Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
26. apr 2010

nikiarudi - no šak ak si zložíš kočík do auta tak ta zoberiem dole

petka55555
26. apr 2010

a uz nemas tu satku????alebo ten nosic????tak ju hod do rupsaku 😀 😀 ale nie.... 😉

nikiarudi
autor
26. apr 2010

nieee, tak to už vôbec... zbytočne sa s tým budem naťahovať hore dole a tak.. najlepšie by bolo keby mi ešte stihla poštárka doniest tú klokanku, čo mi má dnes prísť...

nikiarudi
autor
26. apr 2010

mám tú šatku, no chcela ju Eli, no doteraz sa mi neozvala..neviem kde je a čo s ňou je... či vôbec príde a tak... 😒

kosta123
26. apr 2010

ak chces poziciam ti tu moju zelenu klokanku

nikiarudi
autor
26. apr 2010

nie, nebudem už špekulovať, no čo zbalím malú do kočíka a hotovo.. serem už na to.. 😒 bože ako sa mi nechceeeeeeeeeeee...

kosta123
26. apr 2010

Baby kto má nabijačku na Nokiu z tým tenkým koncom????zoberte ju prosím k Miške potrebujem si nabiť mobil,už sa mi vybil a Mino mi zobral nabíjačku 😠

kosta123
26. apr 2010

nikiarudi - a čo by si doma robila ty lenivec 😀

brisilda
26. apr 2010

nika ty si hrozna co to tu vymyslas ??? 😠 ved vonku je nadherne tak sa prejdes a ked nie tak ta kosta zvezie 😉 neboj nikto ta neukradne 😀 😀 😀 ja uz vegetim asi pojdem vyvencit psa 😀 Inak nika zidi dole a zisti co je s eli 😉 ved hupacka uz caka 😀

brisilda
26. apr 2010

ozaj v cechah mam ja bratranca a na nokiu sa tiez najde nabijacka 😉

nany100
26. apr 2010

niki, to je mi ľúto s tým kojením...máš pravdu, aj ja som bola naštvaná na našu nemocnicu s ich pravidlami jedenia každé tri hodiny a vážením a pod...žiadna podpora dojčenia a žiadne rady...tráp sa sama a ak to nejde, príď si pre fľašu 😠 ...super, to zlomí každú prvomamičku...ale ja som bola taká tvrdohlavá, zaťala som sa a napriek tomu všetkému sme sa doma pomaličky rozbehli a vydržali doteraz...a viem, že ak budem mať druhé bábo, tak už si toto v nemocnici robiť nenechám 😠

petka55555
26. apr 2010

no kosta, kde su foto malej???? 😉

brisilda
26. apr 2010

kocky ako si pomoct na rychlejsiu cestu do porodnice??? ist vypit alchemilku? 😀 😀 😀
ozaj ked budem mat vecer sex myslite ze to doki zajtra zisti ??? 😀 😀 😀
inak moj maly uz caka na burku 😀 kiez by sprchlo az sa v noci dobre spi 😉

brisilda
26. apr 2010

ja ma teda otazky co??? 😀

petka55555
26. apr 2010

ja neviem brisilda ved skus tu alchemilku, ja som mala dnes uz dve a jeden malinik a este si mozno jeden spravim....a ten sex co ja viem ci to zisti....ved spermie dlho ziju v tele....mozno sa nanho zajtra usmeju 😀

mata0312
26. apr 2010

no baby 😀 😀 😀

ja zacnem tu alchemilku od buduceho tyzdn aby som nahodou niečo nevyvolala 😉

brisilda
26. apr 2010

peta tak spermose tam nebudu co si 😀 to by som sa od hanby prepadla 😀 😀 😀
inak neohriali ste sa u mna dlho to sa vam na navsteve nepacilo??? nabuduce napeciem viac mafiniek 😉 ja som na sladke akosi pozabudla ☹ ale teraz ma napadlo ze som mohla vytiehnut tu tortu 😀 co mam v mrazaku 😉

petka55555
26. apr 2010

no tak to asi nezisti.....ved hadam nebudete divoky....
a ved sme boli dlho na navsteve.....to len baby hned zdrhli.....a jasne ze sa nam pacilo, hlavne prehliadka peknych veciciek 🙂

brisilda
26. apr 2010

no to nebola prehliadka ale skuska ci tie veci preziju 😀 ale ako som zistila tak po 6 mes. to mozem hadzzat na internet a predavat 😠 lebo nam to bude male ☹ sakra a ja ze do roka vyuzijeme 😀 a prisla som na to ze znova nemam kocik k svokre 😀 sakraaaaaaaaaa to aby som kukla na nete znova nieco 😉

kosta123
26. apr 2010

Ahojte baby, tak sme stále dievčatko 😀 😀 len máme málo miesta a kuknite na fotku ako má nožičku natlačenú na tvári,váži cca 1500g.Chuderka je tam doslova naskladaná 😒
A hádajte kde má ruku na druhej fotke ????? v šuške 😀 😀 😀 😀

brisilda
26. apr 2010

no kosta to co tvoja mala stvara? to ma akoze tiez po maminke? 😀 😀 😀 ale ja druhu foto neviem rozoznat esteze si to napisala

kosta123
26. apr 2010

To neviem veru pokom má 😀 😀 😀 ani ja by som nevedela že kam si ju pchá to len Dr. sa zasmial a hovorí že ju má v šušurke 😀 😀 😀

brisilda
26. apr 2010

no moja takze si na nu po porode davaj bacha 😀 😀 😀 to uz ked tak od mala s tym zacina tak neviem co bude v puberte 😀 😀 😀 moj maly este ani nevie co je to pipik 😀

mata0312
26. apr 2010

no uplna akrobatka 😀 😀 😀 😀

brisilda
26. apr 2010

kocky ja som bola naposledy na 4D este pred vianocami co bolo v 5 mesiaci ktoho vie ako teraz vyzerame 😀 😀 😀 no hadam sa to uz o tyzden dozviem 😉

kosta123
26. apr 2010

Ja som len zvedavá ked tam už teraz má málo miesta čo tam bude robiť ešte 10 týždňov,doky povedal že je to pod priemerom ale že ešte sa to dá 😒

kosta123
26. apr 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/q4hv/col... - Nikin a Elin kočík predáva tiež nejaká baba na MK asi sú viaceré menej spokojné

kosta123
26. apr 2010

Peťa - tak o 11,00 pred mojim barákom,

Brisilda ideš somnou autom??? alebo ideš sama?

petka55555
26. apr 2010

no kosta, to co ste ju naucili?????? 😀 😀 😀 😀 😀
ale aka zlatucka....to inak vyzera ako ked sme my videli v 20tt, to bolo take drobatko malinke....ja by som ho tiez chcela vidiet....ale uz si pockam....na osobne zoznamenie....

ok kosti tak o 11, keby cosi rano pis.....

kosta a na co ti povadal dr. ze je pod priemerom????

brisilda a preco zas nemas kocik k svokre????? 😲

kosta123
26. apr 2010

petka55555 - -no že tam má málo miesta,že to nieje kritický stav ,ale je to podpriemerom 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre