Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
25. nov 2009

petka55555 -to fakt platíte nejako moc,my platíme za 3-izb.byt 150 € a to platím ešte aj nejakých 15 € naviac pre istotu.

brisilda
25. nov 2009

kosta my za 4 izbak platime tolko co vy za 3 😉 no som zvedava aky nedoplatok bude 😖 no ako som povedala doteraz sme mali zapnuty radiator len v obyvacke a to je koniec novemra 😀 v byte mame 20 az 22 C co je ideal 😉

kosta123
26. nov 2009

My ešte ani nekúrime 😉 Brisilda a kde bývaš?? to máš v pohode nájom 😉 aj môj tatino ma 4 izb. a platí okolo 200 € na SNP ale sú 4

brisilda
26. nov 2009

kosta na Rozkvete 😀 ten kopec je otrasny no uz som si tak zvykla ze ked ideme dlho po rovnom chodniku tak ma bolia nohy 😀 nezvyk no inak vyuzivam auto nonstop 😉 setri to cas 😎

kosta123
26. nov 2009

🙂 aj ja som z rozkvetu - pod kaplnkou bývam-mám rovno pod nosom to nové ihrisko 🙂

nikiarudi
autor
26. nov 2009

ahoj kočky, aj ja už okolo Vianoc bude Rozkveťáčka.. 😉 a dokonca aj petka55555 a eyya je tiež... 😀

brisilda
26. nov 2009

😀 fiha kocky 😀 tak to bude radost kocikovat 😀

kosta123
27. nov 2009

nikiarudi -čo kupujete byt na rozkvete???a kde?? 🙂 super je nás tu ako maku z rozkvetu 😀

nany100
27. nov 2009

čaute babule, ja tiež kočíkujem po Rozkvete 😉 ...ale nás tu bude ako maku 🙂

nikiarudi
autor
27. nov 2009

kosta - nie nekupujeme, nato žiaľ nemáme prostriedky..no budeme sa čoskoro sťahovať do tých nových nájomných bytoviek na konci Rozkvetu čo sú.. ul. Helenská, ak ti to niečo hovorí.. sme boli vyžrebovaní ako nájomníci..už sa len čaká na papierovačky a kľúče..a snáď dodržia termín odovzdávania bytov do 15.12, takže na Vianoce by sme boli už vo vlastnom..pretože doteraz sme zatiaľ u našich...

brisilda
27. nov 2009

niki tak to mate super ja som si myslela, ze tie byty budu na predaj nie na prenajom 😠 svine jedne len aby mesto na ludoch zarabalo 😀 cize potom aj tie bytovky co sa stavaju na zac. rozkvetu budu na prenajom 😖 Citala som ze je o tie byty velky zaujem cize asi davaju dobre najomne ceny 😉 no inak ceny bytov isli sakramensky hore 🙄 ja zase uvazujem , ze by som sa rada prestahovala do Za 😀 no musim najst vhodny bytik aby aj manzel suhlasil 😀

nikiarudi
autor
27. nov 2009

no ten nájom nieje až taký ružový a musíš spĺňať nejaké podmienky, aby ťa zaradili vôbec do žrebovania...a záujem je obrovský pre nedostatok voľného a lacného bývania.. máloktorá mladá rodina si môže dovoliť kúpiť vlastný dom či byt... 😒 tak aspoň toto je nejaké riešenie... 😉

kosta123
27. nov 2009

nikiarudi - no ja bývam kúsok odtiaľ 😉 a aký ste dostali ??dúfam že aspoň ten 2-izbák, a vlastný si nechcete kúpiť???Nie je to len na 3 roky ?

Aj ja som tam mala žiadosť ešte minulý rok,keď sa ešte len hovorilo že sa bude stavať,lenže keď sa nič nekonalo tak som to vzdala a zobrali sme si hypotéku na 30r. 😒 a kúpili byt. Aspoň máme svoj ale aj tak máme strach lebo 30 rokov je veľa a všeličo sa môže stať ale riskli sme to lebo už v podnájme sme nechceli bývať a zakladať si rodinu do podnájmov som nechcela,raz sťahovanie mi stačilo 🙂 Na materskej to bude horšie ale musíme sa uskromniť.

nikiarudi
autor
27. nov 2009

kosta - najskôr sa dávajú zmluvy na 3 roky, to máš pravdu, pretože je preverenie či stále spĺňaš podmienky ako teraz, ale pokiaľ platíš a niesú problémy, tak ťa nemajú prečo vyhodiť... 😀 takže tam môžeme byť koľko chceme...a hej máme 2-izbák, o ten sme žiadali... 🙂

nikiarudi
autor
27. nov 2009

a ešte som zabudla, čo sa týka toho nájmu, tak tam sa platí viac, no preto lebo ide polovička ako na splátku toho bytu..takže po niekoľkých rokoch ho budeme mať možnosť odkúpiť za zostatkovú sumu.. takže je to iné ako byť v podnájme..

kosta123
27. nov 2009

nikiarudi - tak to máte teda super,ja som si myslela že ti ho daju na 3.r akože na pomoc dokial si niečo vlastné kupite a potom tam zas dajú niekoho iného. A nájom už viete kolko budete mať?

nikiarudi
autor
27. nov 2009

to ešte nevieme, majú si nájomníkov, kt. boli vyžrebovaní pozývať a prejednať s nimi detaily okolo..no zrejme to nechávajú až od budúceho týždňa, keďže sú zajtra ešte voľby.. 😠

kosta123
27. nov 2009

brisilda - kukala som tvoj album 😉 a ja mám teraz také brucho ako ty v 17 tt 😅 to čo???? a ja som len v 9tt.

brisilda
27. nov 2009

kosta ja som mala take brusisko v 15 tt 😀 teraz uz o dost podrastlo 😉
niki pre mladu rodinku je vazne kupa bytu kedze ceny su teraz nehorazne vysoke my sme kupovali byt pred 4 rokmi za 900 000sk (4 izbak) no zhanali sme v Ziline ☹ no nepodarilo sa nam najst 4 izbak tak sme brali co prislo a ponuka 4 izbaku bola len tu v PB 😠 trojizbak sme nechceli kedze sme vedeli ze pri jedinacikovi neostaneme a mne je 3 izbak malo ☹ ved predsa kde by som skladovala vsetok ten bordel 😀 😀 😀
co sa tyka hypoteky u nas tak sme to mali super lebo z predajcami sme sa dohodli ze im 200000 sk splatime pocas 3 rokoch a zvysok nam dali svokrovci 😀 no dovtedy sme platili za prenajom bytu v PB 9000 sk 🙄 a bol to 2 izbak na lanskej a vsetko nam tam plesnivelo 😝 fuj !

petka55555
28. nov 2009

jej baby ale ste toho popisali....a mne vcera prisla vanicka na kocik...takl ju stale obdivujem... 🙂
brisilda a uz citis pohyby???ja sa uz neviem dockat....

nikiarudi
autor
28. nov 2009

neboj peti dočkáš sa a čoskoro.. 😉 🙂 🙂

petka55555
28. nov 2009

a to ked uz raz ucitim motyliky, tak to bude potom pravidelne, alebo len sem tam???? 🙂

nikiarudi
autor
28. nov 2009

no ako kedy, ten prvý raz si to tak zrazu všimneš, keď budeš len tak ležať v kľude..a potom som si to moc nevšímala..keďže to bolo ešte na dovolenke..ale už to potom len silnie..a je to častejšie..neboj sama uvidíš..to sa nedá jednoznačne určiť, každé bábo je iné rovnako ako každá tehulka.. 😉 😉 😉 šak počkaj ešte ti aj bude ľúto niekedy, keď dostaneš kopanec do pupka alebo do rebra a zabolí to.. 😀 😀 😀

nany100
28. nov 2009

božinku, som sa teraz na to rozpamätala, ako ma najskôr šteklila a potom štuchala a kopala...jéééj, to bolo krásne...normálne vám závidím baby, dúfam, že ešte raz to budem zažívať 🙂 ...a mimochodom u mňa to bolo presne v 20tom tt, takže peťka ešte si chvíľku počkaj 😉 ...na Vianoce už Ťa bude bábätko štekliť 🙂

zuzka99
28. nov 2009

ahojte dievčatá, prepáčte, že som sem vpadla, ale chcem sa opýtať, či by ste niektorá nemala záujem o Monitor dychu Nanny, po jednom dieťati, funkčný, nepoškodený. Cena okolo 50 - 60 EuR - dohodli by sme sa.

Ďalej chceme predať aj klasickú drevenú postieľku, po 2 deťoch, možno by sa hodila napr. k babke, ak už doma jednu máte. K postieľke je aj kokosový matrac málo používaný - cena 20 EUR.

zuzka99
28. nov 2009

a ešte som zabudla, že ku postielke je zadarmo aj hniezdo - žlté s myškami - https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

len treba potom na neho poprišívať tie šňúrky, lebo malý ich poodtŕhal 😉

brisilda
28. nov 2009

peti tak ja uz pohyby citim 😀 este pred tyznom som si nimi nebola ista no vcera pred TV ma mrnus normalne kopal vo velkom 😀 dufam, ze sa mu nic nestalo lebo odvtedy o sebe nedal vediet v casopise som citala , ze sa netreba znepokojovat vraj staci ak ho citim raz az dvakrat dodna 😉 ale poviem vam, ze to nesu ziadne moltyliky 😀 a je to presne v strede bruska pod pupkom dole 😀 Vysledky mi vysli OK takze teraz sa uz tesime naplno a dalsie vysetrenia krvy budu az v 34 tt 😉 no este si pockame do 15.12 ci aj prietoky budu OK 😉
zuzka ja o monitor budem mat zaujem ale az po porode cize dovtedy ho zrejme predas 😀 a ten matrac si mohla spomenut skor ☹ min.tyzden sme uz kupili antialergicky
petka inak kociarik budete mat nadherny 😉

petka55555
28. nov 2009

brisilda a kde mas foto??? som zvedava kedy ja zacitim tie pohyby, lebo stale mam len nervy ci je vsetko ok...ja si mam volat v pondelok o tie vysledky na APF.... 😒 zas budem mat srdce v krku, ked tam budem volat....no kocarik bude isto krasny, strasne sa tesim...mam to v obyvke a stale to obdivujem... 🙂

brisilda
28. nov 2009

peti to poznam ja mam doma kociky 2 😀 a stale sa kocham 😀 jeden je na skrini a druhy pod postelou lebo to nemam kde skladovat a svokrovci byvaju az na vychode slovenska 😉 tych vysledkov sa nemusis bat aj keby vysli pozitivne tak ta poslu do Za na dalsie podrobnejsie vysetrenia kde to vylucia vela zien ma skusenosti zo zlymi vysledkami a babätko maju zdrave 😉 cize sa nestresuj zybtocne dopredu 😉

nany100
29. nov 2009

petka držím palce, ja som mala zlé výsledky AFP a takto pred rokom som bola aj na amnio v ZA a maličká je zdravučká 😉 ...neboj, všetko bude OK, len nebuď stále v strese a nervózna, lebo maličké to cíti...snaž sa oddychovať a tešiť sa, veď zatiaľ je všetko v poriadku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre