Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
23. apr 2010

no tak ja som s malym tiez nemala problemi 😉 a taktiez nesom zastanca liekov radsej znesiem bolest ale porod si rozhodne kazit nebudem a preto prejdem na epiduralku 🙂 co sa tyka liekov tak uzivam dopegyt cize aj tak nebudem moct kojit 😠

brisilda
23. apr 2010

no ked pojdeme na ockovanie tak rozhodne s nurofenom v taske 😀

kosta123
23. apr 2010

Ahojte,už som doma,bola som u tej tety,v meste.....a večer ma baby vytiahli do Olympie lebo prišli kamošky z anglicka,tak som sa práve vrátila,ešte som ich zaviezla do LIFE-ka.

Brisilda - mňa naštvala ked o tej epidurálke nehovorila 😠 hovorila iba o veciach do pôrodnice,čo robiť ked sa prenáša,alebo sa správať tesne pred porodom(ležať,oddychovat)....nič nové 😒

kosta123
23. apr 2010

Brisilda to kôli domu dopegytu sa nemôže kojiť 😨 😨 😨 to je iná kravina,nevieš prečo???to by ma riadne sralo 😠

brisilda
23. apr 2010

a co treba robit ked sa prenasa??? sexovat? 😀 😀 😀 ja zacnem od pondelka pit tu alchemilku az to namna uz pride nech to ma uz za sebou

brisilda
23. apr 2010

kosta na prib. letaciku sa to pise 😝

kosta123
23. apr 2010

brisilda - ešte ju nepiješ??? ja že si už začala,ja začnem tak v 36tt.
No ale po tehu to nebudeš brať nie??? či??? ja by som chcela moc kojiť,ale uvidím čo bude.

brisilda
23. apr 2010

kosta ja neviem ci mi mozu naraz vysadit 4 tabl. ☹ uvidim inak pila som ju no mala som bolesti podobne na menzes a tvrdlo mi brucho tak som ju prestala pit 😒 strach mi nedovoli 😀 ale co sa zvysi tak ti dam nakolko je tam toho vela takze zacnem od pondelka a uvidim co to spravy 😀 ostatne ti mile rada posuniem cize zatial si nic nekupuj

kosta123
23. apr 2010

brisilda - dúfam že to zaberie 😉 a spať sa ti nechce?? aká bola včera oslava?

brisilda
23. apr 2010

vcera bolo super inak teraz zvazujem ci si jednu tabl. nevysadim nakolko kazdy mi hovori ze 4 tabl. je vela 😕 ja som presla s 2 tab. na 4 behom dna ☹ tak skusim uzivat iba kazdych 8 hodin jednu .

brisilda
23. apr 2010

ved ja stresujem ked mam tlak 130/70 a ine kocky maju tlak 190/110 a uzivaju iba 2 tabl. 😔

kosta123
23. apr 2010

brisilda - no podla mňa 130/70 je úplne normál,kamoška sestrička mi hovorila že do 140/80 je pohoda 😀

brisilda
23. apr 2010

no ano ale mne raz namerali tlak 150 /80 a uz mi supli 2 tab. denne potom mi vyskocil na 160 tak som mala brat 3 krat 1 no nebrala som a tak ked mi druhy krat vyskocil na 160 uz som mala uzivat 4 tab. ja ked nic nerobim tak mam tlak aj 115/55

kosta123
23. apr 2010

brisilda - tak nič nerob 😀 😀 😀 a nebudeš musieť ani lieky brať.

kosta123
23. apr 2010

No idem ja spať 😔

nikiarudi
autor
24. apr 2010

ahojte, baby zase ste ponocovali??? 😀 no tak naša noc bola fajn... malá ako večer zaspala, tak sa zobudila až okolo 1ej, tak som jej dala mliečko a spala až do 6tej...takže super..aj som sa vyspala.. no dala som jej ráno ešte preventívne tú zvyšnú polovicu čípku, lebo čo s ním, keď je rozbalený..škoda ho zahodiť.. tak malá sa aj pekne škerí a bľabotá...tak som rada... 😀 dúfam, že dnes bude dobručká, a že ju to už nebude bolkať... 😵

kosta123
24. apr 2010

nikiarudi - no vidíš tak super 🙂 🙂
My by sme mali ísť dnes s partiou opekať no uvidím či sa vyhrabú nakoniec,ja som sa len predchvíľou zobudila a idem raňajkovať.

kosta123
24. apr 2010

Kde ste všetky ??????

nikiarudi
autor
24. apr 2010

tu som.. 😀 no pekne.. na takú opekačku by som šla...

petka55555
24. apr 2010

aj ja som tu....
ty kokos uz je v majovkach 10 bábatiek.... 😲

ja som zas schudla skoro kilo, to asi z tych vcerajsich sladkosit, co som za cely den pozrala.... 😀

kosta123
24. apr 2010

petka55555 - no tebe je, ja som zase kilo nabrala takže plus 13kg 😖 Isto sa budeš vyvalovať dnes na lehátku ked je tak pekne,že? 😉

nikiarudi
autor
24. apr 2010

no baby, a nešli by ste so mnou pokočíkovať?? ak nikam nepôjdeme... 😉

petka55555
24. apr 2010

no kosta mozno poobede, lebo zas ide ivo prec, tak idem k mamine, lebo ma to teda nebavi byt stale sama..... ☹ a teraz este nesvieti slniecko.....

kosta123
24. apr 2010

petka55555 -a kade ti stále behá??

brisilda
24. apr 2010

nika no super si to poriesila 😉 u nas cipok nezaberal ☹ verim, ze malej dnes uz nic nebude to zvykne byt iba v den ockovania 😉
moji chalani sli pracovat 😀 aj sekeru si kupili a jednu sme kupili samkovi v ludovke az ma chlapec radost 😉 a nika kukla som tie pekace tak su suprove ja som myslela ze su ako plech ohybne a smejdave za taku cenu ale vyzerali byt dost kvalitne 😨 normalne som bola v soku 😕

petka55555
24. apr 2010

kosta ide malovat tatovi byt 😠

kosta123
24. apr 2010

Možno nepôjdem na opekačku,čo by sme dnes robili??? ak by som náhodou nešla?

nikiarudi
autor
24. apr 2010

no my ideme upratať a naobedovať sa a nakoniec asi do mesta na zmrzku, teda ak sa švagrovci ozvú... 🙂
bris - tiež som bola prekvapená z tých plechov.. a som rada, že som ich objavila... 😉

brisilda
24. apr 2010

nika ja som si myslela ze su to nejake smejdy a oni su v celku suprove 😉

mata0312
24. apr 2010

ahojte baby tak ja mam doma dnes mm a tak sme boli pozriet segru v ziline a po ceste jasne na zmrzku v bytci 😀 😀 dnes bolo fakt uzasne pocasie az na to ze mam teraz nohy ako papuce 😖

baby ake pekace? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre