Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
1. jún 2010

nika ved som hladala ale tel. cislo nikde neni 😀 idem kuk este stranku co si hodila 😉

brisilda
1. jún 2010

nika to mam volat akoze na mobil? 😀

nikiarudi
autor
1. jún 2010

no asi... alebo počkaj ešte niečo skúsim..

brisilda
1. jún 2010

kocky tak som tam zavolala mily to doktor 😉 robi sa len utorok od 14:00 do 15:00 cize samko moze ostat v pohode sam doma 😀 do hodinky nas vybavia

nikiarudi
autor
1. jún 2010

no vidíš... 😉

brisilda
1. jún 2010

nika ja som taka tapa sprosta 😀 vcera som hladala zoznam cez zlate stranky ale moja lenivost to nenasla 😀 😀 😀

brisilda
1. jún 2010

nika tu stranku co si teraz dala som nasla 😀 dik esteze ty mas viac casu na hladanie ako ja

nikiarudi
autor
1. jún 2010

no momentálne ho mám, keďže Tamy zaspinkala... 😉

brisilda
1. jún 2010

aj moj sebi spinka ale umyvala som vlasy a neviem co varit ☹ zehlila som idem upratat aspon na oko namachlit sa maleho nakojit a sup sa na sono

kosta123
1. jún 2010

Mňa dnes chytila nejaká mánia upratovanie od nudy,tak som dala do pucu kuchyňu,a práve som dopiekla bábovku,čakám MM z práce a musím ísť zo psom,no som zvedavá ako budem chodiť venčiť keď už bude malá tu,ešte že to je len raz za deň.

kosta123
1. jún 2010

@brisilda - ako ste dopadli ????
Niki - juj zlatá je tá tvoja šikulka strašne sa mi páči,nie že iné dievčatká by boli škaredé, ale tvoja je taká iná,taká na spapanie 😎

mata0312
1. jún 2010

ahojte kocky ja konecne po dlhych 16 dnoch doma hurááá

brisilda
1. jún 2010

tak ta vitam teraz ta caka vela prce s malym uzivaj si kym je maly ja si vychutnavam kazdu minutku 😀
kosta dopadli sme dobre 😀 vsetko OK o 3 mes. znova 😝 vraj balit dalej nasiroko a ked sa pytam ako nasiroko tak ze klasicky pampersku a dost 😀 tak som oci vykulila ze ci si mysli ze nechavam babo bez plienky 😀 😀 😀 no mozno su deti co od narodenia chodia na wc 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
1. jún 2010

no vitaj doma Mati...tešíme sa s vami... 😉 🙂
@kosta123 - juj ďakujeme krásne... si zlatá.. 😵

katka.carska
1. jún 2010

@brisilda sestrička asi sleduje trendy vo svete http://altermater.eu/post/2009/03/28/bezplienko...
apropo funguje to, pre tie, čo by to chceli skúsiť.
preventívne naširoko je jednorázovka plus jedna bavlnená plus tie otras poštolky... a naozaj naširoko sú až dve bavlnená na seba...

nany100
2. jún 2010

bris, tak to ti divne povedali...veď naširoko je ako píše Katka...poštolky a jedna bavlnená plienka na pampersku...my sme ale kvôli kolikám od 6 týždňov už nebalili a nič sa nestalo... 🙂

brisilda
2. jún 2010

nany ja nebalim vobec nasiroko lebo maly to nema rad on mi vtedy place a puci sa proste chlap boji sa aby sa mu vajcia nezaparili 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
2. jún 2010

no ani ja som našu Tamy nebalila naširoko.. veď už sa to skoro vôbec nerobí... a mali sme obe kontroly kĺbikov na výbornú....tak načo ju trápiť? veď to je pre človeka neprirodzené...

brisilda
2. jún 2010

nika podla mna dieta ktore ma mat zle klbiky tak ich bude mat zle aj ked balit nasiroko bude ako moja teta cize je to o nahode a stasti

katka.carska
3. jún 2010

@brisilda a máte baliť len preventívne, alebo liečebne ? Lepšie sa tri či štyri mesiace potrápiť so širokým balením, ako potom doplácať na to celý život, prípadne mať problémy po 50., 60. ... Preventívne balenie sa podľa toho, čo som čítala už zrušilo.

brisilda
3. jún 2010

katka maly mal vsetko dobre samka som balila iba jeden mesiac a nic mu neni sestra nebalila vobec a to ma dievcatko cize podla mna vsetko sa meni aj deti uz nesu take ako kedysi 😀

nikiarudi
autor
3. jún 2010

@brisilda - súhlasím s tebou... 😉

katka.carska
3. jún 2010

mám tu pred sebou článok v Dieťati o širokom balení, keď tak, môžem hodiť do mailu.
Podľa mňa stojí za to si to kuknúť, ak má človek pochybnosti, hlavne, keď Ti k tomu pri tom množstve detí nič moc nepovedia - ja som sa teda dozvedela, že je všetko ok, až keď som sa pýtala a pýtala som sa aj PREČO a AKO teda baliť, čo sa stane, keď baliť nebudem... - a dostala som skvelú odpoveď: vraj je to moje dieťa, nesiem zaňho zodpovednosť ja - to bolo všetko. Tak ma to odrovnalo, že som sa na viac nezmohla. 😝
Bris tebe povedali rovno, že je všetko ok, alebo máte prísť ešte aj na kontrolu?

nikiarudi
autor
3. jún 2010

@katka.carska - všetky deti chodia na kontrolu po dalších 3 mesiacoch, aj keď je všetko ok...

katka.carska
3. jún 2010

to len tu to máte tak, iný kraj, iný mrav...

katka.carska
3. jún 2010

apropos, chcete niekto kuponku Pampers ? Ma cenu 6,60 mne je nanic, hnusky nekupujeme, ani obrusky, poputuje len do zberu. Samozrejme gratis - aj s tou jednou pamperskou co dosla postou.

nikiarudi
autor
3. jún 2010

@katka.carska - jasné, ja by som to brala.. ak budeš teda taká dobrá, ja by som bola rada... 😉

ludka_r
3. jún 2010

Mata, gratulujem k malinkému. Tak si ma predbehla. A to som dúfala, že už aj ja to budem mať za sebou. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre