Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

leninka75
18. feb 2009

no hasleerka to počatie teda nebolo až také trápenie sa... 😉 😎 .... alebo vy sa pri tom niektorá trápite 🙂
ja všetko od toho môjho čerta znesiem, len to revanie mi akosi nerobí dobre....

leninka75
18. feb 2009

kaciatko, ako je to s tou kávou??? kedy asi a kde???

hasleerka
18. feb 2009

leninka, nemyslela som doslova tú prácu ale či sa zadarí alebo nie ... prvá dcéra bola do mesiaca, ale pri tej druhej to trvalo a už som sa začínala stresovať ☹

leninka75
18. feb 2009

hej hasleerka.... to bola sranda..... veď sa hovorí "práce chvatná málo platná"...treba si to vychutnávať a nie sa stresovať, lebo vtedy sa to just nedarí... 🙂 🙂 je to blbé, že je to tu bez obrazu, lebo ja sa škerím a cez písmenká to nevidno, ale zasa nie zo všetkého sa dá robiť sranda..... ale ja sa radšej smejem ako plačem 🙂 🙂

hasleerka
18. feb 2009

tak ja sa tiež radšej chechtám ako plačem ... ale včera som veru bučala a neverili by ste prečo?.. ak sledujete českú ordináciu, tak za honzíkom 😢

leninka75
18. feb 2009

ja nesledujem, kto je honzík a čo sa mu stalo?...... ja sledujem tú našu a včera som zúrila lebo som nevidela koniec, mali sme nastavené nahrávanie viacerých programov, tak nás to vyplo.... 😀 😀 😀

hasleerka
18. feb 2009

honzík zomrel, tak tiekli prúdy slz ... ja som taká blbá že pri všetkom plačem, aj ked je niečo pekné tak zase od šťastia 😢

leninka75
18. feb 2009

ja som taká zostala odkedy mám malú... predtým mi to bolo čudné revať pri filme... a teraz som dojatá takmer zo všetkého ☹ ☹ ☹

hasleerka
18. feb 2009

ja som bola aj trošilinku pred tým, ale presne odkedy mám deti, som hotová

hasleerka
18. feb 2009

odchádzame von papa

miselin
18. feb 2009

Leninka mne to každý tiež hovoril, najprv do troch mesiacov potom.... no a včera si ma už dorazila. Mňa to tiež strašne vyčerpáva, dokonca keď som k nej vstávala 20krát a cez deň nepišťala tak som bola menej unavená ako keď sa niekedy vyspím a celý deň pre piští vtedy som úplne KO.Ja som strašne psychicky vyčerpaná z toho stáleho revu, ale tiež radšej nech vkuse reve ale len nech je zdravá 😝

leninka75
18. feb 2009

miselin a ako ti spinkáva?...... lebo aj to sme mali chuťovku.... ako sme prišli z pôrodnice, tak prvý deň ešte dobre ale od druhého dňa žiadne spanie doma v postieľke, ale len vonku v kočíku a za neustáleho vozenia a za akéhokoľkek počasia, 2x denne tak cca 3-4 hodiny!!!!!.... aj z tohoto som šalela... trvalo to do jej 10 mesiacov a potom zrazu akoby uťal, začala spávať v postieľke!!!!............... ale to revanie nás trápi stále a dokonca si myslím, že už by sa mohla aj sama trošku pohrať, ale ani toto nám nehrozí..... pokiaľ nespí tak musím byť stále pri nej, hrať sa s ňou, stále vymýšľať niečo nové lebo samozrejme vydrží pri niečom tak max 10 min a aj to je rekord............ takže mňa trápi aj toto......... no a varenie a upratovanie robím keď spí, čiže večer chodím neskoro spať a som totálne vypľutá 😀 😀 😀

leninka75
18. feb 2009

dúfam že to druhé bude anjel!!!!! 🙂 😉

leninka75
18. feb 2009

ak sa k nemu ovšem dopracujem po takej šichte čo mám už nie som schopná iných aktivít..... to si asi budem musieť zobrať dovolenku 😀 😀 😀

miselin
18. feb 2009

Lenka mne do troch týždňov spala celkom dobre ale potom mi spala 1,5 hodinu denne a ostatné len rev a to spávala len na rukách alebo vonku v kočíku po 20 minút a to som ju pred tým musela 1,5 hodiny vláčiť na rukách a tlačiť kočík aby si tam na 20 minút pospala.Ona totiž to do 7 mesiaca nechcela byť ani v kočíku,. ja som ju vláčila stále len na rukách ešteže je ľahučká, keď sa teraz spätne pozriem na to obdobie tak vôbec neviem ako som to zvládla a tiež sa len utešujem, že druhé bude dobré, no ale až tak za tri roky plánujem na ňom pracovať možno už Domča dostane aj rozum do vtedy tak sa to bude dať aj zvládnuť, lebo si neviem predstaviť ako by som pri nej zvládala starať sa ešte o jedno. No a to všetko ostatné čo si písala o tom že pri nej musíš stále byť tak to je aj u nás a dokonca keď je muž v práci tak sa musím na ňu stále aj pozerať lebo inak piští 😖 A ktomu k nej ešte stále vstávam v noci okolo 5 krát a keď má svoje dni tak 15 a viac krát takže stále zábava.No čo už aspoň sa nenudím 😀

nany100
18. feb 2009

katka, ďakujem...so mnou ide na pôrod manžel, tak v erím, že všetko bude OK...a na sestričky som počula rôzne názory, čo už...nejako vydržíme

fialllka
18. feb 2009

nany: zvycajne ked je tam manzel, tak si vela nedovolia .... a ked manzel si dokaze ta ubranit a zastat keby sa cokolvek dialo, tak ani nepipnu ... ot tak byva .... bo rodiacia zena byva casto zmyslom mimo, len pri babatku, ktore sa pyta na svet a muz ma vacsinou chladnejsiu hlavu .... aj ked niekedy to byva naopak 😀 😝 kazdopadne drzim palceky ... uz sa ti to krati 😵

miselin
18. feb 2009

Lenka pekné fotky a aj moja poslúcha len na fotkách 😀 😀

leninka75
18. feb 2009

no miselin tak to máme veľmi podobné s tými našimi krpcami!!! 😀 😀 😀 ......... som rada, že nie som sama taký zúfalec 😀 😀 😀 , a vďaka za pochvalu, že na tých fotkách vyzerá ako najlepšie dieťa na svete 😠 😠 ???

nany100
19. feb 2009

no veru sa to kráti...trošku sa už začínam báť 😒 ...ale teším sa, už aby to bolo

fialllka
19. feb 2009

nany: hlavne sa neboj 😉 zvladli sme to my, aj ty to zvladnes .... hlavne sa nebat 😉

leninka75
19. feb 2009

nany, to je normálne, že sa bojíš.... bóže, vieš ako som sa triasla noc pred sekciou???!!! ☹ ...neboj pri druhom už budeš ostrieľaná bojovníčka 😎

nany100
19. feb 2009

ďakujem babule za povzbudenie, budem sa snažiť nepanikáriť 😉 ...skôr sa bojím, že nebudem vedieť čo mám robiť, ale na to je tam personál, aby ma navigovali, nie?

hasleerka
19. feb 2009

nany ja sa tiež pridám, je to v pohode, čosi zabolí, ale potom nádherný pocit, ked ti dajú do náručie to uvrešťané klbko ... a ja som mala manžela pri obidvoch porodoch, takže to bolo OK 😀

miselin
19. feb 2009

Nany ja som muža nemala pri pôrode, lebo ja som taká, že som v takýchto ubolených situáciách radšej sama takže ja by som ho nechcela ani pri druhom, ale zatiaľ všetky kámošky čo mali mužov pri sebe tak len odporúčali 😉 A neboj všetko dobre dopadne a stojí to fakt za všetkú tú bolesť 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
19. feb 2009

no baby, ako to tu čítam, tak sa musím pridať ku všetkým..najskôr preto, že sa toho tiež bojím ako čert kríža..a potom aj k tomu, že ja by som najradšej mala pri pôrode aj mamu aj všetkých možných...bo sa moc bojim bojim... 😢 😢 😢

leninka75
20. feb 2009

niki, tie tvoje pocity sú úplne v poriadku!!!!.... ja som sa tiež pred tehu stresovala, čítala som všetko čo mi prišlo pod ruku... a potom som si povedala, že na strach mám kopec času 🙂 🙂 🙂 .... a naozaj cdelé tehu som bola v pohode až na tú poslednú noc!!!.... ale stále som si hovorila, že nie som prvá ani posledná.......a nakoniec všetko dobre dopadlo!!!......... a pri pôrode môžeš mať tuším 2 ľudí

nikiarudi
autor
20. feb 2009

leninka- tak to ani nevieš ako si ma potešila... 😀

miselin
20. feb 2009

Niki ja keď som ostala tehotná, tak som sa tak strašne tešila na malú, že by som išla rodiť aj hneď,lebo ja som strašnenedočkavá a možno to budeš mať tak aj ty a potom sa budeš na pôrod tešiť, lebo konečne budeš mať ten svoj batôžtek v náručí a je to fakt neopísateľný pocit 😵 Držím palčeky nech sa rýchlo zadarí 😉

nikiarudi
autor
21. feb 2009

juuuuj ďakujem pekne.. my sa chceme začať snažiť až po lete..bo už máme zaplatenú dovolenku.....takže tak.. 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre