Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
8. feb 2010

brisilda a to uz sa ti ten krcok neuzavrie???no teraz radsej isto nechod po vonku, ked je taka poladovica, ja som uz tak davno nikde nebola, iba co sa opatrne prejdem k mamine, co byva asi 3 min. od nas a teraz po lade tam idem aj 10min...
no simonidesovu velmi chvalia, mna prijimala zboranova, to je bohacova dcera, a ta bola tiez velmi mila, a patrila som na izbe mlademu bohacovi a ten bol v pohode, trosku hanblivy, ale to bolo tym ze tam bol novy, uz je isto zabehnuty....tychto troch mladych velmi chvalia, dufam ze sa mi niekdo z nich ujde k porodu... 🙂
a si nenapisala ci budes chodit do poradne uz iba k tomu durcekovi, alebo este aj k bohacovi, ale uz budes asi len na to rizikove...zas sa nestretneme..
a aj na cvicenie nebudes chodit ze???ja tam budem nakoniec sama, lebo ta porodna asistentka vravela ze najlepsie je ked tam idu baby az od toho 28tt, ze skor to nema moc rada....takze tam pojdem pekne sama, lebo kosta je este len 20tt...ale zacnem chodit az koncom februara, ked sa trosku pocasie dufam umudri...

kosta123
8. feb 2010

Nejako blbne ten FB a nedajú sa mi tam dať foto ☹ tak a neskôr.
Dnes mám ešte dovolenku,boli sme povyplácať čo bolo treba a už len oddychujem 🙂

kosta123
8. feb 2010

Takže už to ide kuk na facebook 😉

petka55555
8. feb 2010

kosta ani mne nejde FB, a na mojej svadbe si uz pridala????lebo som zvedava....
a teda popis ako bolo, od nasich som pocula hudbu, ale nebolo nic vidno....iba segra vravela ze isla okolo svadby cerveno bielej... 🙂
nebolo ti zima v satoch??ale krasne vam slniecko svietilo, len skoda ze taka clapkanica bola...
a uvidis ako vam to rychlo ujde, my mame dnes presne rok a pol od svadby, to je sila, ved len teraz som si ju planovala....

brisilda
8. feb 2010

PETI O KRCKU NEVIEM NIC 😒 no uzivam magnesko 😉 a dopegyt na tlak dufam ze to bude ok tera ponovom mam aj zinat na ten zapal cize ak ta bolia krize daj si vysetrit moc mna nic nebolelo a zapal mi zistili vraj to ma za nasledok aj predcasny porod ☹
inak vsetci mlady su tam velmi mily 😉 ja som stale natrafila na simonidesovu 😀no a teraz som bola u Kmetka po recept a on povedal, ze to nevyzera na rizikove no mam sa setrit a vela oddychovat 😉takze ak sa bude dat tak nadalej budem chodit k Bohacovi 😉

petka55555
8. feb 2010

no tak dufam ze budes mat vsetko v poriadku, treba este aspon 8tt vydrzat...no mna krize nebolia, len chrbat a kostrc....ale curam kazdych 5 minut, to je strasne, ved ani nikam nemozem ist, lebo v tejto zime to nemozem zadrziavat,lebo by som hned nachladla a hned by som chytila zapal mechura, odkedy som mala pred dvomi rokmi zapal ladvin, tak som na to strasne citliva...aj v lete nosim stale ponozky...

brisilda
8. feb 2010

peti ja musim ydrzat aspon 10 tt minimalne 😉 dufam , ze to zvladnem 😉 inak tie kocky po porode tam vyzerali strasne dolamane a ubolene 😝 a maly vresčuni riadne kricali 😀 😀 😀

petka55555
8. feb 2010

no ved jasne cim dlhsie tym lepsie...ale uz ked budem v 36tt uz budem kludnejsia keby sa nahodou porod spustil...ale ja brusku kazdy den hovorim, ze az v maji 😀
brisilda, aspon si tam obkukla izby a kupelky, ake to tam bolo...lebo ja ked som lezala, ja som bolo este na gynde a tam neni nic prerobene...

petka55555
8. feb 2010

jej kosta bola si inak krasna a uces si mala super....a vobec ti nebolo vidno brusko...kdeze si ho nechala???

brisilda
8. feb 2010

peti ja som rozhodnuta pre nadstandartku nakolko som mala moznost si ju obzriet detailne 😉 podla mna za tu bolest pri porode to stoji aj ked to je drahe 😠 ale nech muzicek plati 😉 nakolko ja si musim vsetko odtrpiet a prelezat 😒

ludka_r
8. feb 2010

Ahojte...
Ja len na skok..
Kosti, ešte raz gratulujem k svadbe, nech vám to víde... Bola si kočka.. 😉
A vlastne gratulujem aj k tým pohybom...
Ja sa teraz necítim príliš dobre.. Mávam migrénu a veľmi rýchlo sa unavím.. Nemôžem ani trochu rýchlejšie chodiť. To ma hneď bolí brucho a najmä kríže... Asi je malé nejako zle otočené, alebo čo... 😢
No čo, hlavne, že sa ozýva...
Aj keď je to blbé, keď musím ešte aj to moje väčšie stále naháňať a zdvíhať.. Teraz začína mať obdobie trucovania a aj sa začína hádzať po zemi, tak si to teda v plnom prúde užívam.. 😀

petka55555
8. feb 2010

brisilda ja pojdem na nadstandard ak bude volny... 🙂

brisilda
8. feb 2010

ludka ak ta bolia krize daj si vysetrit moc nakolko ta bolest nemusi byt spojena s tehotenstvom ale zo zapalom mna nic nebolelo a zapal mi zistili jedna kocka tam prisla lezat a stazovala sa na bolest krizov a zistili jej tiez zapal moc. ciest takze to nepodcenuj moze to vyvolat neskor predcastny porod a to neni sranda taktiez ak mas akekolvek ine boleseti sup k dokimu ja sa odteraz uz budem stazovat navsetko !
peti len aby si mi tu nadstandartku nakoniec nevyfukla 😀

petka55555
8. feb 2010

brisilda, alebo ty mne🙂)))ale ved su tam dve nie????
ozaj a kedy sa teda chystat ist fotit do toho atelieru????ja stale cakam ze bude vacsie brusko, tak asi az v 8.mesiaci.... 🙂

kosta123
8. feb 2010

No jasné svadba bola červeno biela,na mojasvadba.sk nemam foto to dám až od fotografa.
Slniečko svietilo parádne a aj teplo bolo aj dokonca v kostole bolo fajn,Šaty mi brucho skovali parádne ten kto ma videl po dlhšom čase si možno povedal že som pribrala 🙂
Inak ďakujem za pochvalu-aj mne sa účes veľmi páčil len škoda že som nemala viac príčesku ale dalo sa,aj s make-upom som bola spokojná,bolo to také decentné lebo ja sa moc nemaľujem.
Bavili sme sa do 5 rána,len ma som už nevládala tancovať tak ma nohy boleli 😀 😀 😀

petka55555
8. feb 2010

kosta tak to si inak dlho vydrzala, to som ja ledva vydrzala na mojej a to som nebola tehotna... 🙂 a babenko kopalo???tesilo sa???
a kedy budete mat od fotografa fotky???

kosta123
8. feb 2010

petka55555 - no partia naša to tam ťahala tak bolo kopec srandy,tak sme sa všetci zabávali,keby mam lepšiu obuv tancujem aj do 7 do rána 😀 😀
foto a video do 2 týždňov
bábeno som ani nepočula akosi

petka55555
8. feb 2010

si si mala obut botasky...ja som mala po polnoci botasky...ale aj tak som bola strasn unavena...
a nemala si uplne mokre a spinave saty???lebo bol ten sneh hrozne roztopeny...
a babeno asi poslusne spinkalo..

kosta123
8. feb 2010

Šaty boli vzadu total od blata 😠 a aj som ich natrhla 😒 musim to ísť doplatiť ani neviem kedy sa to stalo 😠

petka55555
8. feb 2010

ja som ich mala total dotrhane, lebo som nevedela chodit po schodoch, na tom sifone,so som mala zvrchu siat, ci ako sa to vola som mala este aj dve stopy vytrhnute co mi niekto na ne stupil ked sme tancovali a nic som nemusela platit 😒
a nebola ti zima???

kosta123
9. feb 2010

petka55555 -aj mne sa to stalo na tom šifóne,a zima mi veru nebola
😀 veď ma hriala láska
😀
😀

brisilda
9. feb 2010

kosta podla mna zvysoke poskodenie nebudes platit nic ved preto sa palti pozicanie tak vysoke oni s tym pocitaju nie? 😒
peti ano su tam 2 nadstandartky 😉
inak CLOVEK KED POJDE DO NEMOCNICE TAK MU ZISTIA KADEJAKE OCHORENIA ☹ mne zistili uz aj streptokoka 😢 😢 😢 hrozne nieco a od antibiotik ktore uzivam mam teraz zapal 😒 cize po dnesnom vysetreni ma vsetko dole boli ☹

kosta123
9. feb 2010

povedala že to budem musieť zaplatiť tak uvidím koľko 😠

brisilda
9. feb 2010

no podla mna by si platit nemala no zalezi od toho kolko si platila za pozicanie kebyze to je viac ako 200€ tak sa s nou v pohode zacni hadat lebo za taku sumu oni nakupuju uplne nove saty a to ze ich pozicavaju za tak vysoke ceny znamena ze musia s niecim takm pocitat !

kosta123
9. feb 2010

No stáli 280 € veď uvidím koľko vypýta 😠

nikiarudi
autor
9. feb 2010

čaute kočky, tak ako sa držíte tehulky?? my tak pomaly..stále by sme len papali a papali..sme celé po tatovi.. 😀 😉

hasleerka
9. feb 2010

brisilda nebola si dnes na karnevale na stavebnom učňáku???

kosta123
10. feb 2010

Joj mne sa strašne nechce chodiť do práce 😠

brisilda
10. feb 2010

hasleerka ano bola ved ako inak mna malokto teraz prehliadne 😀 😀 😀

petka55555
10. feb 2010

brisilda a to co s tym streptokokom???a to ta budu aj nejako liecit, alebo ako sa to riesi.....no a z antibiotik mam aj ja vecne zapaly treba jest tie probiotika, ale neviem ci to tehotne mozu, a teraz mam od zaciatku tehotenstva stale opakovane zapaly a nemozem sa toho zbavit, bohac povedal ze uz musim vydrzat, ja to mam odkedy som prisla z nemocnice a vracia sa mi to tak kazde dva tyzdne, takze ohromne prijemne....ale bohac mi dal vyskusat jednu mast co sa dava jednorazovo a ta zabere aj na tri tyzden 😀 len ze to treba aspon takto preliecit, lebo z toho hrozi predcasny porod 😒

kosta a ved to bolo naozaj dost drahe pozicovne nato, aby si im platila za to ze si roztrhla saty, podla mna ich roztrhne kazda nevesta, ked mas take velke....ja som platila 10tis. za saty a nic som neplatila a bolo to riadne dotrhane...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre