Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
5. máj 2010

mnam segedinsky, no to uz riskovat nemozem 😝
ozaj fiallka a kedy budete vediet co cakate???

brisilda
5. máj 2010

kocky dobre ranko mne sa dnes tak dobre spalo ze som az teraz oci odlepila a zacala vas citat 😉
zica urob cinu a mas pokoj 😉 ja mam brav. masko tak asi dnes tiez nieco vykuchtim kedze som vcera upratovala v noci ako fredka a potom do 2 rana citala knihu 😀
nika ja osobne sa rodit nechystam malemu je asi v brusku dobre 😀 uvidime stvrtok mala by tam byt simonidesova 😀 mam ja ale na nu stastie co? 😉
inak izbicka je pekne premiestnena no velke upravy ste tam teda neporobili 😀
inak ja sa zienyk pridavam k vam moj manzel vie tiez varit a dokonca odkedy som otehotnela mu to ide celkom slusne dokonca varieva chutnejsie ako ja 😀 😀 😀 len u nas sa nikdy nevari na 2 dni lebo ohrievane sa u nas uz neje proste nam to uz nechuti 😝

petka55555
5. máj 2010

zica a tebe tiez take jedla teraz chutia??????

petka55555
5. máj 2010

aj moj vie strasne dobre varit, ale ked vidim kolko hrncov a tanierov na to potrebuje, tak ma ide uchytit a hlavne vie strasne dobry karamel urobit a k tomu vseliake dobrotky...mnam

brisilda
5. máj 2010

kocky nerobte chute s jedenim 😀
peta brusne tance???a to mam akoze mm v posteli tancovat 😀 😀 😀 ved ked sa raz malemu nechce tak sa nechce co narobim 😠 myslis si ze preco som vcera na 3 krat zmyvala v byte podlahu? takne som dufala ze poputujem smer porodnica a nic ☹

petka55555
5. máj 2010

a brisilda ale ked ta rano napichaju vyvolavackami tak tu simonidesovu do poobedia ani stihnut nemusis 😀

inak a ak nahodou neporodim na terminu, tak som zvedava co mi povie dr. na poradni a kedy mna posle do nemocnice....ved ja mam ist este na tu svadbu..... 😀 15teho

fialllka
5. máj 2010

peti: no ak to pojde dobre, tak mozno uz v piatok 😉 ale prave som volala o vysledky APF testov a su negativne a aj moj krvny obraz je v poriadku 😉 😵 tak sa tesim 😉

peti: no ja sa teraz musim toho segedinu navalat, lebo potom ho nebudem moct ... presne ku koncu tehu uz isto nie a ked budem dojcit, tak minimalne pol roka budem bez kapusty ako pri Terezke 😉 tak teraz si snazim dopriat sosovicku, kapustu, karfiol, brokolicu a podobne veci 😉

eyya
5. máj 2010

mnam karamel 😅

petka55555
5. máj 2010

bris...a vies ze vravela ze ku koncu ziadne namahave roboty, len lezat v tej polohe s tou pokrcenou nohou, aby sa krcok spotreboval, lebo ze ked sa chodi tak sa s nim nic nerobi.....no jasne zatancuj mu, alebo sama sebe pred zrkadlom..... 😀

nikiarudi
autor
5. máj 2010

peti - do nemocky ju pôjdeme kuk.. aj oni nás tak boli pozrieť... a aj pri Radkovi sme ju boli tak pozrieť... 😉

petka55555
5. máj 2010

no fialllka nerob chute, lebo to bolo jedine varene jedlo kt. som do 20tt mohla zjest a isla som sa dozrat, aj tri krat som si nalozila, a to len kapustu a vodu....mnam, a muselo to byt co najkyslejsie...teraz ma uz asi 3 mesiace z takych jedal strasne boli brucho, tak to uz nejem......no ale hadam na vianoce trosku kapusty skusime... 😉

a to je super ze vysli neg. to bol moj stres tie APF a hlavne vysledky meskali vyse tyzdna 😠

petka55555
5. máj 2010

niki vsak ked sa ona citi 🙂

brisilda
5. máj 2010

nika podla mna ked je po sekcii tak je skoro na navstevu 😒 nemyslis? ved teraz ju estelen na izbu prevezu a isto je cela dolamana 😖 to neni normalny porod ze chodi ako by sa nic nestalo aspon co som videla kocky po sekcii tak boli radi ze lezia 😉
peta no a kto mal akoze umyt u nas podlahu? ved som mala mop a umyvala pomalicky spolu s pauzickami 😀 lezat som lezala od 1 rana do 11 😀 😀 😀 a nic ☹

fialllka
5. máj 2010

peti: na vianoce uz budes moct isto ... ja som pri Terezke tiez uz na vianoce kapustnicku trosku papala aj ked bez hribov .... tie som nechcela ....
ja som nastastie na tie vysledky APF testov nemyslela, skoro som na ne zabudla aj dnes volat, keby som si neprecitala jednu smutnu udalost u nas v maminkach .... ale nejdem to tu pisat, a ani to nechcite vediet 😖

vobec som sa akosi pre ne nestresovala a ani pri Terezke tak ... nejaka intuicia, ze babatko je ok a zdrave a tak ... skratka pohodicka 😉 inak toto druhe tehu fakt tak beirem, ze total veget ... menej sa stresujem a aj menej sa pozorujem ... jedine co ma trapi je nizky tlak a z neho hlavybole teraz ale inak ok ... a to som potom odrovnana pri Terezke, ved Elenka by vedela povedat, ako som jeden vikend len lezala a spala a nemohla som nic, lebo tlak som mala zufaly a nesiel nicim hore ... hruza .... a to bolo ku podivu vonku krasne slnecno ... vobec nie taketo depkacke pocasie ake je teraz ....

fialllka
5. máj 2010

no ja som nemala ani sekciu a na druhy den som mala taky tlak, ze som ledva chodila .... takze navsteva bola u mna minimalna a to len manzel a rodicia a svokrovci .... a aj to len na chvilenku ... som ledva chodila kvoli tomu tlaku, sa mi hlava krutila ... a bola som rada, ked som lezala a oddychovala ... tiez by som ju v prvy den nesla pozriet ... asi az na druhy 🙂

petka55555
5. máj 2010

no ja dufam ze tiez ked budem druhy krat tehotna, tak nebudem takato, ale ked odvtedy co som bola v nemocke sa strasne bojim.....
no hriby ani ja nebudem jest, ani teraz som nemala ani raz, a to som ich mala strasne rada, ale akosi mi ani na chut nejdu.....som zvedava ako to bude po porode, dufam ze sa moje zrave chute nevratia.....lebo ma sibne.... 😠

brisilda ale aj tak si neni kamoska ze ma tu nechas samu...ved ja tu mozem este aj dva tyzdne kvasit....a ty uz budes davno doma......len aby ma mata nepredbehla..... 🙂

nikiarudi
autor
5. máj 2010

no ja by som sa tam nehrabala, keby nás švagor nevolá... 😀

brisilda
5. máj 2010

nika tak pokial vas vola svagor tak to je ok ale podla mna co ja vuiem??? asi sa dobre citi 😉
fazulka dakujem ze tu nepises neg. spravy mne to teraz akosi nerobi dobre 😝
peta ved sme sa dohodli ze zajtra sa rodi tak ako to ze nesom kamoska? 😀

petka55555
5. máj 2010

brisilda tak mozno ty budes ale ja????pochybujem, asi si idem zatancovat tie brusne....ved dnes je 5.5., ale ako krize aj brucho ma bolia, ale to uz od soboty, tak to tak moze byt este aj tyzden....v tebe sa uz aspon bohac posparal a ja????mna nechcel vidiet, tak si musim pockat.... 😀

a to je dobre ze fazulka a nie fialllka 😀 😀 😀 😀 😀

kosta123
5. máj 2010

Idem na pustiť do tej pizze 😎

petka55555
5. máj 2010

a ja do tych jablk..... 😎

brisilda
5. máj 2010

jaaaj sorry fialllka uz som ta premenovala 😀 no ale ked mas rada fazulku ja zato nemozem 😀
peta posparal ako posparal lebo porod nevyvolal a ako naschval aj mm sa boji uz somnou mat sex 😠 😠 😠 vraj nech ma napichaju v nemocnici 😒 do frasa aj s takym chlapom 😀 😀 😀 inak mna vcera boleli krize ale s upratovania 😀 😀 😀 inak mi nic neni obcas tvrdne brusko obcas mam bolesti v podbrusku ako keby si maly nevedela hlavku nastelovat ale inak nic 😖 a ozaj uz aj to takanie za krcok som vcera mala co spominala PA ale pochybujem ze to je na porod 😀 😀 😀 ja este aj v nedelu budem ako kinderko jedineze mi brucho same praskne ako vcera vela nechybalo a bolo by sa pretrhlo 😠

petka55555
5. máj 2010

no ja neviem, isto to na teba pride ako pri prvom, rychlo......a ved uvidis co ti zajtra povedia.....len ked dokedy sa ty dostanes k netu, umrem od zvedavosti..... 😉

mata0312
5. máj 2010

čaute baby ale ste toho popisali 😀 takze nikto este nesiel rodit a ja som myslela ze bris to uz bude mat za sebou 😀

brisilda
5. máj 2010

no mata aj by som to rada mala za sebou ale ked maly nechce tak nechce co narobime 😀
peta ja idem zajtra do nemocnice az o 15:00 skor nie ved naco? aby som sa tam nudila? a tak natrafim aspon na simonidesovu 😉 ja ti dam este sancu ak chces pridi somnou 😀
momentalne som si odskrtala zoznam veco do porodnice ktory uz viem naspamat a mam vsetko 😀 uz iba cumlik a odsavacku idem vyvarit v hrnci nie v sterilizatore 😀 😀 😀 az mam istoto ze je to OK len dufam ze sa flase nerozpadnu 😀 😀 😀 lebo to ma vriet 10 minut 😀 riadne sibnuta som co? 😉

petka55555
5. máj 2010

brisilda a to nemozes ist rovno az v piatok??ja ze ides rano, aby ti odbery porobili a vysetrenia a tak.....ved mi rezervuj izbu 🙂

to fakt ma vriet 10 min????tak vyskusaj, a ak sa ti to neroztopi, tak aj ja si to vyvarim, lebo ja mam zatial v krabici, a ja to dam asi az mamine v praci vysterilizovat....lebo zevraj aj tak mozno tu odsavacku v nemocke ani nevyuzijes....

a prosim ta kolkaty krat si uz nanovo balis tu tasku??? nezabudni na tie slapky... 😉

mata0312
5. máj 2010

jaj baby ako vam zavidim ze uz to budete mat za sebou ja idem dnes na tie vysetrenia o 14,30 hod tak drzte palce rano som mala zasa tlak na hovno tak uvidime čo mi povie 😒

kosta123
5. máj 2010

Ja som si tiež teraz hádzala ešte nejaké veci do pôrodnice,ale nechápem načo sú tam poštolky napísané 2 krát ??? raz ich má doniesť mamička z plienkami a cumľom a potom sú tam znova napísané pri veciach čo mi prinesú keď pôjdeme domov,tak nechápem,vy máte tiež po 2ks nachystané???

petka55555
5. máj 2010

kosta ja mam len jedny.....

mata ale az tak skoro to nemusi byt, ved to moze aj 2tt este trvat a to uz budes na rade aj ty.... 🙂 ja si teda nefandim ze do terminu sa cosi udeje....

brisilda
5. máj 2010

mata drzim vsetko co sa drzat da 😉
kosta ved je jeasne ze treba dvoje hadam nechces mat dieta stale v jednych cely tyzden 😀 ale vraj veci pre babo netreba oni tam aj tak nebalia uz nasiroko aspon co si spominam ked pisala nika 😉 aj PA vravela ze nic pre babo netreba no ja si vezmem aspon cumlik a ked nieco bude treba tak manzel prinesie 😉 veci do porodnice pre maleho mam nachystane uz dost dlho 🙂 pekne pozehlene a poskladane v sacku az na to nepada prach 😉
peta no ja mam v baleni uz prax teraz som si zbalila mensi kufor lebo asi vezmem aj notas a tak to tam mozem pocas rodenia schovat a zamknut na kladku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre