Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
31. dec 2009

baby aj ja vam prajem krasneho silvestra a stastny novy rok!!!!!!!!!!!!

brisilda a mas super hniezdo ako ja 🙂 🙂 🙂

brisilda
1. jan 2010

kocky tiez sa pripajam a prajem vsetko naj v novom roku dufam, ze to bude najstastnejsi rok aspon pre nas tehulky a snazilky 😀
peti mne sa pacila hraskovo zelena tak som neodolala a kupila 😉 aj stolicku mamem v zelenej farbe 😉

petka55555
1. jan 2010

no ved ja milujem zelenu, okrem postielky mam skoro vsetko zelene....aj doma v byte.... 🙂

ludka_r
1. jan 2010

Ahojte,
no trošku ste ma namotali s tými pohybmi. Od včera celý čas len na to myslím, aj štuchám do bába, aby sa hýbalo... Zatiaľ ale moc nezaberá... 😖 Veď mám ešte taký týždeň čas, tak dúfam, že to bude čoskoro...
Inak, mne môj lekár robí sono vždy, keď som u neho.. Zdola ma ani nepozerá, len mi robí sono...

A prajem Vám aj ja všetko dobré do roku 2010 😉

brisilda
1. jan 2010

ludka aj mna pozeral stale len cez sono inak nie no ked som bola na skrining tak uz len ak je to potrebne 😉 o pohyby sa nestrachuj nie kazda ich citi v rovnakom tt tehotenstva no do 20 tt ich uz citit budes 😉

nikiarudi
autor
1. jan 2010

ahojte, tak ako ste posilvestrovali??? 😉 🙂

brisilda
1. jan 2010

niki ja pod holym nebom bolo to lkrasne malemu sa to pacilo velky ohnostroj priamo nad nami 😀 uzasna atmosfera a prijemne teple pocasie 😉

kosta123
2. jan 2010

Ahojte 🙂 veľa štastíčka a zdravíčka pre naše deti v roku 2010,ževraj majú byť úspečné,ktoré sa v tomto roku narodia.
My sme boli s partiou na Podjavorníku na chate tak sme prišli včera večer,som ešte K.O. s tolkého hýrenia 😀 samozrejme z nealko 😀 😀 dnes idem k svokre na oslavu tak sa zase nudiť nebudem 🙂

brisilda
2. jan 2010

kocky ja mam teraz konecne viac casu 😉 inak musim sa priznat ja som na silvestra pila sampus ale len 7 % 😀 to hadam mozem lebo ked som si dala glg huberta hned ma rozbolelo brucho 😠 inak priberam ako s.......a 😀 napchavam sa sladkostami ☹ som zvedva ako potom pri tolkom tuku zvladnem porod

kosta123
3. jan 2010

brisilda - čosi mi hovor ja som na chate jedla cca každu hodinu,vždy s niekym keď jedol tak som mu zobrala 😀 😀 bolo to inak zábavné,všetci mi dali na čo som si ukázala,som zvedavá či by ma tak obskakovali keby som neni tehotná 😅

petka55555
3. jan 2010

kosta isto nie to teraz si vsetkym vzacna...ja som si vcera dala porciu ryze v restike a bola som do polnoci prejedena ako toto a teraz som hladna a nemozem nic jest lebo mi je akosi blbo.... ☹ tak budte stastne ze vam chuti, chudacik nas maly, moc chutok si pri mne neuzije ☹

kosta123
3. jan 2010

petka55555 - isto sa raz rozzješ 😀

brisilda - ty robíš plienkové torty???to je pekfektný darček isto si ho dám u teba potom urobiť 😉 a často sa ti niekto ozýva na to opatrovanie detí???

petka55555
3. jan 2010

kosta ved ja som bola pred tehotenstvom dost rozjedena....az mi vsetci zakazovali jesta a teraz ma vsetci len nukaju 😀 😀
a baby kolko uz ste pribrali? ja mam stale tak isto...

ludka_r
3. jan 2010

Ja to mám s jedlom stále rovnako.. Jem dosť málo a keď niečo pomimo, tak len sladkosti.. Tak priberám asi skôr z toho, ako z normálneho jedla... 😖 Akosi sa neviem dokopať, aby som sa normálne stravovala..
Aj ja som pila na Silvestra šampanské, dnes som ho dopíjala (ale detské 😀 )

Inak, na Silvestra sa malé prvý krát ozvalo. Nebola som si úplne istá, či je to ono, tak som to sledovala.. Je to ono...Tak som prešťastná, už aby to bolo trochu silnejšie, nech má aj tata čo cítiť... 😉

brisilda
3. jan 2010

kosta ano prisla som na to ako sa tie plienocky robia to co je na foto bola len skuska 😉 ostatne som nefotila a ano na opatrovanie sa ozyvaju 😉 no teraz momentalne uz asi 3 tyzdne nemam nikoho iba maleho 4 rocneho Martinka ktoreho vyberam zo skolky a je u nas asi tak 1-2 hod. 😉 Ja deti milujem 😀 cize to u mna neni problem a spravam sa k nim hadam lepsie ako k vlastnemu synovi ktoreho okrem hrania a cicikania musim aj vychovavat 😀
ludka blahozelam ku kopanceku 😀 moj drobec o sebe dava vediet prevazne rano a vecer 😉
peti ja priberam ako ......................... radsej to ani nenapisem ☹

soldi
4. jan 2010

ahojte dievcata, mala niektora z Vas problem otehotniet? potrebovala by som poradit skutocne dobreho gynekologa. pomozete? 🙂 dakujem 🙂

kosta123
4. jan 2010

brisilda -tak to to je super vec tá opatera
😀

nikiarudi
autor
4. jan 2010

ahojte baby, tak čo máte nové? my máme posledné 2 týždne do oficiálneho termínu, ale stále sme 2v1..uvidíme čo nám povie doki zajtra na poradni..či je vôbec nejaká zmena.. 😕 😅 inak už som začala prať detské vecičky, a už 3/4 z nich mám popraté...som ja ale šikovná, že?? 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
4. jan 2010

ozaj Kosta - tá baba sa ti ohľadom tých kresielok FP neozvala???

brisilda
4. jan 2010

soldi ja ti neporadim ja som sa snazila 3 mesiace cize odbornu pomoc som nepotrebovala .
niki prave dnes som na teba myslela ci uz nahodou nelezist v nemocnici 😀 no ako vidim nie 😉 daj nam vediet ako si dopadla u dokiho mne sa napriklad maly narodil 3 dni pred terminom a tyzden predtym som mavala nepravidelne kontrakcie 😉

nikiarudi
autor
4. jan 2010

no ja zatiaľ nemám žiadne náznaky toho, že by sa malá pýtala na svet..takže uvidíme dokedy budem ako také kinderko.. 😀 a keby to náhodou na mňa akútne prišlo, tak určite dám vedieť..cez Petku55555.. s ňou som aj v inom ako internetovom kontakte, takže dám vedieť určite... 😉 😀

nikiarudi
autor
4. jan 2010

a soldi, ja ti tiež neporadím, pretože nám sa podarilo hneď na prvý šup ako som vysadila HAK... 😀

kosta123
5. jan 2010

nikiarudi - hej písala mi že ich už predala,som ti to aj sem písala -no škoda ☹

brisilda
5. jan 2010

koc ky podla mna este na nieco podobne natrafite 😉 staci iba sledovat internet 😀 mne sa teraz napriklad paci kociarik casual play s4 no pani co ho predavala ho stihla predat skor ako som jej napisala 😠 pacila sa mi na nom hlavne ta polohovatelna autosedacka 😀

nikiarudi
autor
5. jan 2010

ahojte, tak máme po poradni, všetko je ok a tak ako do teraz.stále sme len na jeden prst, takže pohodička.... no dokimu sa nepáčilo, že už 3x mám rovnakú váhu, tak ma poslal na kontrolné prietoky, no aj tie som mala našťastie úplne ukážkové podľa Dr. Zboranovej 🙂 🙂 🙂 a ešte mi dala ona urobiť aj CTG vyšetrenie a aj to som mala v poriadku..tak som rada.. 😵 😵 😵

kosta123
5. jan 2010

brisilda - polohovatelnú autosedačku mám aj ja len ešte neviem ako to funguje 😀 a inak sa dá polohovať aj plná časť (myslím že sa to moc nevyužije,veď ked už bude sedieť tak ho šupňem do špoťáku)

nikiarudi - tak super správy,dnes som ťa videla ako si cupkáš dole rozkvetom,išla som do práce o 7,00

brisilda
5. jan 2010

KOSTA TVOJA AUTOSEDACKA SA DA POLOHOVAT DO UPLNEHO LAHU? 😕 tak to mas potom super moja loola ma velmi bezpecnu autosedacku a je super no ak natrafim na ten kjociarik ktory zhanam s tou autosedackou tak bez vahania uprednostnim tamtu nakolko budeme casto cestovat na vychod

ludka_r
5. jan 2010

Nikiarudi super, že je všetko OK. Teraz už len, aby si mala rýchly a bezproblémový pôrod. Nech je to čím skôr 😉
Ja tiež začínam rozmýšľať nad nejakým kočárikom. Chceli sme použiť ten po Vilkovi, ale ešte ho používame a dokým sa malé narodí, tak sa snáď už aj rozpadne... 😖 Len nechcem nejaký drahý, ani nový.. Príde mi to zbytočné. A mohlo by to mať aj tú stupačku pre staršie dieťa, či ako sa to volá...
My momentálne auto nemáme, tak autosedačku ani nejak neriešim. Ale čas od času niekam cestujeme, tak asi sa začnem po nejakej tiež obzerať..

petka55555
5. jan 2010

brisilda a aky zhanas kocarik ten casual play???ja som bola skoro pol roka rozhodnuta ze to bude nas kocarik a iny nechcem a nakoniec som to zmenila a v sobotu ideme dokupit sportak a doplnky, uz sa neviem dockat... 🙂

katka.carska
5. jan 2010

Kosta, aj polohovanie vanicky sa moze hodit, hlavne ak babo nebude mat rado vodorovnu polohu. Lepsie nez pod neho nieco podkladat, cela vanicka sa len naklopi. Z vlastnej skusenosti mozem len odporucit.
No a dnes sme uz i my konecne kupili kocik, tak uz len cakame na mimiska. Mozno sa s Niki aj v tej porodnici stretneme...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre