Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
8. máj 2010

kosta nie 😀 nepoznam, ale tu minule niekto predaval, ale za tolko, kolko som kupila novu... 😠

kosta123
8. máj 2010

petka55555 -13 kg a veru obvod som si už dávno nemeral iba raz čo som sem písala.

Ja mám avokádový olej od Nivei tiež mastný ako sviňa,striedam to aj z Kalciovou masťou a tou mastičkou od Mišky a tiež som bola v šoku.
Ja mám staré strie na stehnách ešte z roku XY a akosi zčervenali dúfam že sa nejdú robiť ďalšie niekde okolo 😠 😠 😠

mata0312
8. máj 2010

petka akurat som na teba myslela ze ci uz nahodou nerodis ked si tu nebola 😀 😀

mata0312
8. máj 2010

baby nic s tym nenarobime to je najhorsie ked maju byt tak budu 😖 😖 ja sa im uz isto nevyhnem no uvidim ako to bude vyzerat ked splasne brucho ☹

kosta123
8. máj 2010

Ja si chcem kúpiť aj popôrodný pas na zoštíhlenie ,predsa bude leto a mne budú faldy trčať z gatí 😠 😠

mata0312
8. máj 2010

ja sa radsej po porode nechcem vidiet 😖 ziadna slava to nebude 😖

petka55555
8. máj 2010

kosta aj mne na vecer stare strie trosku scervenaju, ale rano su biele.....no ja viem ze ked sa maju urobit sa urobia a nic s tym neurobim, ale by ma uz slahlo, takto tesne pred porodom, ved nech to ta koža este vydrzi....

kosta aj ja mam ten pas, mam ho uz v taske do porodnice, lebo on je dobry aj ked chces aby sa ti rychlejsie maternica stiahla....tak uvidim.....

mati no este nerodim,aj ked uz dve noci som isla spat s tym, ze isto sa to v noci rozbehne, ked mam cely den mierne bolesti a ono nic.....ale hadam do tyzdna to bude, uz ked cakam 40tt tak ten jeden ma uz nezabije, hlavne nech je vsetko v poriadku a ja si pekne na toho mojho macika pockam.... 🙂

mata0312
8. máj 2010

baby ja mam tie strie stale biele vobec neboli cervene ani nebyvaju...

petka to je jasne len nech ste zdravy ja tiez uz musim tie tri tyzdne nejako vydrzat 😀

nikiarudi
autor
8. máj 2010

no baby, tak mi sme dnes s mm boli na tej Míli pre mamu.. tak sme sa pekne prešli a aj nany bola...inak som nikoho nepoznala...
ale na tej pôrodnici sme nakoniec neboli, takže som Mišku ani malého Sebiho nevidela... 😠

mata0312
8. máj 2010

nika a ako sa citila svagrina po sekcii ked uz mi hrozi .....

tak ste sa pekne presli cela rodinka 😀

nikiarudi
autor
8. máj 2010

no bolela ju strašne hlava z toho spinalu... 😒

mata0312
8. máj 2010

kazda forma porodu ma asi cosi do seba zena si musi vytrpiet aj tak aj tak 😖

kosta123
8. máj 2010

Hej aj mne kamoška hovorila že ju hlava neskutočne potom bolela.
MM ešte nieje doma z BA ale už je na ceste,normálne som to vydržala a pizzu som si nedala 😅 😅 no ale čokoládu áno 😖 samozrejme 😀 😀 😀
V pondelok idem na prietoky,koľko tam asi budem holky???Možno kuknem aj Bris 😉

Maťa a si už zbalená do porodnice?? kolko budeš mať teda tých košelí???

mata0312
8. máj 2010

no ja som tam prisla a bola som asi stvrta doktorka hned nemohla tak nas nechala cakat tak pol hodku ale ked zacala tak za 5 minut sme boli vybavene vsetky 😀

hej kosti uz som zbalena no ja si beriem dve tie kosele a mam aj jedno pyzamo s nohavicami keby nahodou 😉 ale ten vrch je dost dlhy tak ho vyuzijem popripade ako koselu lebo je na gombicky 😉

ja musim ist tiez do nemocky v pondelok tak som rozmyslala ze sa aj ja zastavim za bris ale najskor jej musim napisat či mozem 😀

kosta123
8. máj 2010

Maťa a o ktorej ideš do nemocky ja tam mám byť na 13,00

mata0312
8. máj 2010

ja idem rano na poradnu ako vzdy v pondelok 😖 a musim ist vratit kartu mojej doktorke cize mi je jedno kedy 😉 preto som rozmylslala ze by som skocila aj za bris 😀

kosta123
8. máj 2010

Ja som myslela že by som jej v pondelok zavolala že som tam a že či môžem na skok.

mata0312
8. máj 2010

ok tak mozeme ist spolu 😀 ak ti to nevadi a doniesla by som ti aj ten vak 😀

kosta123
8. máj 2010

ok tak okolo 13,00 ma nájdeš hore ved vieš aj ty si tam bola 😉

eyya
9. máj 2010

DOBRE RANKO PRAJE KRASNU NEDELU 😀

eyya
9. máj 2010

a este krajsi den matiek 😉 😀

nikiarudi
autor
9. máj 2010

Dobré ránko...

nikiarudi
autor
9. máj 2010

aj my prajeme krásny deň matiek maminkám a tak isto aj maminkám čakateľkám.... 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
9. máj 2010

kráááááááááááásne 😵

kosta123
9. máj 2010

Ahojte 😅
krásny sviatok všetkým 😎 😎 😎

nany100
9. máj 2010

ahojte kočky...Míľu sme včera prešli, stretli sme aj kopu známych mamičiek s detičkami, tak sme boli spokojní 😉 ...prajeme krásny Deň matiek všetkým...ja som dostala od mojich miláčikov ružičku a poobede pôjdeme dať aj mojej mamine aj svokre 🙂 ...pekný deň prajeme 😉

petka55555
9. máj 2010

cafte baby dam do sukromnej temy foto maleho sebastianka tak kuknite.... 😉

petka55555
9. máj 2010

niki a ty tam este asi pridaj zicu....a to co tam je za jedna clenka????ved tu nepozname???ci???

zica1
9. máj 2010

Ahojte kocky 😉 Tak ako ste vikendovali? Ja som sa vcera vratila od nasich, potom sme boli u kamarata a domov sme prisli asi okolo 23hod...dnes uz len oddych, asi pojdem pozriet nejaky filmik 🙂 A mate tu nejaku sukromnu temu? Aj ja by som velmi chcela vidiet Sebinka 🙂
A vsetko najlepsie maminky 😉 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre