Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
13. máj 2010

Bris a aká bola noc????

nikiarudi
autor
13. máj 2010

bris - ja mám tie z Tesca, ak chceš skúsiť
kosťa -ja pôjdem nakoniec asi k našim a ak sa rozhpdnete, tak mi zavolaj by som vybehla...

kosta123
13. máj 2010

nikiarudi - jaj tak to asi nič,mne sa samej dole nebude chcieť trepať,sakra aj z takým nahovno počasím 🙄 🙄

Ešte som aj pekná Puša 😖 tak som včera jednej holke mala poslať na účet 12€ za zavinovačku do autosedačky a ja som jej poslala 15€ slepá slepá 😵

nikiarudi
autor
13. máj 2010

alebo nechce sa vám prísť ku mne? len tu nemám žiadnu vodu..len kojeneckú... 😠

kosta123
13. máj 2010

ja by som aj prišla,mne stačí káva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale možno až neskôr tak minimlne za hodinu lebo sa chcem najesť a prebrať

nikiarudi
autor
13. máj 2010

jasné, to nie hneď veď aj ja som ešte v pyžame... 😀 o takej 11tej.. hmm?

nikiarudi
autor
13. máj 2010

len Maťa a Eli sa neozýva... 😒

eyya
13. máj 2010

hehe to beriem niki skor ako von je tam nepekne 😠 a zacvicime kedy? 😀

nikiarudi
autor
13. máj 2010

kedykoľvek, no dnes má mm 24ku, takže zajtra... 😉

kosta123
13. máj 2010

Maťa možno spí 🙂 ok ja prídem

nikiarudi
autor
13. máj 2010

tak budem čakať o 11tej 😉 🙂

kosta123
13. máj 2010

Tak príde aj Mata som jej volala

brisilda
13. máj 2010

kosta noc bola uzasna lahala som unavena cize total KO ☹ v nemocnic sa maly budil kazdu hodinu no doma spinkal 3 hodinky 😉 krasne nacasovane 🙂 takze o 6 rano som bola vyspata 😀 ale maly ocividne nie lebo spi stale 😀 😀 😀 ja idem upratta byt navarit jedivo az sa dostanem znova do starych kolaji 😉

brisilda
13. máj 2010

kocky a konecne ziadna vizita 😀 😀 😀 ziaden budicek 🙂 proste veget nikto nas nerusi a nebudi 😎

kosta123
13. máj 2010

brisilda - tak super parádička

nikiarudi
autor
13. máj 2010

no bris, tak to máš naozaj super, aj s tým mliečkom.. len tíško a úprimne závidím... 🤐

zica1
13. máj 2010

Bris - no tak to je super 🙂 dufam, ze to bude uz len a len lepsie 😉

kosta123
13. máj 2010

Ja mám také depky že nebudem kojiť 😖 ja sa skoro vzdávam keď mi niečo nejde 😠

zica1
13. máj 2010

Baby mna porazi z toho pocasia...to je des, cas tak lahnut do postele a spat...snad sa uz coskoro aj to slniecko ukaze 😅

nikiarudi
autor
13. máj 2010

Kosťa nestresuj, ty budeš kojiť... 😠

eyya
13. máj 2010

domka este spi tak potom dojdeme 😉

nikiarudi
autor
13. máj 2010

ok, čakáme vás.. baby už sú tu... 😉

eyya
13. máj 2010

takto krasne haja 😀 😀 😀 😀

eyya
13. máj 2010

aha nemam prestaveny cas na fotaku 😅

petka55555
13. máj 2010

caute baby, tak nakoniec som nemusela ist lezat....isla som ku kristofikovi na prietoky, vsetko bolo v poriadku, maly ma 3600g 😉 mam dost plodovej vody, aj placenta je este dobra.....na ctg som zas bola hodinu, lebo zase sa vobec nechcel hybat, lenivcek malicky.....no a kristofik povedal ze to este netreba ist lezat, ked je to tak kratko po termine, ved to moze kludne az v pondelok prist.....ved vsetky moje bolesti uplne pominuli.....tak ze mam prist az v pondelok na prijem ak dovtedy nic nebude.....ale ked sa mi zacnu pravidelne bolesti, mam hned prist, ked mam ten streptokok.....ale inak od vcera mi strasne kleslo brucho.....tak uvidime.....pojdem sa v sobotu na svadbu trosku vytancovat a mozno sa to rozbehne......

a inak ja uz na nete moc nebudem byvat, lebo ivo ho potrebuje v praci, takze uz nemam doma, iba ked budem u nasich.....

a niki diki za vcerajsiu sms...... 🙂

nany100
13. máj 2010

ahojte, petka drž sa a uži si posledné dni 😉 ...asi posledný víkend bez bábätka 🙂
kosta, hlavne nestresuj...musíš si veriť a mliečko bude 😉 ...mne poriadne nastúpilo až po mesiaci, tak sme bojovali a kŕmili aj každú hodinu a veru som si dobre občas porevala...ale stálo to za to a kojíme doteraz...tak sa vopred nesmieš vzdávať 😉
brisilda, malý je nádherný, pampúšik zlatý...juj, veru by som brala znova také bábätko maličké...aj keď som už rok nespala 😕 😀

nany100
13. máj 2010

a ozaj predvčerom sa vykľul konečne tretí zub, horná ľavá jednotka 😉 ...to boli nervičky 😢

nikiarudi
autor
13. máj 2010

nany - gratulujeme Adelke k zúbku... 🙂
peťa - veď sa mi to aj zdalo nejak skoro aby si šla do nemocky, zbytočne by si sa tam stresovala a takto poležíš v kľude doma... 😉 len keď tu nebudeš chodiť a náhodou už pôjdeš rodiť, tak daj vedieť.. budeme držať palce.. 😉 🙂 🙂

kosta123
13. máj 2010

Konečne je vonku ako tak.....pojdem asi pre havkáča na prechádzku 😉

zica1
13. máj 2010

kosta - dam ti aj mojho 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre