Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
5. máj 2010

ved ja som zobrala len jedny v ktorych pojde domov......ale ak boli pisane dvoje, mozno mam aj dvoje, ja uz si to nepamatam, lebo vecicky pre maleho mam zabalene asi od 30tt a dala som tam to co bolo pisane, ale aj teplejsiu supravicku aj tensiu, lebo boh vie, ako bude.....ved aj teraz je kosa.....

a v nemocke ak budu balit na siroko tak asi do erarneho nie????

brisilda
5. máj 2010

inak zbalte si plienky tie pouzijete pri kojeni na 100% a mozno aj ked budete mat vela mliecka a bude vam to vytekat tak pod podpiru 😉

petka55555
5. máj 2010

ja neviem, mne segrenka povedala ze take latkove plienky jej tam dali, ze to si nemam brat....a to rodila pred mesiacom, tak hadam sa to nezmenilo nie????

kosta123
5. máj 2010

brisilda - ja že len 1 tam treba,ved to sa neociká ani neokaká nie?? to je len tak navrh na plienky 😨
a takto som piekla tu pizzu 😎 mal tam byť ešte plátkový syr ale ten som nemala

brisilda
5. máj 2010

hod recept az aj ja nieco vykuzlim 😀
peta davat davaju take strasen sive 😖 fuj 😀

mata0312
5. máj 2010

ja mam tiez len jedny tie nohavicky vsak oni nebalia na siroko v nemocke tak načo aj viac no nie 😉

kosta123
5. máj 2010

Je to jednoduché na arabský chlieb nahádzať: kečup,šunku,platkový syr,može byť aj črievko,kukuricu,rajčinu (zeleninu podľa chuti) a posypať Oreganom alebo Pizza korením ....šupnúť do trúby na 20-30 min cca 160-180 C.

brisilda
5. máj 2010

inak kocky ked si myslite ze to riedke detske hovienko neprejde cez pampersku ste na omyle 😀 😀 😀 ja som malemu polstofky menila kazdy den lebo na bokoch bolo stale hovienko nakolko to prejde 😀 ale nie stale len obcas no mne to nedalo mat dieta viac ako jeden den v tych istych

petka55555
5. máj 2010

brisilda to uz je jedno, ked bude cely v erarnom, tak uz plienky ma nezabiju a ked budem chciet to podprdy, tak poviem ivovi....ale zas tolko mlieka pochybujem ze hned budem mat ci????

brisilda
5. máj 2010

jaaj uz viem to cesto si kupila normalne v obchode a ja ze si ho pripravovala 😀

petka55555
5. máj 2010

no hlavne chlapci sa vedia pokakat az za usi....a jasne ze kazdy den ich budeme menit, aj ked nebudu okakane....ved aj ja si gatky menim nie???

brisilda
5. máj 2010

peta ja neviem 😉 ja si jednu plienku zbalim 🙂 pre istotu aj tak mam miesto v kufri 😀 😀 😀 inak uz mam vysterilizovane cumliky a odsavacku 😉 a prezilo to 😀 dokonca som tam hodila aj tie chranice na bradavky a je to v celku 😀

petka55555
5. máj 2010

kosta to by ma nenapadlo ze na arabsky chleba to je dobre, my robime z toho cesta dr. Oetker, ale to je skor take hrube, nie take ako ked si das v pizzerke, ale ja to nemam rada, takze to robim len u nasich, ked maju na nu chut.....

brisilda
5. máj 2010

peta tak nasiroko ja osobne budem balit iba na noc 😀 mozno ze aj cezden ked budeme doma uvidim podla nalady a chuti 😀 tiez zalezi ci nebude teplo lebo moj sebi ma rad zimu 😀

petka55555
5. máj 2010

tak vdaka bohu ze sa to neroztopilo..... 😀 tak normalne si to nechala varit 10min???,ja som myslela ze dam zovriet vodu a vypnem a necham to tam ponorene...lebo normalne cumliky sa tam bojim dat, tolko som ich zhanala a boli drahe a co ked sa mi ten plast farebny roztopi???

brisilda
5. máj 2010

ozaj zeny moje sidlo nekope 😒 zeby spal? tak dlho? zapla som nahlas radio som zvedava

petka55555
5. máj 2010

no kedze mam maminu na ortopedii, tak na siroko budem balit isto....ja viem ze sa to uz nikde nerobi ani nerobilo, ale asi to ma nejake opodstatnenie tak ako aj to ze sa male babena nemaju davat sedkat, ani opierat o vankuse...teda aspon do tej prvej kontroly budem isto balit a potom uvidime a uz bude teplo, tak asi tiez len na doma a na noc, ved by sa mi do tych frajerskych rifli potom nezmestil s tolkou rituskou..... 🙂

brisilda
5. máj 2010

peta ano este som aj pokrievku na to hodila 😀 nechcelo sa mi sterilizator zapinat do el. 😀 som leniva co?

petka55555
5. máj 2010

brisilda a teba este kope?????mne uz len ritku vystrkuje a male hrcky robi.....kopat nekopol dobre davno, nema miesta.....a hlavne posledne dni stale cka....chudatko

brisilda
5. máj 2010

peta ved aj ja budem balit ale nie na 24h denne

petka55555
5. máj 2010

a teda si sterilizovala aj klasicku dudu????ja este nie.....a potom neskor ked budes davat vseliake tie hracky plastove, tak tie tiez budes sterilizovat, alebo ich len riadne v teplej vode vyumyvas????

petka55555
5. máj 2010

budu taki ritkosi, ako mravcekovia....

brisilda
5. máj 2010

no neuveris ale ano kope minule ma tak kopol ze som od strachu nedychala 5 minut 😀 teraz som vypla radio a brusko stvrdlo cize pohyb tam je 😉 sidlo male a vecer ked si citam tak take vlnky pusta dole ako je hlavicka ako keby ma steklil ruckami pripomina mi to motylikov v brusku 😉

brisilda
5. máj 2010

no peta zase az tak dosledna nesom mozno tie hracky poumyvam v dezin. roztoku co ma chicco a neviem ci ich aj vyvarim 😒 mozno ano lebo mame psa ja neviem co bude ked sa budem nudit tak ano ked sa nebudem nudit tak kaslem na to az si zvyka na bakterie ved tak ci tak uz bude mat 3 mesiace 😀 inak neviem co bude co nebude este sa nenarodil a uz dobreze oslavu narodenin nechystame 😀

petka55555
5. máj 2010

no to aj mna tak riadne stekli, hlavne ked si lahnem na bok....je to take mile.....ale nekope ☹ ale zato take vypukliny mam na bruchu, a vcera som ho mala uplne hranate....a do pupku robi rad hrce a to normalne az boli.....

petka55555
5. máj 2010

a to je aky roztok????ja take nemam....
ale uz by sme mohli torty kuknut nie?????

brisilda
5. máj 2010

peta ja kukam tortu pre samka 😀 bude mat narodky a uz mam aj zajednanu len neviem este aku 😀
inak ani ja nemam ten roztok ale existuje 😀 😀 😀

fialllka
5. máj 2010

bris: to neva, ze si ma prekrstila 😉 😉 😉 som sa zasmiala a mam fazulku v brusku, este tam plava a ma viac miesta, tak mi to vobec neprislo 😉

dnes nam prisiel next kurierom, tak sme sa s mojou maminkou tu vytesovali a Terezka nam pomahala otvarat veci a robila modelku 😀 😀
juj taka bola zlata 😉 vedela co je pre nu a co nesmieme otvorit, lebo to je pre Miska 😵

ked uz davate foto pizze, tak tu je ta nasa z minuleho tyzdna ... cesto robim v pekarnicke a je super, ako z pizzerky 😉

mata0312
5. máj 2010

ahojte tak ja som uz doma, mam miernu preklampsiu a zasa som mala vysoky tlak tak zvysil tabletky dopegytu, sekciu mozem podstupit a som mierne anemicka - doslovne dal mi zelezo a kyselinu listovu ...

fialllka
5. máj 2010

ozaj a posielam slnecne okuliare co vam Eli ide objednavat v akcii 😉 my ich uz mame druhe leto a na dalsie dve ich este tipujem 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre