Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
13. nov 2009

ja neviem preco ti ho dal, ved to su hormony na podporu. ja som mala problem, tak mne ho dal a nakoniec som aj tak skoncila v nemocnici a este k tomu som brala ascorutin a magnesium, takze sama chemia v prvom trimestri 😒 . ..

kosta123
13. nov 2009

peta a aký si mala problém???

nikiarudi
autor
13. nov 2009

tak a máme to za sebou..všetko bolo úžasné ako má byť..som maximálne nadšená..takže sa teším na výsledok.. 😵 😵 😵 😵 😵

brisilda
13. nov 2009

niki tak to je super 🙂 a s cohoze si taka nadsena??? 😀
kosta po vatsine ho predpisuje zenam na upravu cyklu alebo udrzanie tehotenstva 😒 ja s tym nemam skusenosti no ak ti ho predpisal tak asi vedel preco 😉 on inak nezvykne predpisovat lieky ked netreba 😉 mne zatial nic nepredpisal jednine ak sme sli na dofcu tak mi dal masticky ak by som nahodou chytila infekciu no zdvorazdnil mi, ze ak nebudem mat problemi tak to uzivat nemam 😀 😀 😀 ja osobne mu doverujem a som velmi spokojna 😉 keby sa dalo tak aj k porodu by som si ho zajednala 😀

petka55555
13. nov 2009

ja som tiez s bohacom spokojna, aj jeho dcera a syn su velmi mili a sikovni...

nikiarudi
autor
13. nov 2009

brisilda - dala som sa pekne pofotiť s bruškom.. aj s mm.. tak som na to veľmi zvedavá, no kočka čo nás fotila bola skvelá a pár záberov som videla aj vo foťáku a boli super, takže sa teším.. 😵 😵 😵

jajkar
13. nov 2009

ahojte tehulky, no Petka, ani sa tvoj starky nepochvalil, ze cakate mimi, teda som ho stretla asi iba pred mesiacom v Tescu a nic nehovoril. Tak sa tesim, ze Vam to vyslo, no ako ste sa tu rozrastli v snazilkach na tehulky, tesim.
A niky, potom hod na FB fotky oki. Som zvedavaaaaa. A ozaj, mozme aj niekedy na kavicku pokecat. 😀

jajkar
13. nov 2009

A petka, gratulujeeeem, som zabudla 😀

brisilda
13. nov 2009

niki tak mi potom ipni kde presne ste sa boli fotit ja tiez o takych fotkach uvazujem no az ked budem v 7 mesiaci 😀 a potom ked sa malinke narodi a bude mat aspon 2-3 mesiace 😉

brisilda
13. nov 2009

jajkar mas nadherne fotky 😉 mala je velmi rozkosna hadam ani krajsie dievcatko neexistuje 😉 tiez mi mozes ipnut kde ste sa boli fotit a kolko ste platili 😉 respektive tel. cislo na pani ktora vas fotila dik

petka55555
13. nov 2009

jajkar dakujem, no bolo to tajomstvo, on sa ma este aj teraz vypytuje ci uz to moze hovorit 🙂

nikiarudi
autor
13. nov 2009

jajka - jasné pridám potom nejaké foto... a aj na tú kávičku sa isto niekedy dohodneme.. 😉 aj s Peťou a pokecáme..dáš nám nejaké mamičkovské rady.. 😀 a Peťa isto hovorila Ivovi, že "zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať!" 😅 😝 😀

petka55555
14. nov 2009

jasne my sme robili tajnosti, nebyt toho ze lezim v nemocnici, tak to neviem nikto z rodiny...

petka55555
14. nov 2009

jajkar, ale to musis zobrat aj malu...taka ja zlatucka... 🙂

jajkar
14. nov 2009

brisilda, dakujem a boli sme v Puchove, kuk www.ivetacarnecka.sk
len sme tam malu vytrapili chudatko, dve hodky nas fotila. jeden zaber stojí 3 eura.

Petka, tak drzim palce a dufam, ze to nebolo nic vazne ked si bola v nemocke. A malu na kavicku zoberiem, lebo ju aj tak nemam kde nechat 😀 takze ona so mnou ide vsade, ale uplne vsade 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
14. nov 2009

Jani - počkaj ako bude malá chodiť po baroch skôr ako si myslíš..keď mamina ju na to učí už od mala.. 😀 😀 😀
a kedyže dáme tú kávičku?? dajte nejaký návrh... my sa prispôsobíme.. 😉

brisilda
15. nov 2009

jajkar tak to ste tam boli dost dlho 😀 esteze tie fotky stoja zato 😉 inak ten odkaz mi nechce otvorit 😒
no malicka je na kazdej fotocke nadherna mate byt naco hrdy 😉

jajkar
15. nov 2009

ahoj brisilda, prepac ten link je www.fotocarnecka.sk
a dakujeme

niky, neboj idem na to pomaly, po baroch est enechodime, iba na kavicku po kaviarnach 😀 😀 😀 😀
ale ked ona mi spinka dobre v kocari, ja aj kavicku dam, aj nakupy stihnem a vsetko s nou. ale nieze na mna zavolate socialku, pssssst, my vlastne ani na kavicku nechodime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka99
15. nov 2009

jajka, pozerám ten link a našla som tam, že fotila aj Ludku na svadbe 🙂 a myslím, že aj moju segru fotila, možem sa jej opýtať.

A petka - gratulujem moc a moc 😉

kosta123
16. nov 2009

nikiarudi - to foto aj mna zaujíma tak napíš do IP

jajkar
16. nov 2009

zuzi, tam sa davalo veľa z PB fotiť, mala tam teda dosť známych tvári na fotkách.

Nikyyyyy, no kde sú tie fotkyyy????, sme zvedavééééééééééé 😉 😉 😉 😉 😉

brisilda
16. nov 2009

niky pekne fotecky 😉 a hlavne ty s bruskom 😀 no ja akosi nemam odvahu sa fotit hore len v podpire 😉 ja tuzim po takej rodinkarskej fotecke kde bude s nami aj nas 6 rocny chalanisko 😀 no skusi zavolat aj tam kde si bola ty aj tam kde bola jajkar ved Puchov je za rohom 😀 cie kocky dik za infosky

miselin
16. nov 2009

Jéééj Niky krásne fotečky 😵 😵

nikiarudi
autor
17. nov 2009

Ďakujeme kočky.. 😉 🙂

kosta123
18. nov 2009

Ahojte,
som chorá,nudím sa doma tak budem asi celé dni behať po koníkovi 😀

petka55555
18. nov 2009

kosta a este ti idu tie kila dole? ja som zas cosi schudla a uz sa to blizi k -8, dufam ze ma bohac nezabije... 😒

brisilda
18. nov 2009

peti coze??? 8 kg si schudla???no tak ja sama som zvedava co ti Bohac povie 😖 ale zabit ta isto nezabije 😀 inak ja som sa dnes vazila a prisla som na to ze som tiez schudla 2 kg od posledneho vazenia ale je pravda, ze predtym som mala +5 kg cize teraz sa mi to vyrovnalo a za cele tehu som zatial pribrala 3kg co je optimalne 😀 a mozno sa mi vaha pokazila 😀 a k ziadnemu ubytku hmotnosti nedoslo 😀

petka55555
18. nov 2009

ja mam z coho zhadzovat, to su moje brutalne rychlo nabrate kila v anglicku, tak to ide asi preto tak dole, ale to nieze by som chcela, radsej by som bola keby vaha stala, no ale hadam to neni zle, a babo ma z coho rast....keby som mala 50kg, tak to je zle keby schudnem 8 😀

brisilda
18. nov 2009

😀 😀 😀 no tak ani ja som pred tehu nebola ziadna vychrlica 😀 ale zatial sa este nekotulam 😀 a to priberanie v GB dobre poznam 😠 to je hrozne ale neboj podla mna este priberies hned ako ti prestanu nevolnosti 😉 ja som pribrala len vdaka tomu lebo mrnusko je tak pazravucky , ze mu bolo asi luto aby som grcala jedenie 😀 tak sla von len kyselina 😝

petka55555
18. nov 2009

no ale ja som nevracala ani raz, len nemozem nic take zjest a len velmi malicko, tak to je preto...ako kazdy den mam aj obed, ale to uplne len jednoduchy a hlavne nech su tam zemiaky...ale omacky a take takze veci by som teda nezjedla..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre