Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
16. dec 2009

Babule vy budete mať asi cikulky 🙂 Ja som pribrala len 1kg ale aj na mňa príde ,inak ja mám nizky tlak 😒
Brisilda tak potom môžeš sprať s nami burzu 😀

petka55555
16. dec 2009

niki do vianoc nie, ale do konca januara isto... 😀

petka55555
16. dec 2009

kosta preco myslis????ja som strasne zvedava, ale az taka, ze babo sa isto neukaze a aj tak nebudem nic vediet, ale uz oblecko nemozem kupovat...lebo ak to bude naozaj baba, tak ked dokupim ruzove veci, tak ich budem mat strasne vela...ale neva, odlzim pre dalsie deti....

brisilda
16. dec 2009

niki tak veci co mam v albume su nove nic po malom kedze po malom mam este na vychode u svokri to az potom toho bude vela 😀 a pokial budeme mat dievcatko tak vsetko pohadzem na aukcie zbytocne mi budu chalanske veci 😀 tak ci tak su ako nove lebo sestra ma zasobovala s GB 😀

brisilda
16. dec 2009

jedine co mi ostalo po malom je postielka 😀 cize usetrila som 50 € 😀

nikiarudi
autor
16. dec 2009

brisilda - tak výhodu sestry v GB poznám, aj moja tam žije... 😉

petka55555
16. dec 2009

brisilda a ty mas manzela z vychodu alebo aj ty si odtial???
aj ja by som chcela segru v UK 😀 , mne stacilo ked som tam bola ja a mamina mi odtial niesla 20kg kufor veciciek... 🙂

kosta123
16. dec 2009

petka55555 - lebo si to len myslím 😀 😀 😀

My budeme mať zase moju naj kamošku krsnú,ktorá žije v GB a tiež čaká bábatko 😀

nikiarudi
autor
16. dec 2009

Peti ty keby si tam, alebo že tam teda máš sestru, tak to už máš komplet výbavu od septembra... 😀 😀 😀
inak baby držte palce, dnes ideme o 14tej hore na Rozkvet na ten PovByt, majú nám porozprávať o nájme a ostatných detailoch ohľadom bytu..tak dúfam, že ma tam nešlaktrafí... 😅 a mali by nám ísť tie byty aj oficiálne odovzdať..tak som zvedavá.. 😅 😅 😀 len nájdeme s tatinom nejaký nedostatok, tak ich tam postrielam.. 😀 😀 😀

brisilda
16. dec 2009

peti aj ja aj manzel sme z vychodu 😀 len on studoval v ziline po skonceni si nasiel pracu v ziline a chceli sme si kupit tam aj byt no ako naschval 4 izbaky nemali v ponuke tak sme brali co nam prislo prve pod ruky 😀 teraz to je super lebo manzel pracuje na dialnici cize je kedykolvek doma aj pocas dna sa pride naobedovat no co bude ked sa dialnica skonci netusim mozno sa aj stahovat budeme ja tuzim po ziline stale 😀 tu je to zapadakov ani obchodne centra tu poriadne nesu ☹ a poviem vam ze Michalovce su na tom omnoho lepsie krajsie len jedine co tam je nevyhoda su nizke platy a romska populacia 😝

brisilda
16. dec 2009

niki ake nedostatky mozu byt na novom byte? 😀 bud rada ze je novy kebyze si kupujete byt tak musis donho investovat este nemale peniaze 😝 takto to mas cele uz hotove jedine ze izbycky budu male to by potom aj mna nasralo ☹ inak kde tu je pov byt? viem ze su prestahovany no netusim kde

nikiarudi
autor
16. dec 2009

brisilda - ty si z MI?? mám odtiaľ kamaráta a ešte aj môj bývalý bol tiež z MI.. sranda.. 😀 😀 😀 a ja som náhodou v PB veľmi spokojná... 😵

kosta123
16. dec 2009

nikiarudi - brisilda má pravdu, tak to áno my sme kupili byt v povodnom stave-čistá katastrofa!! kolko prerábania a penazí to stálo ani nehovorím,Buď rada že je nový 🙂

brisilda
16. dec 2009

niki to bude tym, ze si este nezila aj v inych mestach 😀

kosta123
16. dec 2009

Brisilda prečo tu nemaš foto?

brisilda
16. dec 2009

mam ale v albume 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
16. dec 2009

brisilda - PovByt je hore na Rozkvete, kúsok od tých naších nových bytoviek, je pravda, že je to nové..ale kolaudačné závady treba spísať, pretože keby sa náhodou sťahujeme po pár rokoch a ten kto by byt prebral by si môhol navymýšľať, že toto je zlé a tamto a tak, keď to budeme mať spísané, tak nás nikto neoklame...a nebudem musieť nikomu nič dať opravovať za svoje.. 😉
a čo sa týka toho, že som nežila nikde inde, tak nie tak celkom.. bola som určitú dobu v Londýne, ale mne tieto veľkomestá akosi veľa nehovoria..keď už bývať v meste, tak chcem trošku kľudu.. 😀

brisilda
16. dec 2009

niki aj vo velkom meste su sidliska kde je klud 😉 ja sa na PB nestazujem len ten kopec ma tu stve 😀 ved tu sa s kocikom ani po rozkvete poprechadzat nemozem lebo treba hladat ulicky kade sa bude dat prejst 🙄 ani neviem ako budem maleho vodit do skolky kedze autom sa mi neoplati a peso to bude problem lebo s kocikom po schodoch to bude ako na trampoline 😀 co sa tyka Londyna tak nasi ziju v Lutone je to male tiche mestecko 😀 premna bola bariera jazyk inak by nebol problem si tam zvyknut 😀

brisilda
16. dec 2009

niki potom hod foto bytiku 😉 ako to tam vlastne vyzera 🙂 aj ked to asi nebude podla tvopjich predstav no stale lepsie ako u svokrovcov vsak??? 😀 my sme tiez zili zo zaciatku u svokrovcov v krasneom velkom rodinnom dome novostavbe + bazen ale aj tak o nas vsetko vedeli a mne to prekazalo cize je super ze zijeme sami 😉 aj ked v skromnejsich podmienkach ako tam ale je to nase a to je zaklad 😀

nikiarudi
autor
16. dec 2009

no tak ten jazyk je bariéra aj pre mňa, no mne proste príde, že sa tam akosi neviem cítiť dobre v takom obrovskom meste.. a z toho kopca si nič nerob, aj my sa budeme sťahovať tam...a to sme si s mm vždy hovorili, že kdekoľvek len nie na Rozkvet..jediné čo ma utešuje, že tam mám kopec kamarátok a hlavne aj Peťa, a ešte aj susedku kamarátku budem mať..takže paráda...a hádam tých chodením hore dole do mesta aj čo to schudnem.. 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
16. dec 2009

jasné, potom hodím nejaké foto.. na modrú strechu a sem vám dám link..až môžete kuk..inak ja som ten byt už videla... 😀 😀 😀

brisilda
16. dec 2009

niki tak hadam nas niekedy pozves na kavu 😀 😀 😀 ja som tiez vravela ze na rozkvete byvat necem a som tu lebo nic ine v ponuke nebolo 😉 ale zato peso do mesta s kocikom ma nikto nedostane 😀 ja tam pojdem autom pekne sa poprechadzame a potom sup znova do auta mozem kaslat aby som sa s kocikom trepala hore ako blazon 😝 len ras sme tak sli so setrinou malou a nemal kto tlacit kocik ☹ obdivujem tie mamicky co okrem babatka maju aj nakup

nikiarudi
autor
16. dec 2009

no tak na nákupy zásadne tak chodiť nebudem.. a zase určite nie ani každý deň hore dole..takú kondičku ani nemám.. 😀 😀 😀 a my nemáme auto a aj keby, tak ja nemám vodičák..takže by som musela najskôr doriešiť to.. no našťastie chodia busy..a Tesco bus je zadarmo..a to mám kúsok k svokrovcom..a aj Hypernovabus chodí a to je hneď pri mojich rodičoch, takže pohodka.. a sem tam ma aj tatino hodí autom hore..hlavne, že už budeme vo svojom a mať svätý pokoj.. 😵 😵 😵

brisilda
16. dec 2009

niki neboj bude aj to uz coskoro 😉 viem ako sa musite tesit tak si to uzite hlavne nech vam to klape co najdlhsie.Inak auto ma svoje vyhody aj nevyhody ja som vdaka autu pribrala za jeden rok 10 kg 😀 teraz v tehu to mam horsie lebo uz vonkoncom peso nechodim jedine s malym na prechadzky 🙂 este ze ho mam 😀 😀 😀

kosta123
16. dec 2009

My sme mali 2 autá,ja svoje priateľ svoje, a kôli svadbe sme moje predali a som lenivá ako voš,to je neuveriteľné ako si človek na to zvykne a zlenivie ☹ takže teraz do práce len busom 😠

brisilda
16. dec 2009

fiha kosta tak ja si nieco take neviem predstavit ☹ dufam, ze o auto neprideme clovek si na dobre veci rychlo zvyka kde su tie cesy ked sa vsetko robilo rucne nikto nebol lenivy ne ako teraz 😀 dnesna populacia je totalne zleniveta

petka55555
16. dec 2009

baby vy ste inak popisali, ja som zas spala...neviem kde je ta moja energia kt. mala prist s druhym trimestrom...ved som unavenejsia ako na zaciatku...
a niki nefandi si ze schudnes ked budes byvat na rozkvete, ved ja som zivy priklad, som raz taka ako za mlada... 😀
no a teda veru bud rada ze sa idete stahovat do noveho, ja ked si predstavim ten humus co bol z naseho bytu, kazdy sa nam smial ze chce vidiet ako to dame dokopy, aj ked tieto novostavby bytoviek maju vela zavad, hlavne do nich zateka a plesniveju...tak dufam ze to nebude vas pripad....

brisilda
16. dec 2009

peti plesniviet plesniveje kazdy byt ked ho nevetras a mas tam vysoku vlhkost takze v tom by som problem nevidela no ide o tu krasnu vonu novostavby ja si spominam na to ako nam vonalo auto za novootoeu teraz uz smrdi kedze tam zhadzujem kadejake papieriky jeme v nom a teraz tam mame este rozsypan piesok z mora co sme od leta nestihli povysavat 😀

petka55555
16. dec 2009

no staci ked mas komplet novy nabytok, nam tak vonal byt vyse roka...

brisilda
16. dec 2009

no tak toto mi zase smrdelo 😀 musela som stale vetrat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre