Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

mata0312
9. máj 2010

ahojte baby maly je nadherny 😉 nemozem sa na neho vynadivat petka a odkial mas foto? to ti poslala bris cez mms?

mata0312
9. máj 2010

ozaj dnes sa narodila dcerka sesternici mojho draheho ma 3180g a 48cm vola sa Veronika 😀 😀 😀

petka55555
9. máj 2010

no jasne mati, to mi poslala....lebo sme spolu asi pol hodku volali.... 😉

mata0312
9. máj 2010

a ty si jej volala či ona tebe neviem či ma cas nechcem ju rusit 😉 a ako sa ma?

kosta123
9. máj 2010

petka55555 - no veru ako sa má?????

Zica áno máme sukromnú aj, ale musí ťa tam pridať nikiarudi keď tu bude 😉

Maťa - tak sa zajtra teda stretneme,môžeš ma čakať okolo 13,00 tam hore na tých prietokoch a potom zavoláme Bris či môžeme na skok.

Ja som total K.O boli sme na veľmi dlhej prechádzke,že ma až všetko bolí a som rada že som rada 😅

nikiarudi
autor
9. máj 2010

ahojte kočky, ja som dnes videla Mišku aj malého Sebiho, je krásny macko z neho... 😵 a Miška vyzerá stále ako tehulka... dokonca jej robili pre istotu sono.. 😀

nikiarudi
autor
9. máj 2010

zica - už si tam.. 😉 🙂

kosta123
9. máj 2010

Prečo sono?či tam este jedno neostalo náhodou ??? 😀 😀 😀 😀

zica1
9. máj 2010

dakujem niki a ako sa dostanem na ten album?

petka55555
9. máj 2010

mati ja som jej napisala sms, ci mozem dat foto do temy, a ona mi zavolala....

zica a ozaj uz mate kocarik????

kosta123
9. máj 2010

zica1 -Najdi si súkromnú tému: Snažilky z PB-kadečo a tam sú 2 foto normálne hodené ako si sem my dávame keď niečo píšeme.

kosta123
9. máj 2010

Peťa a ty čo ako sa citíš???? budeš mať v nemocke net??

zica1
9. máj 2010

Petka este nemame ale uz mam vybraty 😉

nikiarudi
autor
9. máj 2010

ozaj Peti, tak ako sa cítiš? kedy ideš do nemocky??

zica1
9. máj 2010

Jeeej, uz som videla Sebinka, je krasny 🙂 aky macinko 🙂

nikiarudi
autor
9. máj 2010

zica - a aký máš vyratý kočík?

zica1
9. máj 2010

Niki espiro gtx cerveny 🙂

zica1
9. máj 2010

ake mate vy kociky kocky?

nikiarudi
autor
9. máj 2010

ja mám coletto austin 3 červený

kosta123
9. máj 2010

zica1 - no ten je pekný 😉 a kedy ho idete kúpiť???? budeme mať skoro všetky červené 😀 😀 😀

zica1
9. máj 2010

kosta - no to este neviem ale tu v obchode sa da objednat za cca 380 ale vraj ich predavaju aj v PL, tak asi kocime tam, isto sa to tam viac oplati co sa tyka ceny-docitala som sa na konikovi 😀 😀 😀 kosta a ty mas aky?

zica1
9. máj 2010

petka a co ty, si dalsia na rade po Miske 🙂 ako sa citis? baby, tak vam zavidim, ze mate termin uz coskoro 😉 samozrejme v dobrom 🤐

kosta123
9. máj 2010

zica1 - no to hej isto sú lacnejšie aj my by sme tam išli keby sa mi nepodarí taký lacný zohnať tu,kuk album 😎
ale už hádam aj chodte lebo potom sa ti bude strašne zle chodiť

zica1
9. máj 2010

Pozerala som :o) peknucky je 😉

nikiarudi
autor
9. máj 2010

juuuuuuuuj baby, ja nakoniec neviem či budem kupovať ten nový resp. iný kočík aj keď veľmi chcem, no keď si vezmem, že naša malá už nechce ležať sa dvíha...a predpokladám, že aj začne skoro chodiť, tak potom moc v tom kočíku neobsedí...tak asi radšej potom len nejaký golfáč kúpim.. čo si myslíte vy???

kosta123
9. máj 2010

nikiarudi - dobrý nápad ja som myslela že golfáč zhánaš 🙂

petka55555
9. máj 2010

baby same cervene kociky..... 🙂 sice eli uz nema.....ta uz je zlta......

no a citim sa dobr e myslela som ze takto pred terminom uz je to o nicom ale ja som uplne v pohode........stvrty den mam bolesti ako pri kramoch, krize a brucho, ale doteraz boli silnejsie, vzdy som isla spat s tym, ze isto sa to v noci rozbehne a nic....a dnes mi je skor blbo ako na zaciatku, asi mi maly tlaci do zaludka, lebo mi je blbo a smrdi mi vsetko.....ale bolesti su neni take ako doteraz, takze nic.....zajtra je pekny datum, kt. som chcela ale budem si musiet pockat na dalsi pekny.....a takto sa mi vsetky pekne vycerpaju.....ale nie, je mi to jedno kedy to bude.... 🙂 len som sa chcela este s brisildou v porodnici stretnut....ved uvidim co v utorok na poradni, to bude akurat nas den D, tak uvidime ci sa tam cosi deje....

petka55555
9. máj 2010

mne sa golfac strasne paci ten zapp, aj krasne farby ma, ale preco neni polohovatelny 😠 , ale inak mam zatial vybraty od casualplay, ale neviem ako sa vola, ale ani na zivo som ho nevidela, takze nemusi byt pekny....

zica1
9. máj 2010

Dobru noc kocky idem ja buvat, dobre sa vyspinkajte a nech sa vam nieco pekne sniva 🙂 paaa

eyya
10. máj 2010

DOBRE RANKO 😀 opat vikend prec a tak rychlo 😠 ale bolo krasne... sme oslavovali. 🙂 aha aku dia tortu mamina dostala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre