Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
23. dec 2009

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-ADIDAS-KIDS-WINTERBEE...

dufam ze to otvori...inak by to bolo dobre smiesne, babo v perinke a malo by na nozickach taketo kozusinove cizmy 😀 😀 😀

brisilda
23. dec 2009

peti ja ju mam tiez v predu ale podla mna je jedno kde je placenta zaklad ze je vsetko v poriadku a co sa tyka polohy dietata tak ta sa vraj moze este na porodnej sale zmenit 😉 inak H M je dobra znacka moj Samino ma s tamat supravicku na leto a som s nou maximalne spokojna 😉 ale som spokojna aj s teskovackou cherokke 😀

petka55555
23. dec 2009

no viem len ze je zle ked je placenta nizko, to nemoze byt....lebo keby ides rodit tak ze rodis prvu placentu a az potom babo a to nemoze byt...takze v predu asi nevadi...a mne sa babeno asi pretocilo, lebo doteraz ma kopalo uplne dole v podbrusku a teraz ma kope pri pupku....no ja este ti HM nemam odskusane, ale mam uz vela odtial nakupene, lebo robia krasnu tu seriu cokoladovo hnedu s tigrom, tak som zvedava...ale isto to bude dobre...

nikiarudi
autor
23. dec 2009

sú krásne, no ja som také jesenné kúpila na 6-9m takže nie do kočíka... 😀

petka55555
23. dec 2009

no ved to je jasne....ze treba vacsie...ale su naozaj krasne....a mala bude fesanda v cizmoch 😀

petka55555
23. dec 2009

kosta taky mam objednany 😀

brisilda
23. dec 2009

kocky ste posadnute tou rozpravkou ??? ja by som nemohla mat vsetko iba v tom istom 😉
niki pekne brusko uz mas 😀 aspon vieme naco sa mame pripravit 😀

nikiarudi
autor
24. dec 2009

brisilda - Ďakujem pekne.. 😉

A chcem vám všetkým kočky popriať krásne a veselé sviatky, plné šťastia a radosti v kruhu najbližších..a hlavne veľa veľa zdravia do nového roku, no samozrejme kopec úsmevných chvíľ s vašimi drobčekmi, kt. nosíte pod srdcom..aby sme sa všetky môhli pekne v zdraví v novom roku stretnúť a povedať si, že ten rok 2009 stál za to, no ten nový bude ešte lepší.. 😉 🙂 🙂 ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE!!! 😵 😵 😵

brisilda
24. dec 2009

Somárik sa niekde stratil,
ježiško nám darček stratil,
anjelik sa niekde túli,
čertík zase trávu húli.
Vianoce si zachránime,
slivovice napálime...
Veselé vianoce Ti praje tvoj milý,
nádherný a krásny ježiško alias ...Miska a Sebastianko v jednom 😉
niki rok 2010 bude hadam ten najkrajsi na ktori nikdy nezabudneme 😉

nikiarudi
autor
24. dec 2009

tak to si myslím aj ja 😉

petka55555
24. dec 2009

baby tak aj my vam prajeme krasne vianoce, hlavne vela zdravia a nech nam vsetko dobre dopadne.... 🙂 🙂

petka55555
24. dec 2009

brisilda a ja som macka pu rozpravku videla len raz....mne sa strasne zapacil ked sme boli pred 5 rokmi v spanielsku v hrackarni, tam mali kopec macko pu veci, on je taky milucky....macik.... 🙂

nany100
24. dec 2009

Všetkým prajeme krásne a veselé Vianoce, veľa radosti pod stromčekom a kopec dobrôt na stole...užite si tú slávnostnú a dojímavú atmosféru s vašimi veľkými aj malými láskami (aj s tými v brušku) 🙂

brisilda
24. dec 2009

peti moj maly mal izbicku macka PU ked bol mensi 😉 aj obliecky take mame + tapetu z GB taku peknu na stenu no uz sme s toho vyrastli a presedlali sme na tu rozpravocku cars 😉

kosta123
24. dec 2009

brisilda - veď nie všetko Macko Pu to nie,ale sa mi páčia také vecičky 🙂 ved by chodilo ako v rozprávke 😅

No holky tak sa prídávam nech si všetky oddýchneme, moc sa neprejeme 😀

brisilda
25. dec 2009

inak tehulky dnes mi sestra ukazovala co pokupila nasmu sebastiankovi a neuhadnete vsetko s je tigrikove mako PU 😀 aj v Gb to asi leti 😀

petka55555
25. dec 2009

brisilda no jasne ze to tam leti, tam su toho plne obchody.... 🙂

kosta123
26. dec 2009

Hallo kde ste kto???ja sa bohovo nudím,drahý išiel na stretávku zo strednej a ja sama doma ☹
aký bol ježiško???Nám doniesol 2 vankúše Macka Pu 😀

brisilda
26. dec 2009

ahoj kosta tak u nas bol super jezisko nam nosi darceky kazdy den 😉

nikiarudi
autor
27. dec 2009

ahojte, aj u nás bol krásny ježiško, teda hlavne finančný, ale o to bohatší.. ja som dostala moje vytúžené dvojCD Madonny, krásnu fialovú vázičku, drahý nejaké modely, malá nejaké drobnosti a my ešte kooopec peňazí... 😀 😵

kosta123
27. dec 2009

nikiarudi - tak to je super,tie peniaze sa Vám zídu ako sol 🙂 aspoň si čo to zariadite alebo pre mimčo odložíte.Nám dal tatino už teraz dar na svadbu ( peniaze ) takže si veľa vecí môžeme poplatiť,tak som rada.

brisilda
27. dec 2009

kocky a nase penazne darceky pojdu najskor na nedoplatok ktory nam vyuctuju v januari + poplatky za poistku, smeti televizor internet jaaaaaaaaaaaaaaj krasny to darcek 😀

nikiarudi
autor
27. dec 2009

hej to je najpraktickejší darček 😅 😀

kosta123
27. dec 2009

nikiarudi - a už ste sa zabývali??aj tam máte internet?

brisilda
27. dec 2009

niki podla mna to aj tak neni darcek 😒 je sice prakticky ale vianoce nesu o tom aby ludia davali peniaze 😖 mne na vianoce chybali nasi ktory ziju v GB ☹ uz som s nimi nebola 5 vianoce 😢 ide o to, ze pri nasich je ina vianocna atmosfera ako u svokrovcov a to mi chyba

kosta123
27. dec 2009

brisilda - a čo tam robia tvoji rodičia?? chodievajú na SK?

brisilda
27. dec 2009

ale mam hlavu hore lebo buduce vianoce stravime v PB a budu tie najkrajsie na svete lebo si ich spravim podla seba 😀 a budem mat pri sebe mojim najmilovanejsich chlapov 😀 😀 😀 cize uz teraz s avelmi tesim aj na vianocneho kapra ktory nam bude plavat vo vani a moji krpci s toho budui mat nesmiernu radost ked ho budu chytat za chvost 😀

nikiarudi
autor
27. dec 2009

kosta - sme zabývaní, no nejde nám ešte TV a net nemáme ešte, pretože sme si nebrali ani jeden PC..takže je tam ešte trošku nuda, ale inak sa tam býva super..

kosta123
28. dec 2009

Ahojte 🙂
včera sme kúpili kočík-síce v predstihu ale bol za fajn cenu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre