Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
22. okt 2009

ludka a ku ktorému doktorovi chodíš??? asi sa aj ja objednám,ja mám Boháča.

adrykaa
22. okt 2009

Miselin dik ja si tam brnknem a opytam sa ako co kedy a tak.Viem ze ste boli v nemocke akurat som to citala normalne som sa zlakla.Takze este raz dik a drzte sa dufam,ze uz budete v pohode 😉

miselin
22. okt 2009

Adryka dúfam aj ja, že už budeme v pohode, lebo sme tam boli za posledné dva mesiace 2 krát, už nám aj pernamentku chceli vystaviť 😅

ludka_r
23. okt 2009

Kosta, ja chodím do PU ku Durkechovi, už skoro 10 rokov. Nie som s ním moc spokojná, ale nechem to meniť. Len si celkom neviem predstaviť, keď budem vo vysokom štádiu tehu, ako budem cestovať aj s Vilkom... 😖 No, bude to sranda.

kosta123
23. okt 2009

Tak dnes som sa objednala k dokymu na 4.11 tak uvidíme.

kosta123
24. okt 2009

Dnes som ráno robila další test a čo tam vydíííííme // 😉

ludka_r
24. okt 2009

no super, kosti, to som rada. Mne ten môj test moc nevyšiel, ale verím si... Tak som zvedavá, ako dopadneme... Sranda, že obidve sme možno približne v rovnakom týždni 😀

nikiarudi
autor
24. okt 2009

no super kosta GRATULUJEEEEEM!!!

nikiarudi
autor
24. okt 2009

ludka nezúfaj, chce to len čas.. a kuknite čo som našla.. 😀
http://lepsiebyvanie.centrum.sk/feng-shuei/2213...

adrykaa
24. okt 2009

Kosta pripajam sa ku gratulacii 😉

brisilda
24. okt 2009

kosta srdecne blahozelaaaaaaaaaaaam 😀 konecne to vyslo uz aj tebe 😉 takze si to teraz zacni krasne uzivat 😉 ja chodim taktiez k Bohacovi a klobuk dole som s nim nad mieru spokojna ( zatial ) 😉 ani za foto zo sona som unho este neplatila a zatial mi zodpovedal kazdu moju otazku v takom style, zeby som sa zbytocne nestresovala 😀 tak hadam sa tam niekedy stretneme na poradni 😀

brisilda
24. okt 2009

PS: jedine neviem ako budem chodit na poradnu v cripkovom obdobi kedze tam maju ordinacie aj obvodaci 😠

kosta123
25. okt 2009

ďakujem kočky 🙂 dúfam že testy neklamali !! inak je možné máť tam 2 // a nebyť tehu ???

ludka_r - no to je sranda veru,,,,nemôžem tomu ešte na 100 % uveriť........uverím až ked mi to doktor potvrdí.

brisilda - no možno sa stretneme,keď tak do mňa štuhni 😀 😀

Veštica mi vyveštila že koncom roka 2009 otehotniem 😀 😀 😀 😀 😀 asi jej to vyšlo.

nikiarudi
autor
26. okt 2009

ahojte, tak to je super Pati aj ja už by som rada na materskú.. Dnes bola teda otrasná noc..vôbec, ale naozaj vôbec som sa nevyspala po dlhej dobe.. malá sa zrejme nudila a snažila sa otočiť z polohy priečnej na zvislú..a pred pár minútami som chytila taký kopanec do brucha, že som myslela, že mi ho roztrhne.. 😠 a tak to bolelo,že až..auuuuuu ☹ potvorka malá..no čo by som bez robila,že? kto iný by mi nedal spať?? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
26. okt 2009

pardón, tá prvá veta mi ušla.. 😀 tá patrí do inej témy.. 😝 😀

kosta123
26. okt 2009

Dnes ide k dokymu 😀 😀 nevydržím až do 5.11. 😀 😀 😀 dúfam že to potvrdí

nikiarudi
autor
26. okt 2009

kosta - uvidíš možno ti povie aj tak, aby si došla neskôr, ak ešte nebude nič poriadne vidieť..presne ako mne.. ja som bola u dr. asi 2x a až potom na 3x mi to potvrdil... 🙂

nikiarudi
autor
26. okt 2009

baby, chcem sa spýtať poznáte niektorá kurzy pre rodičov a detičky čo sa volajú Montessori???

nany100
26. okt 2009

Ahojte, gratulujem novým tehulkám...niki o tom som veru nepočula, čo by to malo byť? A to aj tu v PB?
Ozaj a kedy nastupuješ na MD?

nikiarudi
autor
26. okt 2009

ahoj nany, no ono to nebýva tu v PB, ale v DCA myslím a tak..to ja viem o tom len od jednej mamičky,kt. som mnou ležala v nemocke..sú to platené celodenné kurzy a zamerané na všeličo..len mi teraz písala, že 30.11 budú 1x v PB, tak som sa chcela spýtať či to poznáte...
tu je stránka: http://www.montessori.sk/
a na materskú až v decembri..takže ešte mám časúúúú... 😀

kosta123
26. okt 2009

ahojte práve som prišla od doktora.......videli sme tam malúúúú bodku 😀 som v 1.mesiaci 😀
Pre istotu mi predpísal kyselinu listovú (tu aj užívam tak bude do zásoby ) a duphaston-pre istotu a na další štvrtok na kontrolu.

Takto to býva keď človek mieni a Pán Boh mení chceli sme začať na jar a už je to tu 😀 😀 😀 😀 😀

iljanka
26. okt 2009

kosta123 - gratulujem ! 🙂 Dufam, ze aj nam sa coskoro zadari.
Chodite niektora ku Kardosovi ? Ake mate s nim skusenosti ?

miselin
26. okt 2009

Kosťa blahoželááám 😵 😵 😵

kosta123
26. okt 2009

Ludka som zvedavá čo ti zajtra povie 😉

kosta123
27. okt 2009

Od včera to vie aj rodina,všetci boli radi a spracovali ma aby sme posunuli dátum svadby tak to bude 20.2.2010 😉

katka.carska
27. okt 2009

Niki, montessori poznam len zo skoly, ako "alternativu" ku klasickemu vzdelavaniu, takze neporadim. Ale keby si mala zaujem citat, mam doma fajn knizku (o ktorej manzel povedal, ze sme si ju mali precitat este pred prvym babatkom...)
http://nosime.sk/kategoria525-literatura

ludka_r
28. okt 2009

Ahojte.
Kosta, tak si nevydržala??? Super, gratulujem.
Mne to tiež potvrdil, tak som spokojná... 😀 Len to mimčo bolo na ultrazvuku vidieť oveľa horšie, ako predtým Vilka v tom období, tak som ostala taká trochu sklamaná.... 😖 Som ale na hlavu, čo môžem byť rada....
K doktorovi idem až o mesiac, až tam uvidím potom srdiečko, tak dúfam, že to bude OK.

miselin
28. okt 2009

Ludka blahoželáááám 😵 😵 😵 😵

kosta123
28. okt 2009

ludka_r - až o mesiac ?????? 😨 ja idem na další štvrtok čo bude,to je inak divnéééé nie baby??? 😕

Svadbu musím zase meniť,poráááža ma 😠 😠 😠 lebo 20.2.2010 je už pôst,musí to byť skôr 😠

kosta123
28. okt 2009

ludka a v ktorom si týždni??? mne ešte nevedel povedať presne,ale že tak na začiatku, asi 4-5 tt 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre