Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

zica1
27. máj 2010

@kosta123 Juj, co to na teba lezie? Rychlo sa nam uzdrav 😉

kosta123
27. máj 2010

@katka.carska - jáj jasnééé v šatke 🙂

@zica1 - asi chrípka alebo čo,ja nebývam často chorá tak max.1 krát do roka a toto je prvý krát 😖 keby aspoň slniečko svieti 😒 tak sa na balkóne vyhrejem.
Inak ja som oprala všetky veci malej,normálne v gely čo periem aj nám, aj v aviváži,to je podľa mňa len reklamný ťah,kedysi sa pralo na riekev obyčajnom mydle a ako bolo deťom dobre hlavne že boli čisté 😀

brisilda
27. máj 2010

@zica1 ja periam v klasickom tekutom prasku co je aj pre nas isto nebudem kupovat zvlast prasok jedine zeby nas chytila alergias inak aj periem veci s nasimi

zica1
27. máj 2010

@kosta @brisilda dakujem 😉

brisilda
27. máj 2010

kocky u nas su asi kiahne ☹ ma klepne 😠 maly ma po sebe zatial iba par vyrazik na hrudi a trupe su cervene naplnene cirou tekutinou cize ako som sa docitala kiahne 😖 dufam ze nam to nenarobi sarapatu ja som ich vraj prekonala v detstve a deti plne dojcene su imunne do 6 mesiaca tak sa budem iba modlit aby to tak bolo normalne sa teraz bojim o maleho 😒

brisilda
27. máj 2010

kocky takze mame kiahne teraz sa pre istotu 3 tyzdne neuvidime ☹ ☹ ☹

fialllka
27. máj 2010

@brisilda maly je imunny, snad to nedostane 😉 skor by sme vas mali my navstivit, aby ich aj Terezka dostala 😵 len keby nebola doteraz chora, tak isto by sme vybehli na navstevu 😀

brisilda
27. máj 2010

fiallka tebe v tehotenstve kiahne nechybaju radsej si dajte pozor 😉 aj ked rizikove su prve 3 mesiace tehotenstva ale aj tak radsej od nas dalej bola by som nerada kebyze sa nieco stane babatku ktore cakate
nika ty mas vazne 6 zmysel 😉 este dobre ze sme sa nestretli 😉 inak dufam ze maly je imunny moj samko bol v kontakte s kiahnami ked mal 1 a pol r. a nic nechytil ale Sebastianko je vo vsetkom iny 😒 on mal uz aj nadchu aj zapal ocka 😢

nikiarudi
autor
28. máj 2010

@brisilda -prečo mám 6 zmysel?? 😅

kosta123
28. máj 2010

Bris - no tak to je naprd.tak to ku nám neprídete na ďalší týždeň ☹

kosta123
28. máj 2010

Dnes tu je akosi mŕtvo,kde ste kto???
Ja hrdlo už lepšie homeopatiká zabrali 🙂 ešte mesiac to vydržím a je tu termín 😉 zajtra máme z bývalej roboty MDD v manínskej tiesňave tak by mohlo byť takto pekne ako dnes.
Nepôjde niekto kočíkovať poobede????
a PETA sa nám neozýva,veď aj ona by mohla ísť už von 😒

brisilda
28. máj 2010

kosta ja pojdem kocikovat naisto ale nechcem s vami byt teraz v kontakte kedze mame kiahne ☹

brisilda
28. máj 2010

a inkubacna doma je 3 tt 😖 mame sa naco tesit 😝

nikiarudi
autor
28. máj 2010

ahojte, tak my sme dnes u našich.. keď je dnes pekne.. nechcelo sa mi sedieť doma, takže tak... a aj tak ste tu málokedy..Peťa sa neozve, Miška s malými sa teraz nemôže pri nás zdržovať, Eli sa tiež neozve a Kosťa ty tiež stále máš iný program.. takže už som často len nakuknem..a keď vidím, že nič.. tak idem preč...no a Maťa ešte nedala o sebe a Alexovi vedieť, takže tak.

brisilda
28. máj 2010

nika mata dala o sebe vediet co by nie 😉 len neviem ako su teraz natom idem jej zavolat 😀 a hodim info ak mi to dovoli 🙂
peta nedvyha telefon takze o nej nikto nic nevie ☹

nikiarudi
autor
28. máj 2010

tak ja nikomu nevolám, pokiaľ ony samé nechcú, tak nechcem rušiť...

nikiarudi
autor
28. máj 2010

a Maťa sa ozvala len tebe cez sms, no myslela som, že do témy nie.. a ani foto malého tu nieje...

kosta123
28. máj 2010

No ja som chcela ísť dnes von s niekym,ale nikoho tu nebolo,tak sa práve obliekam a idem dole do mesta na bus do Prečína k tete,lebo ked je takto pekne to by bol hriech vysedávať doma.

kosta123
28. máj 2010

Inak ja sa vám nebudem mať ako ozvať z nemocnice do témy,ani foto pridať nebudem mať ako ☹

nikiarudi
autor
28. máj 2010

kosťa, tak jedine ak pošleš mms a dovolíš ju tej dotyčnej zverejniť v súkromnej téme... a je to ako naschvál ty sa chceš ísť prechádzať vždy vtedy, keď som mimo domu.. a ja ťa volám vtedy, keď ty už máš iný program... to je "zákon schválnosti"

kosta123
28. máj 2010

@nikiarudi - to si už od rána u vašich?? ja som čakala že sa tu niekto ozve ale nič,tak idem na bus.sakra ani auto nemám.

Kedy dáme to stretko u mňa na další týždeň???? No len aby som tam nebola len Ja a Niki,sakra.

nikiarudi
autor
28. máj 2010

@kosta123 - hej som tu už dlho, pretože som potrebovala ísť na tú soc.poisťovňa... a mne je jedno kedy dáme stretko, keďže sa rada prispôsobím, tak aby nás bolo čo najviac...

nikiarudi
autor
28. máj 2010

a Peťa sa asi bojí ísť ešte s malým von, ja som bola nech bolo akékoľvek počasie, aby si Tamy vybudovala krásne imunitu.. a aj preto, že som sa nevedela dočkať prvej prechádzky...

kosta123
28. máj 2010

@nikiarudi - no len Bris nemože,Peťa nechodí von,Ela je chorá,Maťa v nenocke,Zica musí ležať sakra ☹

nikiarudi
autor
28. máj 2010

@kosta123 - no budeme to asi musieť odložiť.. ☹

nikiarudi
autor
28. máj 2010

ozaj som sa zabudla "pochváliť" ja od dnes mám už aj ms... 😠 😠 😠 no aspoň nemusím ísť k dokimu na vyvolávačku... 😝

brisilda
28. máj 2010

nika ja tiez chodim s malym von hlavne pre tu imunitu aj napriek tomu ze mame soplik 😉 trcat doma je hriech no ja teraz nemam na vyber som nutena esteze mame zahradku tam vybehneme ked sa mm vrati a hadam aj spekacky opecieme 😀

nany100
28. máj 2010

ahojte, doobeda keď som išla s malou na hojdačky, stretla som Peťu asi s manželom a maličkým...tak už kočíkuje 😉
niki, ja som plne kojila a dostala som keď malá mala 5 mesiacov, síce len slabučkú a asi tri dni, ale predsa...a potom každý druhý mesiac a teraz už normal 😖

nikiarudi
autor
28. máj 2010

no pekne a nám sa Peťa neozve... ☹

nany100
28. máj 2010

asi boli len na chvíľku 😉 ...prvýkrát ako rodinka...aj my sme tak boli 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre