Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
15. jan 2010

mne zo zaciatku chutila strasne kysla kapusta teraz mandarinky pomarance kavenky a granko 😀 k tomu jahodovy dzus ako u peti inak ja nejake chute na sebe nepozorujem lebo ja som take jedavala aj pre tehu 😀

brisilda
15. jan 2010

kosta ja vyzeram ako pubetak viem ze cokolada mi robi zle a ajtak jej neviem odolat 😖

petka55555
15. jan 2010

brisilda to nam chuti to iste...a este som zabudla na kiwi a moze byt treska a tatarska...ale vobec nemozem nic pecene a smazene uz vobec nie, to len vidim mi je zle...a aj ked vidim surove maso...fuj...a ani zeleninu a mlieko...jogurty mi konecne zacali po 5 mesiacoch chutit, tak konecne nejaky ten vapnik... 🙂

kosta123
15. jan 2010

petka55555 - a keď nemôžeš vidieť surové mäso tak ako drahému varíš?

kosta123
15. jan 2010

Už som doma a sa nudím nech už je 18,30

brisilda
15. jan 2010

no veru peti ako varis??? to by zaujimalo aj mna lebo u nas prve mesiace varila restavracia 😀 inak ja mlieko mozem tresku by som nezjedla uz len preto ze hrozi riziko salmonely 😠 proste su veci ktore nezjem aj ked chut by bola 😀
inak hodte mi do IP vase tel. cislo ak nahodou vas nebudem vidiet 😀 vecer som slepa ako patron

petka55555
15. jan 2010

no ja nevarim 😀 😀 lebo muz chodi na obed v praci a ja kedze som doma chodievam k mamine ked nerobi a ta vari kazdy den a tam si cosi dam a aj muz ked je vecer hladny lebo mne aj tak vsetko hnusne smrdi.......ale od dnes musim varit starat sa o neho, lebo mu operovali koleno a rano priisel domov....tak bude aj surove maso 😀 😀 😀

petka55555
15. jan 2010

brisilda myslim ze aj v tme nas bude vidno 😀 😀 ale poslem ti cislo, ved aj tak budeme potrebovat, ked budeme chodit na tu pripravu do nemocky....

kosta123
15. jan 2010

Ozaj a kedy tam začneme chodiť???
petka55555 - a čože sa mu stalo?? aj mne operovali koleno konkretne krížový väz sa mi utrhol

nikiarudi
autor
15. jan 2010

no Peti len si tie jahody uži, pretože si ich potom dlho nebudeš môcť dopriať, to je hlavne pre mňa kríž... si mala vidieť koľko som si ich ja dala včera do palaciniek.. 😀 😀 😀

brisilda
15. jan 2010

peti ja sa tam na to cislo neviem dovolat proste zvonit zvoni a nik nedvyha myslim cislo na tu predporodnu pripravu 😖 mozno mam zle cislo niki musis nam ho dat . 😀
peti dik ja pridem na aute no neviem kde tam vecer odparkujem asi az pred nikin barak 😀 😀 😀
inak s tymi jahodami to je pravda po porode si ich uz ani nedozicime kedze sa pri kojeni nesmu-.no ako to je s dzusmi netusiiim 😀

brisilda
15. jan 2010

sorry za gram. chybu obcas ujde ked nemam cas po sebe citat 😀 ☹ inak dik za ciselka 😉

petka55555
15. jan 2010

no bolelo ho stale koleno, tak isiel na artroskopiu a mal natrhnuty vaz a nejake zrasty....brisilda myslim ze tam uplne pri pizzerke bude miesto...no a zrovna po porode bude jahodova sezona 😠 ani kapustu nebudem moct no co uz.... 🙂

brisilda
15. jan 2010

peti ja neviem ci sa tam s autom dostanem 😒 a ved sa prejdem 😀 zase nepojdem az dovnutra autom 😀

nikiarudi
autor
16. jan 2010

ahojte, tak ako sa máme??

petka55555
16. jan 2010

niki mne sa o tebe snivalo ze si mi chvilku potom ako sme sa vcera vratili volala ze ti praskla voda a ides do porodnice a ja som normalne rano nevedela, ci sa mi to snivalo ci to bola pravda 😀 😀

nikiarudi
autor
16. jan 2010

😀 😀 😀 no pekne... tak to je aká haluz.. všetkým okolo sa už sníva o tom ako ja rodím a mne stále nič... tccc... 😀 😀 😀

petka55555
16. jan 2010

a este som sa smiala ze boze chuda ty si zrovna tolku tu pizzu zjedla 😀 😀

nikiarudi
autor
16. jan 2010

😅 😀 no keď sme boli také hladné..čo už.. 😅 😅 ale dúfam, že to bude už čím skôr, pretože už to je fakt o hubu..resp. o buško...mám pocit, že už prasknem.. 😖

brisilda
16. jan 2010

😀 no super takze niki rodi uz aj v sne co? 😀 😀 😀 ved jej dajte cas do pondelka malej je v brusku najskor dobre 😉

nikiarudi
autor
16. jan 2010

no asi jej tam je naozaj dobre, keď sa ma drží ako kliešť.. 😅

brisilda
16. jan 2010

no a zvlast ked ju krmi takou dobrotkou ako je pizza 😀 😀 😀

petka55555
16. jan 2010

asi to teda este potrva, mozno caka do jari....

nikiarudi
autor
16. jan 2010

no a ešte, keď ju zlomcujem celú a potom sa čudujem, že fučím ako lokomotíva... 😝 😀

nikiarudi
autor
16. jan 2010

a čo inak dnes porábate?? ja som u našich už od rána, lebo sa mi nechcelo dať prať, keď v TV nič nebolo..tak som šla skôr sem..nemusela som aspoň variť obed..a len pre samú seba ma to ani nebaví... 😝 a je tak pekne, chcela som sa ísť poprechádzať, no akosi sa mi samej nechce... 😒

petka55555
16. jan 2010

ja som cely den akasi skapata...nuda 😖

brisilda
16. jan 2010

ja som bola v tescu 😀 no vsetko dobre vypredali takze som kupila iba tie cumliky v lekarni co ste spominali s napisom I love daddy 😀 aj manzelovi sa nesmierne pacil 😎 inak klasika obed navareny no nechce sa mi ho jest lebo mam poruke slahacku a kexik 😀 a teraz trosku odpisujem na mail + na konika a facebook 😀

nikiarudi
autor
16. jan 2010

brisilda - myslíš, že mi bude 30ks látkových plienok stačiť???

brisilda
16. jan 2010

niki ja mam kupene len 20 ks 😀 a viac nekupujem lebo tak ci tak teraz po novom sa deti balia nasiroko po vatsine iba na noc v GB take nieco ani nepoznaju a plienky davas nasiroko na pampersku cize 2ks na den a ked budes prat casto ako ja tak ti to bohate staci 😀

petka55555
16. jan 2010

niki to ti bude stacit, ja mam tiez len 20, ved nasiroko sa bali tak len mesiac a potom len na grckanie....ved aj tak bude treba stale prat, len ktohovie ci ta kvalita vydrzi...ja mam asi 4 este po mne, tak tie isto vydrzia.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre