Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
26. apr 2010

kosta nic si s toho nerob to nevadi 😉 mala bude OK popripade porodis skor 😀 inak ja pojdem sama autom nakolko nemam rada ked namna musi niekto cakat 😉 takze sa stretneme na parkovisku ako minule 😉 inak vazne je to rozdiel ked sme videli nasich krpcov tak skoro a ty malu vidis teraz 😉 no ako pise peta aj ja si pockam uz na osobne zoznamenie 😉

brisilda
26. apr 2010

kocky kuk kebyze cakam dievcatko hned potvrdim cenu 😀 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2059435

kosta123
26. apr 2010

Bris - no ten je peknučký 🙂

brisilda
26. apr 2010

kosta a ta cena nema chybu 😉

kosta123
26. apr 2010

No asi preto že je 1,5 r používaný a asi má čosi zasebou 😅

brisilda
26. apr 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8375964&tab=4 tu je aj sportova cast a autosedacka normalne sa nad tym kocikom kocham 😀 kiez by bol v kamienkovo modrej farbe a uz by som znova drazila

eyya
27. apr 2010

dobre ranko🙂
kosta su to nadherne fotky no a na koho sa podoba 😀 😉 ...na druhej vieme ale na prvej 😀

a vy snad spite?

brisilda
27. apr 2010

eyya veruze nespime 😀 dnes nas caka poradna takze ja budem stvarat umelecke kusky v kupelke hadam aj hodinu 😀 😀 😀

katka.carska
27. apr 2010

Nedávno sa mi dostalo pod oči toto - fakt sa oplatí to prečítať, veď ide o naše detičky:
Prečo nie klokanka:
http://www.nosime.sk/nosenie_deti.pdf

petka55555
27. apr 2010

jej ten kocarik je fakt pekny....brisilda to je aka kamienkovo modra???? 🙂

ja som mala vcera akrobaticke kusky, lebo dnes by sa mi nechcelo...ale bolo to v pohode.... 🙂

petka55555
27. apr 2010

a kdeze je niki, ved tu vobec nebola...

nikiarudi
autor
27. apr 2010

dobré ránko, tak mne včera poslala, tá baba čo mi mala od nej prísť klokanka, nejaké tričko a mm hneď, že čo kupujem zas za kraviny a nevie o tom.. a nedal si vysvetliť, že to nieje moje... 😠 no dnes mi už písala, že omylom vymenila balíčky, tak idem posielať topík preč, aby mi prišla už tá klokanka... 😎
no ale ste toho zase popísali, Kosti malá je krásna... už sa tešíme na kamošku do klubu...

nikiarudi
autor
27. apr 2010

a mne sa ten kočík nepáči.. 😝

brisilda
27. apr 2010

nika mna by asi trafilo kebyze mi niekto posle nieco ine a dala by som postovne k nahrade jej 😠 ved aj 1,30 € su peniaze 😀
peta ved ani mne sa nechcelo ale co ked musis tak musis 😀

nikiarudi
autor
27. apr 2010

miška, no to je v pohode.. pretože ona sama si pýtala č. účtu, že mi pošle za to poštovné... 😉 😅

brisilda
27. apr 2010

nika esteze tak 😀 😀 😀 ozaj ja som zabudla vam ukazat tu moju klokanku aby ste odskusali kedze som vas tu mala 😀 no smola musim si to uz odskusat asi na svojom bude ako pokusny kralik 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
27. apr 2010

no to my sme boli včera ako také králiky... 😀

kosta123
27. apr 2010

Ahojte,no ďakujem je už riadna bacula na fotkách 🙂
Ja som práve vyliezla zo sprchy,kokos ale som sa narobila 😀

brisilda
27. apr 2010

kosta ved aj ja som sa narobila ale uz to praktizujem ako peta ze naslepo a je to vazne rychlejsie a menej pracne 😀 😀 😀
nika ale male sa nestazovali 😀 😀 😀 dokonca malej tamy sa dobre zaspalo ked to s nou vibrovalo 😉 len Dominike sa nepacila asi nasa postielka kedze si dlho neschrupla ☹

nikiarudi
autor
27. apr 2010

to nebolo postieľkou, len tým že bola v cudzom.. predsalen svoja postieľka je svoja positeľka... 😉

petka55555
27. apr 2010

baby tak ked sa chceme pacit, musime si vytrpiet.... 😀 😀 😀

brisilda
27. apr 2010

peta ja to nevidim v tom ze sa chcem pacit 😀 inak po porode naberem ine tempo v chudnuti ved ked som sa dnes uvidela v zrkadle skoro som od hrozy odpadla 😕 🙄 🙄 🙄 taka je realita ☹ a nieco s tym musim robit 😒

brisilda
27. apr 2010

inak ja sa len cudujem ze moj mm nenamieta ked chceme vyhanat maleho na svet 😀

petka55555
27. apr 2010

brisilda nedivaj sa do zrkadla...ja sa divam len v kupelke od pasa hore a je to dobre.... 😉

a to bola len sranda ze sa chceme pacit... 😀

brisilda
27. apr 2010

😀 😀 😀 no jedine tam mm sa mozme pacit 😀

brisilda
27. apr 2010

inak popijam alchemilku 😀 som zedava co to spravi 😉

nikiarudi
autor
27. apr 2010

no veru... inak tú moju kamarátku rodila Simonidesová.. a že malý potom na chvíľku aj prestal dýchať, ale to už keď ho šli merať a tak, tak kričali nech zavolajú dr. z novorodeneckého... uuufff asi by ma tam porazilo...by som z toho mala iný stres... ☹

mata0312
27. apr 2010

ahojte baby este ste neni doma s poradne 😉 mm v praci a tak sa trocha nudim 😒

brisilda
27. apr 2010

nika 😕 nestras nas tu prosim ta mame tesne pred porodom tak nanas ber ohlad 😀 😀 😀 inak toto je ten moj kocik s tou letnou vystelkou 😉 bohuzial v dievcenskej farbe neni ☹
mata uz sme doma vsetke 😉 ani jedna s nas nejde rodit 😠 ja sa neotvaram 😖 a ked pridem utorok na poradnu tak sa somnou chce doki dohodnut kedy pojdem lezat 😠 sakra bol by v tom cert kebyze dovtedy neporodim 😀

brisilda
27. apr 2010

tak letna a zimna vystelka no ja mam aj nanoznik aj plastenku a drziak na vodu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre