Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
16. máj 2010

no mam ist zajtra....ale keby sa to tak dnes rozbehlo....lenze to si myslim uz tyzden...

brisilda
16. máj 2010

katka a co mam robit ked nemam co na seba obliest? musim ist von ☹ v byte kosa maly zacal soplikovat 😢 a az vcera zacali kurit 😠 dufam, ze s toho nebude nic vazne ,co sa tyka flase tak ano je to specialna 😉 skusala som ci nahodou este nepotiahne viec a nepotiahol cize viem ze si vypije kolko potrebuje 🙂 podla mna 150 ml uz stiahneme jedna radost lebo som si vcera odsavala mlieko a za 5 minut len tak blisla 180 😀 po nakojeni odsajem len len ze 40 ml
peta do frasa ty uz smykaj do porodnice 😉 inak vraj su porody dedicne moja mamina neprenasala ani pri jednom

petka55555
16. máj 2010

brisilda no jasne ze su porody dedicne, aj v mudrej knizke som sa vcera docitala ze ak prenasala moja mama, budem pravdepodobne aj ja...mna prenasala 6 dni, takze hadam zajtra... 😉

ale ty si ina mliekaren a rychloodstrekavaren 😉 ale to je super, dufam ze aj ja taka budem...pijes aj nieco na tvorbu mliecka????

nikiarudi
autor
16. máj 2010

no Peti, takže zajtra čakáme radostnú správu, jasné?? 😀 ozaj a ako bolo na svadbe??

brisilda
16. máj 2010

peta ja jem a pijem vsetko neobmedzujem sa ako nika a cokoladu len tak bastim 😀 nika hod mi oinfo co vsetko nesmiem ked kojim lebo ja okrem pomarancov jem vsetko 😀 a potom ze preco sa maly puci mrasti a place 😀 😀 😀 ozaj a zabudla som sa pochvalit maly kaka ako o zavod akonahle dame plienku pri prebalovani prec tak vybusti toxicku bombu na svet uz sme mali 3 krat osratu postel 😀 😀 😀 minule ma okakal ked som ho sla davat do vanicky na kupanie 😉 komedia 😀 samko mi toto nerobil a obcas aj fontanu pustime 🙂 uz mam aj v taske nahradne oblecko ak nahodou by mi to spravil niekde na verejnosti
peta tak dufam ze zajtra uz bude max plakat

petka55555
16. máj 2010

teda brisilda mas takeho maleho ukakanca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len nech pekne kaka, ako by ho malo brusko boliet a naduvat.....
PA vravela ze tak prve 4 tyzdne kojenia sa nemaju jest koreninove jedla, pikantne, tropicke juzne ovocie, a nafukovacie veci..... a ze potom treba po troske skusat.....
baby dufam teda ze zajtra to uz budem mat za sebou....

eyya
16. máj 2010

niki sorry bola som v kostole a mala som tichy rezim a zabudla som to prepnut 😅 odpustis 😅 🙂

peti no teda a ja ze po vcerajsku si precitam ze uz niesi kinderko a ty stale 🙂...

bris ja som chcela tiez menit satnik a az na jednu novu koselu a tricko nove nemam nic a to uz bude mat domka skoro 9 mesiacov...ale moj mm ma asi uz tak dobre pozna ze na handry mi ani nic nedaval a rovno kupil prsten 😀

mati tu tvoju skolu si viem zivo predstavit aj ja som koncila ako tehulka ...hruza...som myslela ze mala bude iny psychos ked viem o som prezivala...no nastastie ju to nepoznacilo 😀 😀 😀

brisilda
16. máj 2010

peta ver tomu ze ked porodis az ti balvan zo srdca spadne je to neopisatelna ulava 😀 aspon ja som to tak citila pri tak velkom babatku 😉 inak ja korenene velmi nejem a aj na dzus si davam pozor aj ked taky jahodovy by som si dala 😀 😀 😀

brisilda
16. máj 2010

eyya ja to vidim tak za ma oblecie hypernovacky kik 😀 😀 😀 lebo v maxe slonie velkosti nemaju 😖 asi sa dam na cvicenie 😀

nikiarudi
autor
16. máj 2010

eli v poho.. som sa len bála, že spíte... 😉

eyya
16. máj 2010

ano bris to co pisala peta a ked budes zavadzat tie "zakazane veci tak s odstupom 2-3 dni aby si videla co to s drobcom robi ...ono niekedy na prvy krat nic a potom moze mat reakciu...ja som nejedla ani hriby potom najskor len sampiony a teraz uz vsetky....

eyya
16. máj 2010

bris stale hladam tandemistku na cvicenie...niki sa nahlasila a mozes sa pridat aj ty 😉

brisilda
16. máj 2010

ok tak dajte vediet kedy zaciname 😀

eyya
16. máj 2010

uz sa na to citis aj teraz?

brisilda
16. máj 2010

no jasen aj hned ale viem ze nesmiem to prehanat do ukonceneho 6tt ☹

eyya
16. máj 2010

ja idem hned ked budete chciet a jasne neprehanat aspon do 6teho ona je to kalanetika takze nic akcne ale zato ucinne 😀

eyya
16. máj 2010

dievcata drzte sa tu ja idem daleko daleko 😉 😀 .....vecer sa ozvem pa ....kto bude rodit nech to ma rychlo a stastne za sebou 😀 to bolo hlavne tebe peta 😉

nikiarudi
autor
16. máj 2010

a kam idete Eluš?

kosta123
16. máj 2010

Čaute krásky,
tak ja som včera prišla až o 22,00 večer total K.O. som myslela že aj rodiť budem taká som bola ubolená,nohy ma boleli tiež ale ako ma boleli kríže,brucho,a tam dole...nebudem ani písať.bola to katastrofa.Ono by to bolo aj v pohode ale sprievodca bol total debil 😠 😠 😠 😠 chodil s nami po Viedni ako zo stádom -strašne rýchlo,aj mu nadávali naše baby z roboty,ale on nič ako blbec,tak mu jedna kolegyňa nadala či nevidí že tu je aj tehotná že či tu budeme rodiť 😀 😀 😀

Boli sme aj v 2 najväčšej Zoo v Strednej Európe tak tam bolo veľmi pekne,inak je tam draho ako sviňa.Chceli sme kuknúť aj do zámku ale nestihlo sa kôli dementovi sprievodcovi 😠 😠
ale aspoň že nepršalo,až večer keď sme išli domov.

Peťa aká bola svadba??? si nejako skoro dnes bola hore,ja by som bola K.O. aj si tancovala????

nikiarudi
autor
16. máj 2010

no super kosti, hlavne, že si celá a v poriadku... 😉

kosta123
16. máj 2010

ale nebolo mi všetko jedno 😒 ešte že dnes je už všetko O.K a aj vďaka strašnému počasiu budem sedieť len doma.

petka55555
16. máj 2010

ale baby si myslite ze som tancovala???tam bolo strasne vela ludi a moc sa blaznili,ved by som sa bala ze ma zvalia.....a mala som oblecene podvazky a totalne mi stiahli nohy a tie opuchli, tak som tam ako knedla sedela.....jest som moc pre istotu nechcela, aj ma strasne tlacil do zaludka, tak sa ani nedalo......tak som si len sedkala s ivankom a pozorovali sme ludi, lebo ich tam bolo riadne hadam 130...a o 9 sme isli domov, lebo ma strasne boleli krize, kazdy si myslel ze uz to na mna prislo....a ono nic....a zobudila som sa rano o po 5 a nemohla som asi dve hodiny zaspat a potom som sa o 8, to uz su nervy kosta, ani jest nic nemozem.....uz nech to pride...lebo kazdy ma len strasi..... 😉 a vyvolavaju a vypisuju a hlavne ivovi a ten je uz taky nervozny ze ma na to hrozne nervy, ked ktosi zavola ze co 😠

kosta123
16. máj 2010

petka55555 - ti verím 😀 😀 😀 😀 😀 no len keď je každý taký zvedavý 😀

Možno pôjdeme do TN kuknúť do aska a do laugaricia len tak z nudy,ani sa mi nechce ale neznášam sedieť v byte a nemať čo na robote 😠

nikiarudi
autor
16. máj 2010

kosti - juuuuuuuuuuj hneď by som šla aj ja do TN.... 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
16. máj 2010

Peti - presne toto vytáčalo aj mňa. ked som mala po termíne, ale aj pred... 😠 by som vraždila.. 😠 😠 😠

mata0312
16. máj 2010

ahojte petka a ja som myslela ze ta svadba zaberie a maly uz je na svete 😀 😀 ja som akurat navarila a bola doniest mm obedik do prace ked dnes zasa pracuje 😒
a ja si idem zasa lahnut lebo ma to varenie akosi zmorilo 😉

nikiarudi
autor
16. máj 2010

________$$$$______________$$$$$______$$$ _______$___$$$$_________$$_____$$___$$___$ ______$$_____$$$$$$$$$$$________$$$______$$ ______$________________$$________$$________$ ______$________________$$_______$$$$$$$$$$$ ______$________________$$______$$$$$$$______$ ______$$________________$$_____$$$$$$$______$ ______$$_________________$$$$$$$$$$$$______$ _____$$_________________________$$$$______$ _____$$____________________________$$____$$ ____$$_______________________________$$$___$ ____$$_____________________________________$$ ____$$___________________________________$$$$$$$ $$$$$$$______$$$________________$$$_______$ ____$$_______$$$________________$$$______$$ _____$$______$$$______$$$$______$$$_______$$$$$ __$$$$$$$____________$$$$$$_____________$$$ _______$$$_______________________________$$ ______$$_$$____________________________$$___$$ ____$$_____$$_______________________$$$$ ____________$$$$$$_____________$$$$$

nikiarudi
autor
16. máj 2010

to mala byť kitty no akosi mi to nevyšlo.. 😀

petka55555
16. máj 2010

cafte baby, tak ja som v nemocke.....mamina uz mala nervy, lebo kazdy ju strasil, tak sme isli dnes, aj tak by bolo treba ist rano a takto to bolo jednoduchsie....nemusim ist cez ten prijem......
ale nic sa nedeje, zevraj som otovrena na spic prsta a krcok je dlhy, 3cm....takze super .....som zvedava kedy sa to rozbehne......dostala som inekciu do prdele, na spotrebovanie krcka, tak uvidim, krize ma dost bolia, ale to nic neni......dufam ze tu neskysnem dva tyzdne, lebo som na nadstandarde.....

nikiarudi
autor
16. máj 2010

Peti, to už si tam? a to môžeš byť na nadštandarde aj pred pôrodom??? 🙂 a ako tam je?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre