Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
18. dec 2009

kosta kuk IP 😀
niki tak ci tak mate dobre najomne my sme platili za podnajom 9000 sk pred 3 az 4 rokmi ☹ vy to mate aspon novostavbu 😉
petka hod info ako bolo na sone a ake mas novinky 😉 som mzvedava mna to caka pondelok a ked tebe povedia pohlavie tak mne musia na 100% 🙂

ludka_r
18. dec 2009

Ahojte, ako sa tu máte...
My sa máme v pohode, zatiaľ všetko po starom...
Bábo poslúcha, len ja si stále nadávam, aká som lenivá.. Ani cvičiť sa mi nechce, ani upratovať, nič... ☹ Ešte aj to počasie mi nepridáva na nálade.. Už sa neviem dočkať jari.. Aj bruško už budem mať veľké....Joj, nech už je to tu...

nikiarudi
autor
18. dec 2009

podľa mňa super vec.. 😀 😀 😀

http://www.baboobchod.sk/info-naramok-cerveny-z...

kosta123
18. dec 2009

nikiarudi - a to čo je????

nikiarudi
autor
18. dec 2009

keby sa ti stratí bábätko, tak aby ti vedeli zavolať a dať vedieť..na ten náramok napíšeš t.č. a nejaký dôležitý údaj ešte... 😉 🙂

brisilda
18. dec 2009

niki v GB take nieco davaju detom automaticky ked s nim ides niekde napriklad do ZOO 😀 je to sice super vecicka no podla mna je dobre mat svoje dieta stale na dohlad 🙂

brisilda
18. dec 2009

ludka nic si s toho nerob aj ja som leniva 😀 ani podlahu sa mi nechce umyvat 😠

petka55555
18. dec 2009

baby tak uz sme doma......a je to PIPIK 😀 😀 😀 bolo to krasne....ked som vysla von tak som revala ako toto....foto dam trosku neskor....
a brisilda, povedal to hned, on povedal, ze vzdy to vie urcit tak do 5 sekund a ani nie na tom 4D ale na tom 2D, na tom cierno bielom...
tak baby ja idem rychlo nakupit nieco modre....jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

nikiarudi
autor
18. dec 2009

teraz už ani nemáš čo nakupovať, veď máš hlavne veľa chlapčenských vecí... ale je to super zážitok a pocit, že?? a to si vydržala neplakať až von?? ja celý čas ako som tam ležala, tak mi tiekli slzy po líci.. 😅 😅 😅

nikiarudi
autor
18. dec 2009

ale GRATULUJEME k vytúženému pipíku... 😉 🙂

petka55555
18. dec 2009

no ale ja som plakala jak male decko...vo vnutri aj mne slzy tiekli....a idem dokupit capicky a nejake frajerske rifle...

nikiarudi
autor
18. dec 2009

takže začína sa nakupovacia mánia??? 😀 😀 😀

petka55555
18. dec 2009

ale len capickova a cumlikova...ostatne mam vsetko chlapcenkse, okrem jednej bundicky, ale ta je krasna, tak ju odlozim, ved raz sa hadam aj dievcatko podari...

nikiarudi
autor
18. dec 2009

určite, a my budeme mať pre zmenu chlapca.. 😉 🙂

nikiarudi
autor
18. dec 2009

tak kočky môžete kuk pár foto nášho bytíku.. 😉 🙂

http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/nikiarudi/a...

petka55555
18. dec 2009

paradny...len pekne stahujte...

brisilda
18. dec 2009

niki super bytik 😀 premna sice malinky ale je nadherny 😉 verim, ze sa vam tam bude dobre byvat 😉 a polodit dalsie deticky 😀 😀 😀
petka blahozelam k pindurikovi 😀 tak to je uzasna spravicka ze to tak rychlo vie mne doktor povedal, ze je to este malinke no tak kiez by to bolo dievcatko 🙂 uvidime v pondelok 😉 no uz teraz sa velmi tesim

petka55555
18. dec 2009

brisilda, asi to bude naozaj dievcatko, lebo ved tie vajicka sa nedaju prehliadnut...a pri dievcatku je bohac asi opatrnejsi, lebo tam sa moze seknut..som teda na teba zvedava... 🙂

brisilda
18. dec 2009

petka mne sa tiez zda ze pri dievcatkach su opatrnejsi kedze vajka a pindurik mozu dorast 😀 necham sa teda prekvapit v pondelok no verim ze to bude mala slecna 😀 niektore kocky pisu, ze im pohlavie v pohode povedali uz v 17 tt tak pochybujem zeby 20tt bolo skoro 😒 no je to zahada bude gol ked sa nam mimi ukaze na 4 D riculkou 😀 potom ma asi porazi zachrani to iba potvrdenie dokiho ze poloho sa uprravila a je to OK

brisilda
18. dec 2009

inak pekne foto maleho fesaka 😀 mate aj vide vsak?

petka55555
18. dec 2009

no krasny je fesacik...a mame aj videa hadam 10.....a nam napriklad ritusku ani neukazal....ale ukazal ako vie bicyklovat, prstek strcit do uska, chytit sa za hlavicku, je to naozaj krasne....aj sa usmial 🙂 . a ukazat za tu hodinu sa isto ukaze...

brisilda
18. dec 2009

peti a mohol byt pri tebe manzel? ja tam chcem ist aj s nim + maleho musime zobrat tak som zvedava ci to dokimu nevadi lebo si neviem predstavit co moji chalani budu robit hodinu von v tej zime 😀 inak vysteroval aj organy maleho ci iba prietoky?

petka55555
18. dec 2009

no tak manzel jasne ze moze ist a myslim ze aj syn, len to tam ma malicke....a vysetril a ukazal vsetky organy, najskor pekne mozog, ukazal vsetko ako ma byt, potom srdiecko aj nam ho pustil nahlas, potom zaludok, ladvinky, branicu, pluca, zmeral stehenu a ramenu kost...pozrel ci nema rast

petka55555
18. dec 2009

mi to akosi uslo...
no kukol ci nema rastep, a na prsteky nam povedal ze tie si ma me doma spocitat 😀

brisilda
18. dec 2009

fiha no ja mma normalne strach teraz 😒 dufam ze budeme mat tiez vsetko OK lebo neviem co vsetko sa da zistit na 2D ako ma nas doktor .No vidim, ze ten 4D je predsalen o nieco lepsi 😉

petka55555
19. dec 2009

brisilda neboj, to uz by bohac zistil, keby bolo cosi zle....a vcera este doktor vypraval ake su vrodene chyby a vseliake pripady z praxe, esteze uz sme mali vsetko skontrolovane,lebo inak by som mu povedala nech mi o tom ani nehovori...ja som sa toho strasne bala ci je vsetko ok....a ze babenko by malo teraz merat tak 25cm, teda uz ma polku...ale ze teraz sa neda vobec presne zmerat, mera sa len obvod hlavicky a ten mi zodpovedal na 19+3 ja ja som bola vcera 19+4, takze je to ok....a softver mu vypocitalo ze vazi 321g, ale ze to tiez neni presne, ze to sa neda zmerat....

brisilda
19. dec 2009

peti dik za info som zvedava ako dopadneme my 😉 najviac sa tesim asi na tie fotecky a video ktore budem v kuse pozerat 😀

ludka_r
19. dec 2009

Petka, tak to je super.. Takéto niečo by som si pozrela aj ja... Sa Vám takto predvádzal, no nádhera... 😉 😉 🙂

kosta123
19. dec 2009

Najskôr chcem pogratulovať Peťke!!!!!!že to bude pipíííík 😀 A samozrejme aj NIKIARUDI,pekné foto bytíku,konečne budete vo svojom!je to super pocit 😉

brisilda
19. dec 2009

kosta kukla som albumcek tie kosielky su pekne 😉 kebyze neuprednostnujem tie satenove tak by som si sla aj ja kupit lebo cenovo vychadzaju vazne super 😉 mne bude treba jedine tak zupan lebo ten nemam 😀
ludka neboj coskoro budes vidiet aj ty 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre