Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

mata0312
27. apr 2010

tak super baby ze je vsetko ok 😉
bris pekny kocik 😀 😀 neboj aj to pride a budes musiet porodit 😀 😀 ja sa nenahlim len pekne nech tam ostane do terminu aspon stihnem skusky 😀 aj ked nie vsetky 😖

kosta123
27. apr 2010

Ja som si zobrala psa na prázdniny 😀 a varím si niečo na obed

brisilda
27. apr 2010

kosta a nechces aj mojho psa na prazdniny? 😀

mata0312
27. apr 2010

kosti aj mojho ponukam 😀 😀 hlavne ked s nim mam ist von zasa nebol od rana lebo sa mi nechce ani vstat 😀 😀 ty si varis joj ja som dnes na treske 😉 a mam chut na zmrzku ale uz ziadnu nemam 😖

bris ked o tom premyslam uz by sa maly mohol narodit lebo ta moja lenivost a neohrabanost je hrozna 😀 😀 😀 uz aby sme to mali za sebou 😀

kosta123
27. apr 2010

No normálne mám chuť na mliekovú polievku, tak si ju robím a idem asi upratať kuchyňu.

mata0312
27. apr 2010

no mliekovu polievku som naposledy jedla asi pred sto rokmi uz som aj zabudla ako chutí 😀 ja popijam studene mlieko 😀 a kukam panelak na nete lebo vcera som nevidela len je to bohovsky pomale 😖 zasa sibe netu 😠

brisilda
27. apr 2010

KOCKY NECHCEM KAZIT CHUTE CIZE K POLIEVKE SA NAVYJADRUJEM ALE PRAJEM DOBRU CHUT 😀 tresku by som si dala aj ja mnam 😉 momentalne idem tiez nieco vykuzlit v kuchyni na jedenie 🙂 hadam sa mi to podari 😀 a potom obtelefonujem ludi co maju maltezakov ci nechcu pripustit s nasim certom 😀len ked ja vam neviem ci on asa hara alebo nie 😠 sakra aj so zenskou 😀

mata0312
27. apr 2010

jééé bris tak potom ked sa narodia tak mi ich musis ukazat milujem steniatka 😀 😀 skoda ze nas carlos neni maltezak ☹ lebo aj ja by som ho chcela dat k nejakej fene pripustit ak niekedy najdeme vhodnu sucku 😉

no ja sa s nim asi pojdem prejst von vsak sme tu cely den zatvoreny 😒 ako sa poznam dokial sa dokopem ujde dalsia hodina

zica1
27. apr 2010

brisilda ja mam maltezaka, ale bez pp

brisilda
27. apr 2010

zica tak ukaz foto 😉 rada by som dala tu nasu slecnu pripustit ale cim skor nakolko si nesom ista ci sa hara ale asi ano 😀

petka55555
27. apr 2010

a toto co tu dojednavate.....ake orgie....

ja tiez este rodit nejdem, vsetko je zavrete......a na poradnu idem az o dva tyzdne presne v den terminu....smiesne... 😀 😀 😀 😀
baby ja mam brucho ako kamen....ale ked lahnem tak zmakne....asi uz nema miesto a neviem ci mi pupek nevyskoci....

mata0312
27. apr 2010

petka to fakt ta dal po dvoch tyzdnoch? on ta fakt nerad vidi 😀 😀 😀 vsak to sa uz dava takto vysoko po tyzdni nie???

zica1
27. apr 2010

brisilda tu je

zica1
27. apr 2010

ta posledna je ako stena

zica1
27. apr 2010

keby nieco kludne sa ozvi, sme na rozkvete 🙂

ludka_r
27. apr 2010

Kosti, ja mlieko dávam takmer do každej polievky. 😀 Milujem mliekové polievky a polievky na kyslo. Jedla by som to non-stop.
Petka, ja mám podobný problém s doktorom. Teraz by som mala chodiť už každý druhý týždeň, ale idem až o mesiac. Veď načo 😖
A stále ešte ani len nie som zabalená. Akosi sa mi nechce veriť, že sa to takto blíži, aj keď sa aj veľmi teším.

brisilda
27. apr 2010

ludka neni pravda ze by si mala chodit kazdy mesiac zalezi od tzoho ake mas tehotenstvo pokial by si bola na rizikovom tak ta sleduju castejsie no bud rada kym ti nic neni 😉 ved keby nieco doktor ma pre teba dvere stale otvorene
zica poslala som ti IP my sme chceli psika co nema to hnede pod ockami lebo ta nasa ich ma tiez 😠 😀 ale to nevadi kebyze sa dohodneme 🙂 iak ma uz 10 tel. c. na ludi co maju psika len este som sa nedostala k telefonovaniu kedze si sa ponukla ty 😉 tak hadam sa nejako dohodneme 🙂

zica1
27. apr 2010

brisilda -poslala som ti IP

brisilda
27. apr 2010

kocky takto som rodila Samko kuk porod v lahu 2 video 😉 mm prislo az zle 😀

mata0312
27. apr 2010

och bris toto nemozem vidiet som to musela vypnut 😖 😖 az mi ostalo divno

brisilda
27. apr 2010

mata ved aj mne ostalo divno ale taka je realita ja som tak rodila a mozem povedat ze to horsie vyzera ako to bolo 😀

mata0312
27. apr 2010

no to dufam 😖 radsej o tom nechcem nic vediet fuuuuu

brisilda
27. apr 2010

mata len si to kukni 😀 a ukaz mm 😀 neboj az take hrozne to v reale neni nakolko ty to nevidis ved ta zena sa smeje ak si si vsimla 😉

brisilda
27. apr 2010

jeeej zica az teraz som si vsimla ze aj vy date meno Sebastian 😀 😀 😀 sranda 😉

mata0312
27. apr 2010

nie az tam som sa nedostala 😀 no keby som to ukazala mm tak sa v den porodu niekde zakope len aby tam nemusel byt 😀 😀 😀 to radsej nie

mata0312
27. apr 2010

a kde ste dnes vecer vsetky?? hmm 😉

brisilda
27. apr 2010

no ja som ...............vyhanala maelho von 😀 😀 😀 ale uz som tu a napchavam sa zmrzlinou tiramisu 😀

mata0312
27. apr 2010

no neviem čo ti mam zavidiet skor 😀 😀 😀 😀 😀 ja sam doma a bez zmrzliny 😠

kosta123
27. apr 2010

Tak moja polievka sa ocitla na šporáku 😀 😀 😀 to sa mi pekne dlho nestalo 😎 no tak mi treba ked stále čumím do notebooku a polievka mi vykypela a ešte aj prihorela,keby mi nezvoní mobil v kuchyni tak na to ani neprídem,dokonca som ani smrad necítila lebo som mala otvorený balkon. 😀 😀 😀 Tak som si ju uvarila znova 😀
A aby toho nebolo málo rozbila som aj moju sklenenú misku na polievku 😠 som ja ale šmatlavá dnes 😠
Ale aspoň som ostrihala dnes psa a boli sme vonku na prechádzke,teraz už chrní na vankúši 😀

Jééé ja som chcela vždy maltenzáka,ak by ste darovali tak beriem 😀 😀 😀
A toto je moja 10 ročná Jessyka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre