Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

eyya
20. máj 2010

hlavne aby mala lasku a tu bude mat 😉

nikiarudi
autor
20. máj 2010

tak tak.. presne tak.. veď pozri na nás.. tiež máme peniaze, že vyžijeme len tak tak.. aj napriek mojej MD, no nájom je desný, takže tak..a malá je zdravučká a teda aj stále usmiata ako také slniečko...

eyya
20. máj 2010

mi tiez najviac frcime na druhej ruke a kuk je to pohoda ...dolezite je mat sa o koho opriet a drobec da vsetku chut do zivota...

kosta123
20. máj 2010

No veď jasnačka 🙂

Niki a čo ideš do mesta??? jaj ty máš asi MM doma čo?

eyya
20. máj 2010

tak ideme teda von?

nikiarudi
autor
20. máj 2010

no hej chcela som ísť teraz už von, a potom po nejakej hodke a tak do mesta. bo musím do banky... 😠

nany100
20. máj 2010

Peťka, gratulujeme k Maximkovi a držíme palce nech sa dáš po týchto ťažkých dňoch rýchlo dokopy a hlavne aby ste boli zdravučkí a rýchlo si na seba zvykli...Maximko je 19teho ako ja (ale ja septembra) a v stredu poobede sa narodila aj Adelka 😉 ...inak krásne miery, také akurát 😉

brisilda
20. máj 2010

kocky a ja nedostavam ani korunu a mam narok iba ma RP ☹ a da sa prezit 😀 aj s cackami mackami 😀

nikiarudi
autor
20. máj 2010

no Miška, ale tvoj mm zarába viac ako ja mám MD aj s mm platom... 😉

eyya
20. máj 2010

bris preco nedostavas? ja tiez len minimalku 😠

kosta123
20. máj 2010

brisilda - jasné že sa dá prežiť ak tvoj muž dobre zarába vieš 😉

kosta123
20. máj 2010

eyya - to prečo ved si pracovala nie??

eyya
20. máj 2010

ano ale je dvolezite kolko ti zamestnavatel odvadza 😒

brisilda
20. máj 2010

no kocky ale mame 2 deti platime byt poistky cize to neni bohvieco 😒 nemame to take ruzove a tioez si nemyslite ze zaraba miliony 😒 len tak tak nam to vystaci ☹ no su veci ktore musime kupit

nany100
20. máj 2010

babule, nezabudnite si vybaviť aj ten jednorázový príspevok od mesta...tuším 100EUR...nič extra, ale aspoň čosi 😉

brisilda
20. máj 2010

nany ja som uz vypisala ziadost oni to automaticky davaju ked ides po RL

zica1
21. máj 2010

Ahojte kocky, dlho som tu nebola tak sa opat hlasim 🙂 😉
Chvilu to trvalo, ale docitala som vas 😀
Peti - gratulujem k Maximkovi a prajem hlavne vela zdravicka vam obom 😉 🙂
Bris- Sebinko je strasne krasne babatko, musi ti robit radost ked tak pekne poslucha 🙂 aj vam vela zdravicka, aby sopliky presli
Matka - drz sa, dufam, ze uz aj ty budes coskoro s babatkom v naruci ;), drzim palce a myslim na teba
Pocula som, ze ste boli vcera kocikovat 🙂 a chystate sa aj dnes, ja by som sa velmi rada k vam pridala, no neviem, ci nebudem musiet skocit do Tn, ale ak by sa nahodou nieco zmenilo a zostanem doma, tak sa rada pridam. 😉
A inak dobre ranko 😀

kosta123
21. máj 2010

Bris tak kedy dnes do toho mesta???????
Ja asi teda idem Teta sa neozvala,ide aj Nika.

nikiarudi
autor
21. máj 2010

no veru bris, opýtaj sa Sebiho, kedy sa na to cíti... 🙂

nikiarudi
autor
21. máj 2010

kto sa ešte pridá.. išlo by sa do mesta...

kosta123
21. máj 2010

Ja som sa už z Niki dohodla že ideme dole autom,lebo ja nepojdem potom na rozkvet.
Bris ty ideš tiež dole autom??Napíš o ktorej teda

nikiarudi
autor
21. máj 2010

no zica - tak aj ty poď autom aspoň na chvíľku a potom môžeš rovno z mesta ísť za mamino a do toho TN,hmm?

zica1
21. máj 2010

niki - isla by som ale musim cakat na maminu, pisala mi sms, ze ide akurat od dr. a ide rovno sem na rozkvet tak nemozem, musim ju pockat...sakris, nevychadza to ☹ 😒 ale ved nejdete posledny krat ;)

nikiarudi
autor
21. máj 2010

ok, tak fajn.. tak niekedy nabudúce... 😉

zica1
21. máj 2010

Budem sa tesit 😉

brisilda
21. máj 2010

juuj kocky uz som pisala v teme kadeco 😀 ja sa von dnes nedostanem ale rada by som sla zajtra pridu svokrovci a este som chcela poprat zaclony 9 mes. som byt zanedbavala a upratovalo sa iba na oko teraz to musim dohnat ☹ vcera vecer sa mi uz nechcelo zmyvat podlahu lebo kym som sa odhodlala na hodinke uz svietilo 1:22 hod. 😝 😔

nikiarudi
autor
22. máj 2010

Dobré ráno kočky, a čo sa deje, keď je tu už od včera tak mŕtvo??? 😀

brisilda
22. máj 2010

nika no ja nestiham 😀 podlaha este stale neumyta 😀 😀 😀

kosta123
22. máj 2010

Ja som vstala o 9,00 dala som prať,idem upratať,naraňajkovať sa a konečne keď je takto pekne vypadnúť z bytu.

nikiarudi
autor
22. máj 2010

tak tak, treba to využiť.. 😉 aj my už ideme von

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre