Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
5. máj 2010

mata a kolko tab. ti dali? aky si mala tlak? inak zelezo a kys. listovu berie vela tehuliek hlavne v posledych tt

mata0312
5. máj 2010

no zatial 3x1 a tlak som mala 150/95 😖 ale ten doktor bol dost zvlastny nic mi prakticky nepovedal len čo som vycitala z karty...

brisilda
5. máj 2010

fiha tak mne vtedy nasadili 4 tab. ale ja som urobila chybu lebo ja som 3 tab. neuzivala a tlak siel hore 😠 no mne namerali aj 160/90

brisilda
5. máj 2010

inak uzivaj tie tabletky + cesnakove to ti znizi tlak na zacietku bbudes mat az velmi nizky ale on sa upravi v ziadnom pripade tab. nevynechavaj lebo ti tlak vyleti tak ako mne

brisilda
5. máj 2010

ozaj ja mam problemi uz s obliekanim spodneho oblecenia 😝 😀 😀 😀 sranda lebo doteraz som take nemala

mata0312
5. máj 2010

chcela som si kupit tie cesnakove ale v lekarni mali len nejake miesane s hlohom a tie sa v tehu nemohli a tak som nekupila, zatra vyslem mm, nakazal mi vela lezat na boku a odychovat ☹ ze aspon poobede zo dve tri hodinky si polezat ...

petka55555
5. máj 2010

no baby to je hrozne s tymi vasimi tlakmi, ale nebojte vsetko bude ok....len skoda ze sa musite dopovat tymi liekmi.....ja som mala tiez uzivat zelezo a tu kyselinu ale neuzivam 😝 ja som to mala len preventivne.....ale to zelezo mi nerobilo dobre 😝

inak tie okuliare su super, ale my kupime az na rok, ved ani neviem aku bude mat hlavenku, lebo ak bude mat velku ako moj bracho tak baby by ani na hlavu nedal 😀

baby ja som bola pazrava a urobila som si hranolky......a teraz som smadna ako kon 😖

petka55555
5. máj 2010

no brisilda musis chodit hola, ked sa nevies uz obliect 😀

mata0312
5. máj 2010

ozaj mozno sa stretneme aj na porodnici lebo ak sa mi neznizi ze tak ma da lezat...koli tomu tlaku az na to ze vy tam budete uz s narodenymi mimi ....

mata0312
5. máj 2010

a uprimne vam budem zavidiet.. moj doky uz aj dnes napisal do karty ze prosim o hospitalizaciu na porodnici ale ten doky si to akosi nevsimol

juj ja mam drzat dietu 😖 takze hranolky nehrozia nakupila som si tonu ovocia a zeleninu a budem ako zajacik 😀

brisilda
5. máj 2010

mata ja som sa az tak neobmadzovala 😀 a preto som potom stresovala ☹

brisilda
5. máj 2010

a nezavid !!! 😀 my sme si tiez cakali na mimi 40tt

mata0312
5. máj 2010

vsak to vyskusam a uvidim čo to spravi mozno to pomoze 😉 no nie? za poku to stoji a aspon uz nepriberiem teda mozno 😠

mata0312
5. máj 2010

ja len uprimne 😀 😀 😀 zavidim 😀 😀

eyya
5. máj 2010

prijimame gratulacie ku dalsim 2 zubkom 😀 😀 😀 uz mame 7 zubov tak pozor na dominku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mata0312
5. máj 2010

mne by ani nevadilo cakat do 40TT keby je vsetko ok a viem ze malickemu to nemoze ublizit ☹ ☹

mata0312
5. máj 2010

eyya pridavam sa vy ste inak sikovny, moj synovec ma 9 mesiacov a len dva zubky 😀

brisilda
5. máj 2010

tak aj ja gratulujem k dominike 😉 ja ani neviem kolko mal nas samko v jej veku nakolko neviem kde mam tu mudru knizku 😀 ale ked ju najdem tak porovname 😀 no mne sa zda ze sme mali v roku maximalne 4 😀

mata0312
5. máj 2010

chlapci su vo vsetkom pomalsi a leivejsi 😀 😀

mata0312
5. máj 2010

ozaj peti aj ja mam potvrdeneho toho streptokoka a dostala som velke zlte tabletky 😖 😖

nikiarudi
autor
5. máj 2010

Eli, peniažky ti pošlem zajtra ak nevadí... dobre???

brisilda
5. máj 2010

mata ale ved streptokoka treba znicit antibiotikami to co ti dal neni nahodou na mykozu?

mata0312
5. máj 2010

ano az pri porode antibiotikami ale ze ho skusi vyplasit 😀 😀 😀 ale aj petka ich dostala asi v tom niečo bude 😀

brisilda
5. máj 2010

mata ale peta mava mykozu mne ho vyplasili antibiotika co mi dali v 28tt na zapal m oc. ciest

mata0312
5. máj 2010

bris tak neviem ale ja momentalne mykozu nemam a mozno niečo bolo v tych vysledkoch este zle a tak preto mi to dal netusim to mi nepovedal 😒 tajnostkar 😉

brisilda
5. máj 2010

ozaj kocky dnes som si v lekarni kupila kalciovu masticku a dali mi gratis sudokrem taky mini ako ma nika 😀 tu vzorku 🙂 mile od nic vsak? 😉
kosta dnes si ma navnadila a piekla som aj ja pizzu lebo masko malo mat zaruku do 7 maja a bolo skazene fuj 😝

petka55555
5. máj 2010

brisilda ale aj ja som to dostala na toho streptokoka aj to mam v knizke napisane pri tom ze som GBS+ ze je to liecene tym macmirorom........este mam 4 fuj......lebo mykozu som minule vynimocne nemala......zevraj sa to nelieci atb. az pri tom porode sa davaju.....tak mata nezavidim ti tie zlte gule.... 😝

eli a gratulujeme k zubani......len aby maminu moc nekusala..... 😲

a mati neboj sa o maleho, vsetko bude ok....ved si sledovana....

mata0312
5. máj 2010

baby nerobte stale chute s tymi pizzami 😀 😀 😀 ja mam v mraziaku ale nemozem 😠

petka55555
5. máj 2010

baby to preco sem stale davate foto pizze, ja to nelubim, nemozete nejaky kolacik??????sama pizza 😢 😢 😢 😢 😢

eyya
5. máj 2010

bris aha no teda fuska uz pri tomto som zvedava ako to pojde na ostro 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre