohlavy....jojjoj

nikiarudi
autor
21. apr 2010

Miška ale šak si 20.9 nie? a to je ešte panna...

petka55555
21. apr 2010

ved uz nemoze byt panna 😀

brisilda
21. apr 2010

nika ty never vsetkemu co mam na FB 😀 datum narodenia nikdy na net nedavam pravdivy 😉

nikiarudi
autor
21. apr 2010

aha, tak nič... 😒

mata0312
21. apr 2010

no niečo na tom je a niečo nie tak napoly 😀 😀 😀

brisilda
21. apr 2010

a veruze panna nesom uz pekne dlho 😀 😀 😀 inak na mna pasuje iba to o manzelstve lebo to je pravda vzdala som sa vsetkeho a sla byvat tu do PB 😀 a to vsetko len pre mojho milovaneho muzika 😉

brisilda
21. apr 2010

juuj a inak v upratovani som ako blazon vsetko tip top jedine teraz ked som tehotna by sa mi vazne zisla gazdinka no na luxus si nepotrpim ja som skromny cloviecik

nikiarudi
autor
21. apr 2010

tak pôjdete niekto so mnou kočíkovať, či nemám s vami rátať? dajte vedieť na 100%, až sa viem zariadiť... inak a kde je kosťa???

petka55555
21. apr 2010

brisilda ty si taka tajomna....????falosne datumy narodenia a si predstav ze by sme ti gratulovali.. 😀

petka55555
21. apr 2010

niki ved som pisala ze ak nezacne prsat tak ze asi pojdem....musite citat, ja citam vsetko a vy asi len posledne prispevky.... 😀 😀 😀 lebo clovek sa tu vela krat odpovede nedocka.... 😀 😀
a kosta sa venuje manzelovi, tak hadam si tu nebude o kravinach pisat..... 🙂

mata0312
21. apr 2010

peti no tak to by bola sranda 😀 😀 😀 ja si idem nachvilu lahnut som akasi otapena 😀

brisilda
21. apr 2010

peta ved kosta rano viezla mm do martina aby mohla mat auto 😀 alebo sa mylim 😒 kto z nas teraz necita prispevky pozorne 😀

brisilda
21. apr 2010

peta tak by ste mi gratulovali predcasne 😉 inak mam narodky spolu s meninami cize by som o nic neprisla 😀

petka55555
21. apr 2010

a nemala ho ist zaviest az v piatok rano?????

petka55555
21. apr 2010

tak to mas pekne vymyslene, naraz oslavovat.... 🙂

brisilda
21. apr 2010

no ja neviem ale očividne na nas kasle 😀

petka55555
21. apr 2010

kto kosta????a mozno este spi.....

niki co teda???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre