Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
26. máj 2010

aha 😀 😀 😀

brisilda
26. máj 2010

kocky tak Alex je na svete 😀

eyya
26. máj 2010

ALEX VITAJ !!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 NECH ZDRAVUCKY A KRASNUCKY A KLUDNUCKY A NECH POSLUCHAS MAMINKU A TATIKA 😀 😀 😀 😀

brisilda
26. máj 2010

eyya tak vy to mate doma teraz rusne 😒 dufam ze malu to cim skor prejde aby ste boli fit 😉
alexa aj my vytame a prajeme vela zdravia a maminke mliecka aby s neho bol riadny papkat 😀
kocky vy mi chcete povedat ze do ciech potrebujem pas pre sebastianka? 😕

fialllka
26. máj 2010

Alex, vitaj a blahozelame skvelym rodicom, nech sa ti na svete paci a zelame vela vela zdravicka 😉 😉 😉
@eyya my tiez este soplujeme a tie zuby budu teda na dlhe mile, takze nas odsavacka neminie este pekne dlho 😠 nastastie Terezka maximalne spolupracuje, sama si ju posklada a keby mohla, tak aj sama si soplik odsaje 😉
cim skor sa daj do poriadku, ja som tiez este stale zahnunana a chytila som aj kasel ... majko je do 1.6. PN ☹

fialllka
26. máj 2010

@brisilda prave som objavila Sebiho v obzore a aj nikinu neterku 😉 😉

kosta123
26. máj 2010

No hurá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ALEX vitaj 😉
Bris čo si volala s Maťou?? či ti písala?

fialllka
26. máj 2010

@brisilda staci ked ho budes mat zapisaneho vo vlastnom pase ... to ti staci jeho rodny list, tvoj OP doniest na pasove a tvoj pas ...
niekedy nerobia problemy ale nikdy nevies a ostat niekde trcat na colnici kvoli dohadovackam a dokazom, ze to je tvoje dieta teda prijemna predstava nie je 😒

eyya
26. máj 2010

fialllka no tak ten kasel rovnako som sa skoro rano poc..... 😅 a este tie zuby no hroza uz aby zabrali lieky...a domka tak ako bola skvela ked sme mali naposledy soplik tak sa dostala do stadia v ktorom si pamatam Terku a najradsiej by mi odsavacku vyrazila z ruky ....

fialllka
26. máj 2010

@brisilda a este kolok,na ten som zabudla 😉 3 eurovy 🙂

nikiarudi
autor
26. máj 2010

jeeeeeeeeej, no super Maťa gratulujemeeee.. a Alex vitaj medzi nami... tešíme sa s kamaráta... 😀 😀 😀
@fialllka - a kde si videla moju neter? myslíš malú Karolínu čo majú švagrovci??

nikiarudi
autor
26. máj 2010

@brisilda - ty si so sebim vonku??

fialllka
26. máj 2010

@eyya Eli, my sme boli tiez na tom na zaciatku tak, ked teraz ochorela .... musi si na to zvyknut zasa 😉 odsavas poleziacky ci posediacky?

fialllka
26. máj 2010

@nikiarudi hej hej, v obzore su odfoteny 😉 😉 😉 v rubrike Vitaj drobcek ci ako sa to tam vola 😉 a Miskin Sebi je tam taky namrzeny akoby mu prave zobrali zdroj potravy od pusinky 😀

nikiarudi
autor
26. máj 2010

môj mm je stále u kamaráta a pijú, neviem síce čo zapíjajú, no očividne im chutí.. 😠 takže bude spať až do rána... no a ja som chcela ísť do mesta k našim alebo svokrovcom.. no asi budem musieť ísť sama... ☹

nikiarudi
autor
26. máj 2010

@fialllka -- jááááááj v novinách, ja že vonku z okna.... 😀 😀 😀

zica1
26. máj 2010

Matka, gratulujeme!!! 🙂 🙂 🙂 Prajeme vam hlavne vela zdravicka, mliecka a aby Alex posluchal 😉

nikiarudi
autor
26. máj 2010

a ozaj nejaká foto malého Alexa, by sa tu nenašla??

eyya
26. máj 2010

@fialllka po leziacky po sediacky sa nam este neda ona sa hned prasti do zadu a lezi....

brisilda
26. máj 2010

fialka on ho odfotil s takeho uhla ze hroza ale to nevadi 😀 ja som si kupila obzor ale stary teraz uz je novy tak utekam kupit 😉
inak co sa tyka dokazovania tak to by nebol problem roztiahnem nohy a hadam to je dokaz kedze stehy tam este su 😀 ale nie srandujem ja neviem my sme tam chceli ist teraz v piatok ☹ ale hodinu a pol trva cesta 😠

brisilda
26. máj 2010

nika nesom s nim von ale pojdem lebo potrebujem kupit obzor a zbehnut do lekarne kupit ruzovy med

nikiarudi
autor
26. máj 2010

a pôjdeš pešo? alebo autom? ak pešo, tak by som šla..

fialllka
26. máj 2010

@eyya Eli, tak ju skus dat na vyvyseny vankus, aby ju to tak nedusilo 😉 mozno to pomoze 😉
@brisilda to ma pobavilo s tymi nohami 😀 😀 😀 😀 😀 no ale pocko nehlasia nejake slavne, teda neviem ako v cechach ...

brisilda
26. máj 2010

nika idem peso len tu na rozkvet potrebujem zbehnut do lekarne ak sa ti chce prist az sem tak pribehni ja idem akurat obliest maleho aj seba a ideme budem na fone

brisilda
26. máj 2010

fialka mame prsiplaste na kocik plastenku a aj dazdnik neni problem 😀 nas to neodradi len ten pas 😠 isto teraz nepobezim n apoliciu si ho dat dopisat

brisilda
26. máj 2010

aj ked ja som blazon mozno to zajtra stihnem aj na pockanie 😀

eyya
26. máj 2010

bris neviem ci zajtra robia ale dnes maju najdlhsi den a urobia to na pockanie dones si kolok rodny list a za chvilocklu je to hotove my sme boli min. tyzden

nikiarudi
autor
26. máj 2010

no tak mi ideme akurát obedovať, takže sa nestretneme.. a myslela som, že ideš dole do mesta.. lebo ja pôjdem dole...

fialllka
26. máj 2010

@brisilda verim, ze mate prsiplaste a plastenky, len aby boli zvieratka vonku a nie zalezene 😖 a aby sa aj Samko vysantil na preliezkach co su tam .... tak by som asi volila krajsie pocko 😉

kosta123
26. máj 2010

A neviete koľko sa platí za to keď potrebujem nový pas JA kôli zmene priezviska??? samozrejme že by som tam hneď aj malú zapísala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre