Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
13. máj 2010

kocky vy ste ale sikulky aj mne treba upratat v skrini kde mam topanky 😀
dnes sme boli s malym na nakupe a nic na zimu nemaju 😠 sakra maly plakal v autosedacke sa nam nepaci 😖 a musela som ho nakojit v aute 😀 ale zaklad je ze uz mame plastenku do dazda cize sa moze kocikovat uz kedykolvek 😀 😀 😀
peta tvoj max si dava nacas 😠 to ako si predstavuje? 😒 uz nech ide von cim skor a dobrovolne

nikiarudi
autor
13. máj 2010

no Miška, veď ho tak nežeň von, Max príde až uzná za vhodné.. jemu sa nechce do takéhoto hnusného počasia...u maminky mu je dobre teplúčko... 😉
a čo také zimné by si potrebovala.. by som ti mohla požičať taký krémový chlpatý overal, ak chceš...

eyya
13. máj 2010

peta tak zajtra !!!! zaklopkaj maxovi nech sa cini 😉 😀

nikiarudi
autor
13. máj 2010

Peťa..mala by si zajtra prísť k Eli, aby ti malá Domka počarovala nad bruškom ako mne v deň pôrodu a Tamy prišla..možno by to zabralo aj na Maxa... 😉

brisilda
13. máj 2010

no ale robite s malej dominiky carodejku 😀 ale aj mne carovala a presne vycarovala na termin 😉
nika ja by som to aj tak potrebovala na zajtra a to uz nestiham ani pozicat ale neva lebo bereme hlboku vanicku kaslem na autosedacku 😠 maly v nej je skulabeny a nepaci sa mu tam potom sa poti ruky ako lad nohy ako lad mam jeden podsity svetrik na 6-9 mes. a ako tak mu je dobry 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
13. máj 2010

ok, ako chceš.. 😉 si sa mala ozvať skôr... 😝

petka55555
14. máj 2010

kindervajco sa este hlasi..... 😉

petka55555
14. máj 2010

eli vsetkoooooooooooooooooo najlepsie k narodkam 😉

nikiarudi
autor
14. máj 2010

no ahoj Peti, tak a ako sa cítiš? stále rovnako alebo sa niečo zmenilo???

petka55555
14. máj 2010

nie stale rovnako.... 😉

nikiarudi
autor
14. máj 2010

tak bodaj by si to mala ako ja, že by si porodila 4dni po... takže zajtra to bude.. a ešte aj pekný dátum... 🙂

petka55555
14. máj 2010

zajtra je veru pekny datum....ved mozno....ale ak sa budem citit tak ako dnes, pojdeme na tu svadbu a mozno sa to rozbehne.....

petka55555
14. máj 2010

a nas mamina vsetkych prenasala, mna dokonca tyzden a mam uplne tehotenstvo ako ona, takze asi aj v tomto to tak bude, zatial ma to nejak netankuje, ale uz dufam v pondelok budeme mat macika.....ale to hovorim uz tyzden 🙂

nikiarudi
autor
14. máj 2010

ozaj a čo urobíš, keď sa to rozbehne zajtra na tej svadbe.. tá je v PU, nie? to pôjdeš rýchlo do PB???

petka55555
14. máj 2010

no ved pojdem do nemocky.....a obrad je v PU a hostina v nimnici a to mas 10 min ku nam do nemocky, ved tasky mam od vcera v aute.....a ked ine musia aj dalej cestovat????

eyya
14. máj 2010

dakujem peti a co ti tu este robis? sa malemu chce tancovat hehe aj my sme boli na termin na svadbe 😀

petka55555
14. máj 2010

no ved ja chcem kolace..... 😉 to si nenecham ujst....

nikiarudi
autor
14. máj 2010

no pekne.. len sa potom držte, ak by to náhodou prišlo..a hlavne jazdite opatrne... 😉 🙂

petka55555
14. máj 2010

no ved jasne ze by sme isli pomaly, ved ja sa v aute bojim, so mnou ivo nemoze chodit rychlo..... 🙂

petka55555
14. máj 2010

ale ved to sa kludne moze este rozbehnut.....

a baby vsimli ste si, ze sa vam kazdej narodilo babo v piatok????tak mozno aj ja pojdem do partie....

zica1
14. máj 2010

Dobre ranko kocky 😉 🙂
Eli aj ja sa pripajam, vsetko najlepsie k narodeniam, nech sa ti splni vsetko po com tuzis 😉
Takze ako vidim u Petky sa este nic nezmenilo, tak dufam, ze sa dobre na svadbe zabavite a Maxi si dobre v brusku zatancuje posledny tanecek 🙂 🙂 🙂
Dnes je vonku opat uzasne pocasie, to sa mi nic nechce robit 😒 😀 no musim poupratovat a o hodku ma pris na kafco byvala spoluziacka so syncekom ktoru som nevidela asi tak min 10 rokov...tak aspon pokecame...
Pekny den zatial 😉

eyya
14. máj 2010

zica dakujem 🙂

aj domka sa narodila v piatok 😉 😀

nikiarudi
autor
14. máj 2010

no teda, to fakt??? to sú všetky naše deťúrence piatkové???to je supeeeeeeeeer... tak potom Peti nieje o čom.. Max musí dnes von.. 😀 😀 😀

fialllka
14. máj 2010

Eli: vsetko najkrajsie a najlepsie ku dnesnemu sviatku ti z celeho srdiecka zelame 😉 😵 😉 Terezka pusinkuje 😵 a babatko kopancuje 😀 😝

kosta123
14. máj 2010

No to počasie nemám slov 😠 😠
ja pôjdem do vane a nachystať sa na fotenie,ešte ideme do mesta na nákup zajtra idem do Viedne tak nech mám čo jesť 😀

nikiarudi
autor
14. máj 2010

kosti a o koľkej máš byť u Denisky? teším sa už na foto..a pozdravuj ju.. 😉

kosta123
14. máj 2010

O 15,00 hod. 😀 aj ja sa tešíííím

nikiarudi
autor
14. máj 2010

tak toto je hrozná kópia quinny buzzu, však???

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/venta/album/...

mata0312
14. máj 2010

tak eli ja sa pripajam vsetko len to naj naj naj.... 😉

kosti tesim sa na foto a prehovorila si aj mm? či ty si nemusela 😀 😀
ja sa idem snazit ucit 😖 zajtra rano ma caka tazka skuska 😒 boze ale sa mi chce .....

nany100
14. máj 2010

ahojte, Eli gratulka k narodkám...nech si zdravá, spokojná a nech Ťa miláčikovia poslúchajú 😉
Adelka sa narodila v stredu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre