Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
19. máj 2010

a na zicu si zabudla??? 😉

brisilda
19. máj 2010

no veru zabudla 😔 sorry ale ked nepise tak zabudam ☹ co uz starnem

nikiarudi
autor
19. máj 2010

😀 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
19. máj 2010

Miška a prečo predávaš to lehátko???

nikiarudi
autor
19. máj 2010

No Eli kde si??

brisilda
19. máj 2010

nika maly mi v nom nechce byt ale pssst 😀 proste hojdacka je lepsia 😉

nikiarudi
autor
19. máj 2010

no to je jasné, že je lepšia.. 😀

nikiarudi
autor
19. máj 2010

baby ozaj, neviete koľko sa platí za smeti??? prišlo vám to už niektorej???

brisilda
19. máj 2010

nika neviem ale je to dost pridu ti 3 seky a platis postupne no u nas sa plati vsetko naraz az mame pokoj

nikiarudi
autor
20. máj 2010

no tak to sa už teším... ☹

katka.carska
20. máj 2010

pokiaľ si na rodičáku, u nás boli zľavy, aj na bábo aj na teba - skúste si to zistiť. Akurát, sa mi zdá nefér, že u nás platí aj bábätko, čo neprodukuje žiaden odpad - papá len mliečko od maminy a plienky má látkové 🙄

petka55555
20. máj 2010

caute baby, som tu este len na skok, lebo si chcem pospat.....tak len aby ste vedeli ze sa maximko narodil o 15:37 a vazil 3500g a meral 51cm 🙂 , potom ked si oddychnem napisem do sukromnej temy 🙂 a dam foto....tak zatial..... 🙂

eyya
20. máj 2010

katka je to preto lebo nikto nebude zistovat ake plienky pouzivas a po pravde asi je viac tych co maju jednorazovky...a to potom to babo vyprodukuje hadam viac ako rodicia 😀

eyya
20. máj 2010

petka moc gratujujem po dlhom boji si ho uz mozes pomojkat prajeme aby ste boli krasny zdravy a aby Maxim dal maminke aj oddychnut 😉 velmi sa s vami tesime 😀

kosta123
20. máj 2010

petka55555 - hurá hurá,máme ďalšie bábatko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎

brisilda
20. máj 2010

jeeej peta prajem ti aby max bol take zlatunke babo ako moj sebastianko 😉 az ti da v noci aj spinkat 😉

nikiarudi
autor
20. máj 2010

super Peťka, tešíme sa z kamaráta.. 🙂 🙂 🙂 želáme veľa mliečka a zdravíčka 😵 😵 😵

eyya
20. máj 2010

niki mliecka radsej tak akurat 😉

nikiarudi
autor
20. máj 2010

radšej vuac ako menej 😉

eyya
20. máj 2010

tak akurat 😉 😀

brisilda
20. máj 2010

kocky mne sa dosrala odsavacka 😀 mm ide dnes kupit novu 😀 ja som ju dala vysterilizovat a ono sa tam ta najhlavnejsia cast roztavila 😠 sakra 😠 inak maly stiehne uz v pohode 130 ml 😉 takze ta vcerajsia 60-tka bola iba na zahnanie hladu 😀 😀 😀

brisilda
20. máj 2010

ozaj a digi vaha je uzasna vec 😉 takze kocky ktora bude kojit tak si ju zadovazte 🙂 ja som teraz aspon kludnejsia ked viem kolko maly stiahne

kosta123
20. máj 2010

brisilda - čo to stojí????

brisilda
20. máj 2010

kosta mne mm kupil za 44 € tak nejako ale je do 20 kg a ta novorodenecka vanicka sa da dat neskor dole a sluzi ako klasika vaha pre deti do 3 rokov

nikiarudi
autor
20. máj 2010

no super, tak sa pri návšteve u teba vždy odvážime... 😉 😀 😀

brisilda
20. máj 2010

no jasne neni problem 😀

kosta123
20. máj 2010

Isto je to dobrá vec aby mamička vedela koľko baby spapalo ale pri mojej MD si takéto čačky-mačky dovoliť nemôžem

nikiarudi
autor
20. máj 2010

kosti - a už vieš, koľko budeš mať MD???

kosta123
20. máj 2010

nikiarudi - no to sa dá ľahko vypočítať 55% z platu z HM,toľko koľko dostávam PN,takže žiadna sláva,akurát mi odídu trvalé príkazy 🙄

nikiarudi
autor
20. máj 2010

no tak to veru nieje bohviečo... ale hlavne, až je malinká zdravá...nemusí mať luxus, aby bola šťastná.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre