Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
29. apr 2010

To ja som mala také stavy dnes v noci že idem a ráno nič 😝 som rozmýšlala či zavolať svokra alebo sanitku,ked mi bolo tak nahovno,ale to asi aj preto že bol spln neviem 😖

brisilda
29. apr 2010

no ja neviem ja take stav ychcem mat a nemam 😀 ale uz by som rada porodila az sa nestresujem
halo peta uz spiiis? 😕

petka55555
29. apr 2010

brisilda nespim, ale ja este neviem kto robi.....mam az od maja....april nemam 😝

brisilda
29. apr 2010

tak hod info od maja ved ten je uz za dverami

eyya
30. apr 2010

DOBRE RANO _I S_E ZAS VSTAVALI O POL SIESTEJ...UZ SI ZVYKA_ A DO KELU S KLAVESNICOU TERAZ ZASE NEBERIE TO PIS_NO CO VSADE CHYBA 😠

nikiarudi
autor
30. apr 2010

Eli, čo ste si nekúpili tú klávesnicu? veď to stojí asi 10€ a mali by ste pokoj... 😉

eyya
30. apr 2010

NAJSKOR ZISTI_E NA POZICANEJ CI IDE LEN O KLAVVESNICU AZ pOtO_ TO BUDE- RIESIT

nikiarudi
autor
30. apr 2010

aha, no to je fakt.. 😉

mata0312
30. apr 2010

dobre rano mamicky 😀

mata0312
30. apr 2010

kosti tak ti ten vak odlozim a ked sa na buduce stretneme tak ti ho dam 😀 😀 😀 dufam ze sa ti bude pacit 😀 no som truba ked ja neviem odolat tym babskym vecickam 😉

zica1
30. apr 2010

Dobre ranko 🙂 Baby ja dnes rusim to stretko s havkacmi, musim ist k nasim a pridem az zajtra, tak ak by si mohla bris zajtra, tak sa nejako dohodneme. Prajem pekny dnik vsetkym mamickam 😉

petka55555
30. apr 2010

mata ty si pripad s tymi dievcenskymi vecickami, mna to ani nelaka ich ani pozerat, su sice nadherne....hlavne hallo kitty, ale ved aj chlapcenske su uplne krasne a frajerske....nie ze bude maly alex na doma nosit saty 😀 😀 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
30. apr 2010

😀 😀 😀 Maťa a ty prečo pozeráš dievčenské vecičky, šak ani ty ani segra nemáte dievčatko.. ale zrejme v podvedomí si ho veľmi praješ...

nikiarudi
autor
30. apr 2010

Baby, keď dnes docvičíte, nešli by ste potom kočíkovať? len tu na Rozkvete, do mesta dnes nejdem.. aj keď mala by som, no neche sa mi a má byť tak pekne..hmm??

kosta123
30. apr 2010

mata0312 - jééééj 😎 no budeme radi.
NO veď maťa už nepozera dievčenské 😀 len si niečo kúpila skôr ako vedela čo to bude,ja som tiež tak mala pár vecičiek ale asi len 5 a to som dala kamoške našej budúcej krstnej ona čaká chlapčeka 😉
Bože nechce sa mi nič ani do tej roboty 🙄 ale keď si predstavím že dnes budem s MM tak sa vytešujem 😀

petka55555
30. apr 2010

ja nie, za jedno uz sa mi nechce prechadzat, lebo potom opuchnem a za druhe ostavam u maminy.... 😉 a co furt behas do toho mesta???

petka55555
30. apr 2010

ale ved ja si robim srandu z mati, aj ja som mala zopar ruzovych, ale hned som ich schovala.....ale zas vidno ze ona naozaj velmi chcela dievcatko....ale neboj aj pipik je dobry.....aspon ti nebude kradnut malovatka a vonavky... 😀

mata0312
30. apr 2010

no to som pozerala a kupovala ked mi moj doky povedal ze to bude asi dievcatko v 20TT, satičky uz mame doma len jedny a tie mi neda si nenechat 😀 inak som uz vsetko porozdavala 😀 ale ked som sa dozvedela ze to bude chlapec tak ta moznost ze ho budem obliekat ako dievcatko ma napadla 😀 😀 😀 😀 😀 teraz by som uz svojho chlapceka nevymenila za nic na svete 😉 😀 😀

nikiarudi
autor
30. apr 2010

a čo vieš robiť tu hore?? tu je nuda, pokiaľ nejdete so mnou vy..tak sa mi samej nechce... a v meste sú skoro všetky mamičky... uvidíš, ani teba to tu nebude baviť... takže nakoniec asi fakt pôjdem do mesta... 😝

kosta123
30. apr 2010

nikiarudi - no ja keby som dnes doma tak idem s tebou.......aj ja budem chodiť sem-tam do mesta,ale neviem čo by sme tam robievali a potom sa trepať zase hore 🙄 jedine keby si chceme ísť posedieť niekam na kaffe 🙂 ale myslím,že tu máme dobré ihrisko 😉

nikiarudi
autor
30. apr 2010

no ale to ihrisko využiješ až keď bude malá chodiť, takže toho času na chodenie hore dole do mesta je až až...

mata0312
30. apr 2010

no ja budem asi tiez casto chodit do toho mesta lebo čo tu na tých hlinach a hlavne ked tu nikoho nemam 😠 , takze bud budem v meste alebo na rozkvete u mami a s vami 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
30. apr 2010

Eli kúpila som ten krémik pre malú na opalovanie od Garnier UV faktor 50+ asi za 7,24€ alebo tak nejak.. také mliečko.. bol aj v spreji, no vzala som ten krémik.. 🙂 a krásne vonia...teda aspoň podľa mňa.. 😉

eyya
30. apr 2010

niki ja _a_ neparfu_ovane ...

petka55555
30. apr 2010

no ved aj ja chcem chodit potom do mesta, ale az poobede, aby sme sa tam vzdy s ivom stretli....alebo pojdeme za maminou do roboty, pekne popri rieke....

niki a mas to pre deti to mliecko???ja som kupovala v lekarni a vravela ze to musi byt pre malike deti, lebo tie v drogerii su skor uz pre vacsie....tieto pre malinke musia byt uplne jemnucke.....a su drahe ako slak....no ale treba nozicky a licenka ochranit, lebo vzdy sa to neda zakryt plienkou ze????

nikiarudi
autor
30. apr 2010

no ono to nevonia nejak výrazne, ale tak bábätkovsky.. tam bol napísaný najvyšší stupeň ochrany, tak myslím, že to stačí... 😀

nikiarudi
autor
30. apr 2010

a inak je na tom mliečku aj napísané že Hypoallergenic, Perfume-free... takže myslím, že pohodka... 😉

petka55555
30. apr 2010

hadam hej 😉

brisilda
30. apr 2010

jeej nika taky kremik ma aj nasa svokra len nevie ako mi ho ma dorucit 😀 asi jej napisem adresu 😉 lebo nasho samina uz slniecko chyta . 😉 a je poriadne zubate 😀
inak som stale pokope rano tlak 116/62 😀 takze som zaviezla maleho do skolky a sla znova spinkat 😉 ved teraz sa musim vyspat co ak ma to chyti nieedy v noci? potom sa nevyspim len tak lahko 🙂 no a vecer som mala kontrakcie 😀 😀 😀 ktore sa opakovali po 20 min. no akonahle som sla do hor. sprchy tak to prestalo 😠 😠 😠 tak hadam do tyzdna porodim 🙂 najlepsie je ze na vahe nepriberam a rano som grcala 😠 a to tolko co som do seba hodila tabletku 😒 takze som nevedela ci si dat dalsiu alebo nie kedze som ju zrejme asi nevygrcala tak som si dala iba stvrtku ☹
peta este raz dakujem ty vies zaco? 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
30. apr 2010

baby ja som dnes nejak hyperaktívna... som sa donútila umyť balkónové okná a aj celý balkón, teraz varím a ešte chcem upratať celý byt, bo zajtra je sobota a to sa mi nebude chcieť, teraz aspoň mm stráži malú.. 😉 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre