Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
2. máj 2010

ty brisilda uz je 20 bábatiek v majovkach 😲

nikiarudi
autor
2. máj 2010

Peti, ja som chodila aj po termíne do Tesca a to bola zima a šmýkalo sa.. proste som to brala tak , že jednoducho sedieť doma nieje fajn... treba sa hýbať a budeš mať aj ľahší pôrod.. nato, že som moc necvičila som mala super pôrod.. a myslím, že tomu prispelo aj to, že som chodila všade.. aj po schodoch a tak...pohybu sa netreba báť...pokiaľ to nejde do extrému s opuchmi a hlavne s tlakom.. 😉 🙂 🙂

brisilda
2. máj 2010

nika no vidis ona ma opuch ja mam tlak 😀 c ale je pravda ze ja chodim stale 🙂 proste mna tlak nepriputa na postel ale na druhej strane rada si pospim aj do 11:00 ked je maly v skolke 😀 inak mne je jedno kde mi plasne plodovka aj dnes planujem ist do Ziliny 😀 ved co budem doma ked je vonku tak "krasne" 😀

brisilda
2. máj 2010

zeny inak vcera som mala priserne krce dole ako pada hlavicka uz som myslela ze ked to neprestane idem do nemocnice no ako som si lahla tak to preslo 😉 cize som sla spat asi mi vazne pada brucho no pri prvom som to nemala

petka55555
2. máj 2010

baby kazda sme ina...mne sa proste uz nikam chodit nechce, tak sa nutit isto nebudem.....a hlavne ked dlho stojim strasne mam vykriveny chrbat a dobre to boli....a ved kazdy den ideme na vychadzku po rozkvete...zas som neni vyvalena na posteli ako klobasa.....
inak dnes som sa v noci zobudila na take divne a silne bolesti v bruchu a v krizoch, a som sa postavila a to preslo 😀 tak teraz ma bude maly stale natahovat....

petka55555
2. máj 2010

vidis brisilda mna to dole vsetko boli uz mesiac....a nic....ale teraz to boli riadne aj rano a vecer ani nehovorim....chudatko moje sa mi tam tlaci... 😀

nikiarudi
autor
2. máj 2010

no je to pravda, každá sme iná.. a aj každé to tehotenstvo je iné... to nám potvrdí aj Miška, keďže to vie porovnať so Samkom... no som zvedavá na moje druhé tehotenstvo aké to bude.. čo ma bude bolieť či budem mať takú záhu ako pri Tamy...a hlavne samotný pôrod.. 😕 😀

nikiarudi
autor
2. máj 2010

a Kosťa už šla pre mm, že? keď tu ani "nepáchne"..isto si užíva, že ho má doma..

ozaj baby ja by som rada urobila ešte nejaké to stretko u mňa kým ste pokope..no neviem či sa sem všetky zmestíme... resp. sedieť by aj bolo kde, no ten náš stolík.. ale pokúsim sa všetko nejak vyriešiť a dám vám vedieť, ak teda máte chuť sa stretnúť.. hmm??

brisilda
2. máj 2010

kocky mna to doel bolelo tak krcovito ako ked mate tesne rifle a sedite 😀 no bol to krc tak som chodila kazdych 5 min. na zachod 😀 inak je pravda ze kazde tehu je ine ja som aj dnes rano grcala 😝 sakra 😀

petka55555
2. máj 2010

brisilda take krce mam presne aj ja....ale iba obcas, ale boliet to boli teraz uz stale....ako keby som den predtym presla na bicykli 100km a na druhy den ta to inak boli.....tak ja to tak mam uz mesiac...ale bohac len mikol plecami ze to uz je tak....

a inak aj mne bolo vcera strasne zle od zaludka aj dnes...mam ho taky roztraseny ako na zaciatku.....a zaha teda riadna 😝

kosta123
2. máj 2010

petka55555 - no terasa paráádna,ešte že mám balkón inak by ma utrhlo,ale svieti tam len tak do 12,00 potom sa slnko otáča 🙄
Niki - a to sa na tú míľu chodí len s deťmi??ja že normálne aj tehuľky,veď aj to sú už skoro maminy 😀
Písala som tej denise asi pred 4 dňami ale neozvala sa ☹
No to stretko možno ešte jedno stihneme,no a neviem potom počkáme až keď nám baby budú chcieť ukázať krpčekov?? či dáme aj bez nich???mne budú normálne chýbať 😉

Tak som sa v piatok rozlúčila v práci,ešte som bola na zdrav.poisťovni ohľadom toho či si nemusím do nástupu na MD niečo sama platiť ale nemusím 😀 len musím doniesť ukončenie PN.
Večer sme boli u kamoša na dome na oslave,všetci sa bavili,tancovali,pili,len ja som bola akási v tranze,bola som rada že sedím a nič nerobím,ale trahalo ma tam riadne že sa nemôžem tak riadne baviť ako vždy 😠

Včera sme grilovali,ma normálne tak opieklo,že má pálili ruky aj výstrih a mám to krásne červené 🙄 večer ďalšia oslava ale neboli sme dlho už som nevládala.

nikiarudi
autor
2. máj 2010

no kosťa pekne, tak si to mala nabité.. ja som tiež písala Deniske, pretože ešte nemám vytlačené tie foto a ani som jej doteraz ani peniaze nedala, no asi je mimo domu, tak sa ozve asi až v pondelok.. neboj Kosti ona sa isto ozve... a na tú míľu môžu asi všetci nie???
a to stretko môžeme dať aj bez nich, no neviem ako to bude... preto chcem ešte jedno spoločné so všetkými... 😉

mata0312
2. máj 2010

baby to sa na nas tie krce dohodli ja som koli nim nespala skoro do pol piatej rano, boli presne ako opisuje bris uplne dole v podbrusku normalne som sa bala ze čo to 😲

mata0312
2. máj 2010

no kosti mala si pekne nabity program 😀 😀 moj mm doma a vonku taketo pocasie 😠

brisilda
2. máj 2010

kocky ale mne uz nic neni vcera som mala spiaci den a dnes znova ☹ sakra zeby si moje telo podvedome robili energiu??? 😀 lebo ked porodim uz sa nevyspim no a ta zilina pada mne sa nechce idem upiect kolac a lahnem do postele chalani povysavaju aja neviem 😒 mala by som zehlit a dokoncit oblecko na kolisku no akosi sa do toho este stale neviem dokopat 😒

mata0312
2. máj 2010

my sme akurat prisli od mami boli sme na obed a pozriet maleho a teraz idem vegetit 😉 lebo sa mi nic nechce mm ma akysi futbal a to mna nebavi 😖 bris radsej si lahni a odychni 😉

mata0312
2. máj 2010

caute baby ja som si uz aj pospala a tu stale nikoho kedze ste vsetky 😀 😀 😀

brisilda
2. máj 2010

no ja som doma mala som pracu a popri tom som si pospala a hodila sprchu 😉 inak je tu nuda tak co tu budem vysedavat?

mata0312
2. máj 2010

mas pravdu je tu nuda este ze pri tom aspon lezim 😀

brisilda
2. máj 2010

😀 no a ja musim sediet a ked tu nikto neni tak kukam do tem ktore ma len vystresuju ja neviem preco jedna kocka zalozila primitivnu temu asi aby strasila dalsie mamicky tehulky ☹

mata0312
2. máj 2010

ja to radsej ani necitam 😒 ale zasa mas to suprove kreslo 😀 😀

bris ty mas ten obal na flasky tommee? ak hej neskusis ci sa tam zmesti aventka flaska 260ml? dik 😉

brisilda
2. máj 2010

mata ta flasa tam vojde v pohode aspon myslim 😀 co bojis 😉 ved ked tam vojde 260ml tommer tak preco nie aventka 😉

mata0312
2. máj 2010

no mne to jedno to len svagrina chcela vediet lebo ze ma len 26O flasky ja mam aj mensie mne je to jedno 😀 😀 ale dik

nikiarudi
autor
2. máj 2010

no ahojte kočky, tak malá už spí, mm robí niečo pod zub, takže krásny večer... ja si kukám net a sem tam tv... 😀

nikiarudi
autor
2. máj 2010

mati - tá avetnka tam vojde určite... 😉

nikiarudi
autor
2. máj 2010

dokonca tam vojde aj tomerka 360ml 😉

eyya
2. máj 2010

dievcata nemam na nic cas dufam ze zajtra uz to bude lepsie a mozno z vas nieco aj precitam 😅

nikiarudi
autor
2. máj 2010

ahoj Eluš, ako sa máte? ste dnes neboli doma, že? lebo chodil Glemba z PovBytu a odpisoval vodu...

kosta123
2. máj 2010

Hallo 😨 😨 😨 😨

brisilda
2. máj 2010

😀 to co za smaila si hodila? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre