Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
19. dec 2009

kosta - ďakujeme 🙂

petka55555
19. dec 2009

kosta dakujem...a kde si kupila tu kosielku???ja som presne take pyzamo kupila, tie otvory su srandovne, som zvedava ako sa bude cez to kojit....len tiez by som este chcela aj koselu a ten zupan, lebo doma mam len taky hunaty a to by teda bolo dobre smiesne... 🙂

brisilda
19. dec 2009

jeeej niki ako vidim tiez si robis zasobu vlhkych utierok 😀 mna to drzi este od maleho 😀 stale musim mat v zasebo nejake to balenie len teraz ich nepouzivame na riculku ale na cestovanie 😉 alebo ak sa zamazeme od cokolady 😀 potom sa s tym umyvaju aj vsetke auticka 😀
peti no v jari mat hunaty zupan by bolo vazne srandovne 😀 ja sa tiez budem musiet po niecom poobzerat 😉 no cakam este na jeziska ci neprinesie

kosta123
20. dec 2009

brisilda - JA mam saténové 2 ale je mi v tom momentálne zima ale v lete isto využijem 🙂

petka55555 - nočnú košelu som kúpila v BANCU dole v tom DENE (hrabák)-12,50€ treba sa tam pohrabať bolo to medzi pyžamami ale všimla som si to len preto že to bolo vyložené na vešiaku,a sú tam aj pánske pyžamá z rôznymi nápismi.
Ja mám doma tiež taký huňatý župan, skôr na zimu a to by som sa uvarila 😀
Včera som sa nudila a poskladala som si cestovnú postielku 😀 a dávam si tam somarinky.

brisilda
20. dec 2009

kosta 😉 cestovnu postielku mam aj ja len rozmyslam ci ju vyuzijem kedze u svokrovcov mame tu v ktorej je odfoteny nas samulko ked bol malicky 😀 no klasiku drevenu mam aj ja poskladanu a do nej si davam vsetko co mam pokupene pre babo 😉

petka55555
20. dec 2009

jej brisilda ake uz mas brusko, no ja mam navecer ked som nejedena, ale rano len sadlo... 😀

nikiarudi
autor
20. dec 2009

peti neboj, ono ti narastie ešte tak veľmi, že budeš rada, že funíš.. 😅 😵

petka55555
20. dec 2009

ved ja funim aj teraz.... 🙂

nikiarudi
autor
20. dec 2009

😅 😀 😅 no neboj toho si fakt ešte užiješ...
ale teším sa už na zajtrajšie sťahovanie.. juuuuuuuuuj.. 😵 😵 😵

kosta123
20. dec 2009

nikiarudi - už som videla že tam aj niekto svieti.

nikiarudi
autor
20. dec 2009

hej hej, už sme tam aj my boli včera s mm umyť toaletu, kúpelku a kuchyňu..a aj susedov som asi 3 tam mala..veď už tam môžeme bývať, tak prečo nie.. 😀

brisilda
20. dec 2009

kocky ja tiez funim 😀 do nosa si strikem preto quix 😉 aspon trochu to pomaha 😉 a veru brusisko uz mam riadne 😀 obcas mam pocit,ze tam schovavam loptu 😉

petka55555
20. dec 2009

birislda ale to mas asi preto take, ze cakas druhe..kazdej inak rychlo vykukne, uz som tu videla jednej co v 9tt mala riadne a to nebola ani moc chuda ani tucna, taka akurat..ja mam babenko schovane pekne v teplucku...v sadielku... 😀

brisilda
20. dec 2009

no tak moje sadielko je vypuknute v predu a ohrieva malemu chrbatik 😀 kedze ho mam otocene priecne co uz asi som ju pri sedeni tlacila do hlavicky tak si mala slecinka zmenila poloho na cosi pohodlnejsiu 😀

petka55555
20. dec 2009

ja ani neviem ako je otoceny, nepovedal mi, ale citim kopanceky dole a pretacanie hore pod pupkom, tak asi tam stoji...inak mam aj taku dobru foto, kde ma maly nozicky uplne vzpriamene dohora ako sviecka... 😀

brisilda
20. dec 2009

peti kebyze male ma zlu poloho doktor by ti to uz povedal tak ako mne 😉 ak ti nic nepovedal je vsetko v poriadku ja citim kopance iba dole a na pravej strane kde ma nozicky vcera vecer som dokonca citila ako sa mu ckalo lebo som citila ckacie pohyby v casti kde ma hlavicku 😀

petka55555
20. dec 2009

to je sranda, ja citim ked si dam ruku a ked sa prevaluje aj nieco velm malicke asi rucicku...to je take zlatucke..

nikiarudi
autor
20. dec 2009

no baby, počkajte si ešte na tie krásne kopance.. ja mám napríklad rebrá už tak okopané a dole ma maličká veľmi šteklí, zrejme ručičkami.. a niekedy až tak veľmi, že keď sedím pri PC, tak až tak že podskočím.. 😀

brisilda
20. dec 2009

niki 😀 to poznam este pri Samkovi 🙂 no on mi rebra rozkopat nesiel 😀 jedine robil kdejake vypukliny na mojom bruchu 😉

nikiarudi
autor
21. dec 2009

..dnes nás čaká veľké sťahovanie..tak držte palce, až z toho neporodím.. 😀 😀 😀

ludka_r
21. dec 2009

aj ja chcem 😒 No už aby mi kopkalo.. Pri Vilkovi som toho nemala dosť ani posledný týždeň.. Ešte som do neho štuchala, aby sa hýbal... Dokonca aj keď ma to bolelo, tak som bola nadšená... 😀
Už sa na to veľmi teším..
A aj na bruško.. Tiež mám len také sadlo, nech už mi riadne vybehne a nech je ho vidieť, aby som sa zas mala čím chváliť.. Teraz, keď som medzi ľuďmi, ho čo najviac vypučujem, ale nie je to ono... 😀
Pri malom mi tiež vybehlo až tak v piatom a nakoniec som ho mala ako slon... Tak uvidíme tentoraz..
Nikiarudi, tak sa držte a nech to máte čoskoro za sebou... 😉

petka55555
21. dec 2009

brisilda a kedy ides na to 4D???som strasne zvedava...ale isto to bude dievcatko... 🙂

brisilda
21. dec 2009

peti idem dnes o 14:00 😀 o chvilku tam zavolam aka je situacia 😉 kedze ma o to poziadala sestricka 😉 takze som strasne zvedava uz od 6 som hore lebo som musela zbehnut este do tesca nieco pokupit zajtra nas caka cesta do Ba a pozajtra zase cesta na vychod 😀 my sme taka cestovatelska rodinka 🙂

petka55555
21. dec 2009

tak potom sa vecer ozvi...ja som v piatok ani vecer nemohla zaspat ked uz bolo po tom, co som bola taka stastna 🙂
no pekne sa nacestujete a zrovna v takomto pocasi...

brisilda
21. dec 2009

peti tak uz sme doma 😉 paltili sme 55 € a dal nam DVD ktore sa nam doma nechce zapnut ☹ a to sa mm do PC vyzna dost dobre
inak mame pipika 😀 😀 😀 cize nakoniec predsalen to bude maly Sebastianko 😉

petka55555
21. dec 2009

takze aj vy???tak gratulujem si rada???ci si dufala v dievcatko???ale ze to bol krasny zazitok...
ale to je divne s tym dvd, my sme nemali problem...ved on to ma ulozene v pc, tak mu zajtra zavolajte aby vam urobil druhe...
a tiez vam tak rychlo povedal ze je to pipik??? 🙂

brisilda
21. dec 2009

peti nie trvalo to dlhsie lebo sa male nechcelo otocit dokonca som sa musela vrtiet aby zmenilo polohu 😀 co sa tyka PC tak ja mu zavolam zajtra cestou do Ba sa tam zastavime a poviem, ze to chceme na USB kluc inak dost ma to serie ze dvd nejde ved nenapaluje po prvy krat tak neviem kde sa stala chyba nejde nam to ani v PC ani v dvoch notebookoch a ani na DVD-cku

nikiarudi
autor
21. dec 2009

ahojte, tak máme konečne nasťahované..a musím uznať, šlo to rýchlo, keďže som mala rýchlu rotu, až 6 chlapov to nosilo, takže bolo rýchlo nanosené..a už sme si s mm len porozmiestňovali a počistili a tak.. ale už to vyzerá supeeeeeer... 😵 😵 😵 a možno tam už zajtra aj spať budeme..dnes ešte nie..lebo som sa chcela doma pekne v kľude osprchovať a tak...pretože zajtra máme poradňu, tak snáď bude všetko ok.. 😀 😀 😀

Peti, tak kedy sa stretneme??? o koľkej máš byť u Dr.???

petka55555
21. dec 2009

no vies chyba sa mohla stat...ja som tiez na to myslela, ze dufam ze pojde...lebo raz sme prisli z dovolenky s takymto dvd s foto, co boli dost drahe a neslo, je to na slak trafenie, hlavne ked sa tesis ze si ich budes pozerat...
ale hlavne ze sa vam ukazal...a aj vam sa predvadzal???som zvedava ci mi zajtra bohac povie ze tam nieco vidi, ale mu nepoviem ze viem....dufam ze povie ze je to dievcatko...to by bola sranda, ale ved vajka boli jasne a dost velke...
tak sa teste z pipika a foto budete mat zajtra 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre