Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
23. apr 2010

hej presne... dala by som im to namontovať na ich účet... 😎

nikiarudi
autor
23. apr 2010

je kríza a oni majú takú odvahu.. normálne by som žiadala zálohu s5 a dala by som si inú firmu..a ešte by som im urobila super reklamu... 😎

brisilda
23. apr 2010

kocky je to firma eko-profil dali sme si u nich spravit 3 sklo + zaluzie v zmluve je ze pokial sa omeskaju ze im mozme uctovat 0,1 % s ceny 😀 su smiesny co? ale ja si este hodinku pockam a pokial zajtra nepridu tak tam zbehnem osobne 😠 a vypytam si zalohu v plnej vyske !

eyya
23. apr 2010

bris aj my sme ich mali ...tak tym treba len poriadne nadat...mama do teraz caka na opravu okna od vianoc a pochybujem ze pridu...

brisilda
23. apr 2010

eyya ja pockam este do 13:00 hod. a potom im zavolam 😠 nesom clovek ktory krici do telefonu ale ked sa budu vyhovarat tak tam este dnes nabehnem osobne a opytam zalohu a samozrejme nezabudnem dodat ze si robia krasnu reklamu 😠

brisilda
23. apr 2010

niektorych ludi nepochopim tak volali mm len aby mu oznamili ze mu o 17:00 zavola no je toto normalne? 😠 kaslem na nich poobede ked pojdem po maleho tam nabehnem osobne !!!

nikiarudi
autor
23. apr 2010

ahojte kočky, tak mi sme už u našich.. na poradni všetko v poriadku vážime 5800g 😀 a už nás dnes aj očkovali do stehienok, takže čakám, že budeme teplotovať a mrzuté a ešte sa aj nevyspím.. 😒

brisilda
23. apr 2010

nika malej si mala hned dat sirup od bolesti nurofen ja som ho nosila stale so sebou na ockovanie a potom nam aspon nic nebolo 🙂

brisilda
23. apr 2010

kocky inak bola som osobne v tej firme tak jasne ze sa vyhovarali ze sme im mali zavolat my ked sme vedeli ze tovar je na sklade 😠 do frasa tak neviem kto ma informovat zakaznika tak som im hned vyhodila na oci ze je to dost neseriozne kedze sme boli dohodnuty teraz na piatok a oni nemali ochotu ani zavolat ze nestihaju 😠 to akoze ja si mam este overovat ci pridu? dost divny pristup 😠 takze po dnesnom stretnuti hned ako som s tamat odysla ten pan volal mm ze pridu teraz v nedelu 😀 no tak az som zvedava

eyya
23. apr 2010

nejde niekto do tesca?

brisilda
23. apr 2010

ja som tam uz bola mala si poedat skor 😉

nikiarudi
autor
23. apr 2010

no Miška, to si mi neskoro povedala.. a už malá začína byť nervózna.. či myslíš, že by mi o ešte pomohlo, keby ho kúpim a dám to malej? a ako jej ho mám dať? jednu lyžičku? a do mliečka?a ako to pomáha na to očkovanie??

eyya
23. apr 2010

niki ak chces mam doma cipok ten sme dali mi tiez preventivne a moc pomohol...

eyya
23. apr 2010

miska skoda :(

nikiarudi
autor
23. apr 2010

ten mám kúpený.. a to jej mám dať aj bez toho aby mala teplotu???

brisilda
23. apr 2010

nika to sa ma davat po kazdom ockovani ja neviem preco ti to doktorka nepovedala mne to stale povedala ono to je aj od bolesti a + zimne obklady na nozicky takze pokial sa chces vyspat daj jej sirup ja doma mam nurofen ale uz ho mame otvireny dlhsie cize tak malemu babatku by som radsej kupila novy no mojmu samkovi staci aj taky co je pol roka otvoreny 😀 a davkovanie sa dava podla prib. letacika popripade pol davka .nika ja by som ti to aj skor poradila kebyze viem ze idete na ockovanie

nikiarudi
autor
23. apr 2010

miška nám dr. povedala, že až bude mať teplotu viac ako 38,5 tak mám dať pol paralenového čípku do ritky...

nikiarudi
autor
23. apr 2010

a aj o tých obkladoch viem..

brisilda
23. apr 2010

nika no ked uz mala bude ubolena a mrzuta tak dakujem pekne moj maly nikdy neteplotoval lebo hned ako sme vysli z ordinacie som donho vpalila nurofen 😀 obklady dostal az doma 😉 a mala som pokoj 🙂 u nas sa cipok neosvadcil 😔

nikiarudi
autor
23. apr 2010

no už ho aj tak nemám kde kúpiť...lekárne sú zatvorené.. takže nič mi neostáva len to v noci s malou nejak pretrpieť.. a keď bude mať teplotu, tak dám čípok..

eyya
23. apr 2010

nam povedala ze tiez jej mam dat pol popredu...po 6 hodinach premeras teplotu ci neni vysoka ak ano das opat...

brisilda
23. apr 2010

peta mata kosta kdeze ste??? chcem info o epiduralke 😀 😀 😀 dufam ze si vas tam nenechali kedze ani jedna s vas sa tu neukazala

nikiarudi
autor
23. apr 2010

no my sme mali teraz 37,8 tak som dala pol čípku..a studené obklady.. no zabalila som ju do zavinovačky, tak je teraz tichúčko a mám pocit, že zaspinkala.. chúďatko moje krásne... 😢 😢 😢

brisilda
23. apr 2010

nika len neprejav lutost a strach lebo deti to vycitia a budu nervozne hovor si, ze jej nic neni to ze ma teplotu je normalne nakolko si telo tvori protilatky 😉 v noci ju pre ostotu kontrokuj ci neni velmi horuca ale podla mna viac ako 38 C nebude mat a kedze si jej dala cipok tak to bude v pohode 😉

nikiarudi
autor
23. apr 2010

no to dúfam, no teraz mala ešte papať mliečko na noc aj s kvapkami, no zaspinkala a je mi ľúto ju budiť... ☹

petka55555
23. apr 2010

brisilda tu som....ale som akasi unavena, tak len lezim a o epidurale sme nehovorili 😀 takze ti nemam co zreferovat.... 🙂

petka55555
23. apr 2010

a uz je 9 bábatiek v majovkach.... 🙂 ja chcem este tyzden byt pokope a od 1. uz to moze prist..... 🙂

katka.carska
23. apr 2010

Niki neboj, mozno sa dobre vyspite. Nas Ondrik spal tu noc po ockovani najlepsie od narodenia. Info som dostala, ze lieky od teploty len pri horucke, preventivne nie. Ale nastastie nebolo treba.

brisilda
23. apr 2010

kocky ale ved tie lieky niesu iba na teplotu ale aj od bolesti vas ked boli hlava nesiahnete po paralene alebo ibuprofene??? ved jedna pol. davka nemoze ublizit iba to babo zbavi bolesti 😉
Nika malu radsej nebud ona ked bude hladna vsatne aj sama chod si lahnut a vyuzi cas ked spinka 😉 ved je s nej dobry macko 🙂 ked bude papkat o hodinku neskor nic sa nestane 😉
peta a co ste teda preberali?

katka.carska
23. apr 2010

Brisilda u nas lieky moc neficia, ani ked boli hlava, pri tehu a dojceni su aj tak nevhodne. Ja som zastanca nefarmakologickych postupov - radsej nech sa babo poriadne nacucka, hoci bude na prsniku "vysiet" aj tri hodiny. Vsak je to len jeden den.
Ale u nasich chalanoch som nespozorovala, zeby boli po ockovani uboleni ci podrazdeni - akurat pospavali...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre