• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
ano ano kosta kto ju vie kade sa flaka :grinning:
peta nika uz kocikuje :grinning: ved jej brnkni :slight_smile:
21. apr 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved nedviha.....no co uz....
21. apr 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja som doma,len som nebola na PC,lebo som upratovala balkon po tom farbený,aj okná som umyla,presádzala kvety.

Peťa,ale ja mám mobil stále pri sebe a nemám ani zmeškaný hovor od teba.
21. apr 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta ale ja som volala niki, lebo chcela ist kocikovat a tu uz vobec neodpisala a ani mobil nedvihla...asi je napita....

a ty kosta co okna umyvas???chces dostat....vies ze sa to nema.... :astonished:
21. apr 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta co by sa nemalo moze v pohode ja aj zaclony vesam :wink: ked sa na cviceni mozu ruky dvyhat hore a natahovat sa s jednej strany do druhej tak neviem preco by sa okna umyt nemohli to sa nesmie len preto aby tehulka nevypadla von oknom kedze ma zataz v predu :grinning:
21. apr 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave, nebojis sa ze ta vykoti?????keby dociahnem zo zeme tak v pohode, ale nedociahnem, my mame moc vysoko okna....
21. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška - ja idem v pondelok o 13,00 z domu,takže prakticky by som mohla k tebe prísť,ak to bude teda v pondelok,ale Maťa isto nepríde má poradnu.
21. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj ja že ten telefonát bol na mňa smerovaný :grinning: :grinning: :grinning: ja som bola od 10,30 na balkone a až skoro doteraz ale NIKI tam nekočíkovala.
21. apr 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta nemenis sa na blondinu????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja neviem kam isla.....ved pisala ze chce ist ku kaplnke....mozno ju niekto ukradol..... :astonished:
21. apr 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO veru približujem sa k tomu :grinning:
Nika išla asi k mame,alebo niekam do mesta.
21. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky treba vyhlasit po nej patranie :grinning: :grinning: :grinning:
inak ja mam kocky poradnu v utorok takze o kolkej tam nabehneme? :wink: ja som nezmar mna sa len tak lahko nezbavite :slight_smile: jdenie ze porodim potom uz na poradnu chodit nebudem :unamused: :grinning:
inak mata ide o kolkej na poradnu? ved nech tam nakluse rano o 8 a do 10 sa vybavi nie? :wink:
21. apr 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - ja pojdem asi 10:15 autom dole v utorok.
21. apr 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte baby, sorry ale zaspala som.. akási som bola unavená... :rolling_eyes: no Peti som ti akurát písala sms, tak prečítaj ak si tu a daj vedieť..
21. apr 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj kosta tak to tam ides skoro ja pojdem az na 11:00 popripade na 12:00 :wink: chcem sa vyspat a je tam vtedy aj malo ludi hlavne u ob.lekarov
21. apr 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - len ja som tak na pol 11 objednaná a Peťa je predomnou ešte,tak preto,tak sa tam stretneme :wink:
21. apr 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta neviem ci sa tam stretneme lebo mne sa nechce vstavat ale poklebetila by som si mile rada s vami v cakarni :grinning: takze este uvidim :wink:
21. apr 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja ked pojdem rano tak by som to mohla stihnut :grinning: :grinning: :grinning:

kde ste vsetky? :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ja som tu :wink: inak mala by si sa pondelok posnazit aby si o 10 az 11 bola u mna neviem ako to bude vyhovovat eyyi a nike ale tak o 11:00 by bolo hadam OK nie?
21. apr 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky lebo ja utorok idem rodit :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bris mne je jedno ja ked pojdem na 8 tak by som sa mala vybavit do desiatej :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super tak sa zajtra dohodneme na presnom case :wink:
21. apr 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zajtra ako? o 11 vsak? len neviem kde eyya byva :frowning2:
21. apr 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata eli byva presne v tej bytovke ako nika :wink:
21. apr 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris ja neviem ani kde byva nika :grinning: :grinning:
21. apr 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak kuk ip :slight_smile:
21. apr 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta a ved ja idem na poradnu az 11.30, ale ved aj minule sme prisli inak ako sme boli objednane....a brisilda zas uz si si posunula termin porodu??? :grinning: :grinning: :grinning: ved chces teraz v piatok....ved pod na cvicenie a rovno tam ostanes.....

baby a idete cvicit???ci zas sa vam nechce.... :angry:
21. apr 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka ja pojdem cvicit :grinning: :grinning: nemam skolu a drahy bude po nocnej cize nevidim problem :grinning:
21. apr 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta nie ja by som mala porodit zajtra no ale ako mam prehovorit krpca? :grinning: takze idem az v utorok dovr´tedy si budem uzivat sexicek :slight_smile:
21. apr 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby, zajtra oslavujeme..jasné??? malá Tamy má 3 mesiace.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waaw ale ten cas leti :grinning: nika napis mati IP kde to byvate ja som to tak skomolila ze ona sa s mojej spravy asi nevyzna :grinning:
21. apr 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok