Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

eyya
5. máj 2010

bris toho simsona mam v plane urobit presne ako si napisala a na rohateho nezabudnem...bratceka nebudem 😀 a s ruzovou nieco vymyslim 😉

brisilda
5. máj 2010

eyya ja som napisal nikde bratceka? neeeeee braceka asi tam je preklep vsak? 😀 ok vymyslaj budem rada ak by to slo ak nie tak nie to nevadi 😉 len ti vravim ze mas cas 😉 rob to len naozaj ked budes mat volno a nev´budes vediet co od nudy

mata0312
5. máj 2010

tak ja idem hajat tak dobru 😉

brisilda
5. máj 2010

matat tak teda dobru noc ja este spat nejdem nakolko musim dat do poriadku byt 😉

eyya
6. máj 2010

dobre ranko juj ten moj pavucik sa stale niekam liepa k comu prilezie ta sa stvera 😅 musim mat oci hadam aj na chrbte ...

brisilda
6. máj 2010

eyya no bud rada ze je taka sikovnucka 😉 ale ked uz stava na nozicky kup jej ortopedicke topanocky az si neznici klby bude potrebovat pevnu obuv 😉

petka55555
6. máj 2010

caute....ale je krasne vonku....a eli daj vediet kedy si mozem prist po tie body, len som u maminy a mam vybity mobil, takze ti ani nemozem zavolat.....tak napis sem...papaa 🙂

brisilda a ides teda az na tu 15tu??? 😉

baby mna vcera maly tak strasne kopal, to bolo nenormalne, prvy krat, co som nemohla zaspat, kopal asi vsetkym co sa dalo a vsade....a nie a nie sa ukludnit...to asi preto ze som napisala ze uz nekope, len sa prevaluje......a pomohlo, az ked som si lahla na chrbat, v tom momente prestal..... 😀

brisilda
6. máj 2010

peta no moj maly tiez vecer krasne kopkal a aj rano zlatusik ja sa onho uz tak bojim ze budem cela stastna ked uz budem pod dohladom 😉 inak ano idem tam na 15:00 skor ani nemozem ☹

petka55555
6. máj 2010

ale ked sa nahodou stanes maminou tak niektorej z nas napis....lebo isto budeme zvedavo cakat.....a mozno sa tam stretneme...ale to pochybujem..... 😉

mata0312
6. máj 2010

ahojte no ja som vynimocne tuto noc spala perfektne 😀 tak som sa dlho nevyspala, petka mna takto maly kope stale vzdy vecer ked idem spat a rano ked vstavam ale on praveze kope najviac ked som na chrbte 😉

eyya
6. máj 2010

bris neboj vsetko bude v poriadku uz tych par hodiniek vyzdr bez stresu a odpocivaj neboj oni to doma zvladnu aj chvilku bez teba a tvojho gruntovania a ked sa vratis budes moct pokracovat 😀

brisilda
6. máj 2010

eyyya naboj ja ich komandujem aj cez fon 😀 😀 😀
mata no ja mozem povedat ze az na par noci som spala perfektne az doteraz 😀 😀 😀

mata0312
6. máj 2010

bris budeme ti drzat vsetky prsty 😀 😀 aby si to mala čo najskor za sebou 😉 a ako sa petka napisala daj nam vediet 😉

brisilda
6. máj 2010

kocky ja neviem to vy vsetci sa bojite ze vam nedam vediet? ved je jesne ze zavolam co a ako 😉

mata0312
6. máj 2010

bris ale tentoraz mas istotu ze sa bez maleho nevratis domov ako posledne dva razy 😀 😀 😀

brisilda
6. máj 2010

inak do pondelka isto neporodim takze sa necudujte ked nebudem volat jasne? mam rozcitanu knihu tak budem citat 😀 😀 😀

brisilda
6. máj 2010

mata uz 3krat som tam bola teraz idem 4 krat 😀

mata0312
6. máj 2010

bris 😀 😀

brisilda
6. máj 2010

inak ak by si mala ist do nemocky tak aj tebe napisem cislo izby kde sa mas hlasit 😀 mohla by si mi prist robit spolocnost 😉

mata0312
6. máj 2010

jasne moja 😀 ale dufam ze nepojdem az ked pojdem rodit 😉

brisilda
6. máj 2010

tak to dufam aj ja 😀 ale inak nemas sa tam coho bat ja som bola aspon kludna lebo som sa strasne bala o maleho a citala som clanky ktore ma vystrasili ☹ hlavne ten tlak sa mi nepacil ☹ uvidime co bude teraz

kosta123
6. máj 2010

mata0312 - aj ja som v nemocnici mala tie žlté talbletky ale mala som aj mykózu aj streptokoka
brisilda - aj ja by som išla s vami,len ked tie lístky neboli no škoda

Kokos a vás dočítať je umenie 😀 😀 😀
Vyšla som zo sprchy a ideme z MM do mesta 😉

fialllka
6. máj 2010

ahojte kocky

tak my sme mali desnu noc ... mala sa budila, a ukazuje, ze ju boli zubok 😢 😖 ... takze sa nam zacinaju tlacit stolicky posledne .... zaital som nic nevidela v pusinke, da si do nej pozriet, pofukame, natierame a masirujeme kefkou pre mimi, takou tvrdsou .... a tiez je z toho akasi uhuhnana ... zatial sopel nemame ale aj teraz na ociach jej vidim, ze nie je ok ... dufam, ze nebudeme chore 😒
a tiez je viac nervoznejsia z toho .... 😖
vdaka Bohu, ze rano spala az do deviatej .... aj ked o pol 7 uz bola hore ale som jej povedala, ze nech si este lahne, tak lahla a spinkala dalej 😉

brisilda
6. máj 2010

fialka nebudete chore co ste 😉 inak u nas zubly vysli tak krasne ze som ani nevedela ze nam rastu 😉 no ked ti mozem poradit tak pokial ju to bude boliet daj jej pred spanim polovicnu davku sirupu od bolesti a teploty neviem aky pouzivate bude sa jej aspon lepsie spinkat 😉

kosta123
6. máj 2010

Bože mne sa robí stria kúsok od pupka ☹ ☹ ☹ 😢 😢 veď sa krémujem ako bláznivá 3-4 krát do dňa 😠

petka55555
6. máj 2010

no kosta, ked sa ma urobit sa urobi, ale neprestan kremovat, lebo by sa mohla urobit skaredsia....a to moc velka?????ja nastastie nemam, ale tak ma posledne dni taha koza, ze sa este moze urobit, tak olejujem o zivot, vsetko uz mam mastne..... 🙂

petka55555
6. máj 2010

a kdeze ste vsetky?????????????????????????????????????

kosta123
6. máj 2010

Peťa no je tak cca vidno 2 deň je to taký fialkovo červený fliačik asi 5mm dlhý 😒 veď veru cítim že tam sa mi napína najviac koža keď mi skôr rastie dopredu 😖

kosta123
6. máj 2010

Tá Ela 19 čo predáva tie športové PUMA body a sady tak ich predáva po 57€ a 37€ dosť nie?

fialllka
6. máj 2010

no dievcata, tak my uz nastastie spime a uvidime, ci to bude uz nocny spanok 😎
ale dnesny den sme mali perny ... teda najma ja ... Terezka od 11-13 tej plakala s 15 sekundovymi prestavkami a nic nepomahalo, uz som bola z nej aj ja hotova, a nakoniec, sa z toho celeho placu dovracala ... mala som na male a skoro som vracala aj ja ... len som manzelovi zavolala, nech rychlo dobehne na chvilu dom ... tak dofrcal ... my uz sme boli vyzlecene a Terezka uz ukludnena .... tak som dnes prala na 3x ... a ako naschval, blbe pocko a susim to kade-tade ... prehoz cez postel je preveseny cez sprchovaci kut 😀 😖
nakoniec manzel do nej dostal nejako lieky proti bolesti a cele poobedie bola ako na duracelkach ... na obed nezaspala, len si trocha polezala a ked prisiel manzel z prace, tak vyvadzala, akoby jej nic nebolo .... az teraz od pol 7 ju to opat chytalo ... stav placu, zubky, sopel a ledva som ju prezliekla do pyzama .... manzel ju zapinal do vaku a ja som sla nachystat postel a pridem do obyvky a ona mu driemala uz na rukach po sediacky, ani o tom nevedel .... ale nastastie sme dali aj lieky proti bolesti a aj fenistil a stihli este sopel odsat ... len chuda teraz tak dycha soplovo, ze by sa nam zisla este rucna odsavacka, ktorou by sme mohli odsavat aj ked spinka, aby sme nemuseli vysavac zapinat .... no zajtra sa na nu pojdeme pozriet ....

ja som total grogy ... kym som upratala na obed tu spust, co sme mali v byte, vyprala a zaprala co sa dalo, tak ma zacala tak desne boliet hlava, ze nepomaha ani kava ... total som odrovnana ....
zajtra idem na sono, tak mozno budeme vediet aj pohlavie drobceka ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre