Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
16. mar 2010

peti ano mame plastove ale iba v predu lebo cezne strasen fucalo tie zadne su v pohode ale s estetickeho hladiska ich ideme menit ja som nechcela hned do celeho bytu plastove nakolko tete plesniveli 😖 takze teraz som zvedava co to spravi vraj tie 3 skolove su najlepsie tak som zvedava 😀
niki tak super konecne noc bez prebudenia 😉 tak len tak dalej 🙂
inak kocky aj ja sa uz tesim na navstevu ked mrknem izbicky nazivo 😉 aspon sa mi pochvalite aj s kocikom 😉

nikiarudi
autor
16. mar 2010

no bris, ty si nám tiež kočárik neukázala 😠 😝

mata0312
16. mar 2010

niki vsimla som si ze mas tiez trojkolku ako ja 😀 😀 , aka značka? a dobre sa ti s nim manipuluje? lebo mne sa z obyvačky do kuchyne v pohode 😀 😀 😀

brisilda
16. mar 2010

niki tak pribehni ukazem 😀 inak autosedacka lezala pod skrinou ak ste si nevsimli 😉 a konstrukcia bola na balkone no a druhy kocarik je v srini celkom hore takze ten tak ci tak uvidite az pri kocikovani 😉
mati mne osobne sa moj dobre manipuluje 😉 tiez mam trojkolku 😀 a otaca sa na mieste o 360 stup. 😀

brisilda
16. mar 2010

juuj kocky a dnes som bola u dokiho 😉 stretla som tam zeny ktore boli vcera na prietokoch no je tot normalne ? a kazda od Bohaca 😀 inak mam braz dopegyt uz 3 krat denne ☹ no vravela som ze mne je potom z nizkeho tlaku zle 😝 tak sme nechali len 2 😉 ale keby on vedel co ja vsetko doma robim tak by chapal preco mam tlak 130 /70 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
16. mar 2010

mata-mám coletto austin 3.. a dobre sa s ním manipuluje..zatiaľ 😀
bris-ja viem aké kočíky máš, ak sú to tie čo máš na foto v albume..no naživo si nám neukázala.. 😀

mata0312
16. mar 2010

lebo moja mama prve čo urobila či sa nebude prekacovat 😀 😀 ale ma dobru stabilitu tak dufam ze to bude dobre ale to zitime az na cestach 😀 😀

niki je velmi pekny 😀 podobny ako moj

a bris kde ich mas v albume?

brisilda
16. mar 2010

niki neboj o nic si neprisla este ich uvidis 😀 inak ak chces tak mozes kedykolvek pribehnut ja som doma stale 😀 mala aspon odskusa nase lehatko co som teraz najnovsie kupila 😀 ale to nesmie spinkat 😀

brisilda
16. mar 2010

mati hned v prvom albume 😉

mata0312
16. mar 2010

bris tie tvoje lehatka nemaju chybu 😀 😀 😀 😀

brisilda
16. mar 2010

nesmej sa ☹ 😀 ved ich mam iba 3 ,stvrte je este v GB 😀 ale svetlohnede predavam a aj tu modru hupacku s 8 rychlostami som omylom hodila na aukcie nakolko som nechtiac nahodila 2 to iste 😀 mna asi urve ale ja zato nemozem ze teraz sa mi paci nieco ine a tie co mam tak ani jedna neni tak na lezato ako ta co mi prisla vcera 😀 takze hned od narodenia si tam budeme vegetit 🙂

mata0312
16. mar 2010

som ich prehliadla som akasi slepa esteze idem na buduci tyzden k očnemu 😀 😀 😀 no nemaju chybu aj mne sa velmi pacili čierne ale z tej mojej znacky cierny nemali 😒

nikiarudi
autor
16. mar 2010

mata a ty máš aký kočík?

mata0312
16. mar 2010

bris nie ja to myslim uprimne 😀 😀 su pekne ja som zdedila po sestre 😀

niki ja mam x lander tu je link http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

mata0312
16. mar 2010

niki dala som zly link, toto ja spravny http://www.babybazar.sk/fotky_popup.php?id=2081...

brisilda
16. mar 2010

mati tak toto nema sancu sa prekotit 😀 nemas sa coho obavat inak je pekny 😉 len ja by som take velke cudo nevopchala do auta

mata0312
16. mar 2010

bris praveze preto som si kupovala trojkolku aby bola konstrukcia čo najmensia lebo mame male auto a daju sa dat lahko dole kolesa čize je velmi spratny to sa ti zda ze je velky aj ked nie je najmensi ale ja som nechcela moc maly aby som nemusela hned kupovat dalsi lebo na to koruny nebudu 😀 😀 ale inak sa mi take malicke pacia 😀

brisilda
16. mar 2010

mati no mna by urvalo kebyze pri skladani kocika do auta musim este kolesa dat dole 😝 a co ak budu zablatene? 😀 😀 😀 clovek aby sa cely ufulal 😀 no jednoznacne som na tvoj kociarik zvedava aj osobne 😉

mata0312
16. mar 2010

no my by sme nikde nezohnali kocik ktory by sa zmetil do nasho mini auta 😀 😀 jedine tak hrackarsky 😀 takze toto bola pre nas jedina varianta alebo kupit nove auto na čo nemame 😀 budeme to musiet nejako zvladnut 😀 no musite niekedy prist aj ku mne osobne vam ho predvediem 😀 😀 😀
ked som chcela dat segrin do kurfra kde sa nedaju zlozit kolesa musela som sklopit sedacku 😀 😀 😀 ona ma stvorkolku a to tiez nebolo bohviečo 😒

brisilda
16. mar 2010

mati a tvoj mm kde pracuje? inak ja mam na cestovanie tu Loolu ma super konstrikciu 😉 ako golfky cize sa vopcha kamkolvek 🙂

mata0312
16. mar 2010

moj drahy pracuje v herni a robi 24 hodin čize som casto doma sama aj v noci 😒 ale uz som si zvykla, my sme spolu robili v tescu tam sme sa aj zoznamili a potom sme odisli do skotska kde sa nam nezadarilo a po troch mesiacoch sme sa vratili spat a ja som sa opat vratila do tesca ale do puchova 😀 😀

no tie tvoje kociky nemaju chybu si to dobre vymyslela 😀 😀

brisilda
16. mar 2010

mati ja som kociky kupovala z druhej ruky nakolko som chcela aj jeden aj druhy a kupovat cisto nove by bol drahy spas tak mam 2 za cenu jedneho noveho 😀 ja som pracovala este pred samkom a da sa povedat ze som zarobila dost slusne neskor som sa vydala mala samka a bola na MD az do jeho 6 r. 😀 manzel studoval v ziline a tak sme skoncili tu 😀 nastastie ma neobmedzenu prac. dobu cize moze kedykolvek prist domov 😀 ale pri porode ho nechcem 😀 lebo ja som prinom rozcitlivena 😀 a isto by som prinom ani neporodila 😎

mata0312
16. mar 2010

ale vyzeraju ako uplne nove a boli pouzivane? 😲

vidis ja chcem aby moj mm bol pri porode lebo sa bojim ze to sama nezvladnem potrebujem oporu ale to ma kazda zena ine 😉 aj moj drahy moze prist ked ho budem potrebovat ma to tak dohodnute s kolegom v tom neni chvalabohu problem 😀

kosta123
16. mar 2010

brisilda -no ževraj by sa malo častejšie vetrať.

Peťuš - to su normálne drevené a môj tatino ich prerobil na zasúvačky ,ale netesní to ani hovno,to sú také dvere skôr na oko,ale strašne sa mi to páčilo aj kôli miestu že sa skovávaju za dvere z vnútra. my sme bez dverí skoro mesiac a tiež su oproti dverám 😀 😀 no jasné taká káva na terase radosť žiť 😅
Dnes mi volal tatino že prišli zárubne ale kedy mi to príde spraviť ani boh nevie,on je stále v práci 😠 do večera.

mata0312
16. mar 2010

kosti tie tvoje dvere su perfektne 😀 ja mam uplne tie stare vybrala som si dovolenku namiesto dveri ja truba no čo uz 😀 😀

kosta123
16. mar 2010

Včera som bola zase hore do pol 3,tak som ráno vstávala až o 11,musím si to spanie dať naporiadok. 😔

Inak dnes som bola v obchodu tu hore v Korune a nedalo mi kuknuť do toho sekáču (to bola moja záľuba, behanie po sekáčoch v anglicku,lebo tam boli značkové veci za facku) no nič moc pre bábatká,ale čo som sa čudovala veľa vecí značkových ako Puma,Nike,Reebok,Umbro,Next,Dorothy Perkins,Atmosphere....ako aj v anglicku,sranda.
Inak BRISILDA mali tam aj športové súpravy pre malého Nike a Puma na vešiaku aj šuštáky a bundu,pekné len neviem za koľko,a bola tam aj taká pekná suknička puma pre také 2-3 r.dievčatko juj 😉

nikiarudi
autor
16. mar 2010

kosti a ako to tam je cenovo?? 😕

brisilda
16. mar 2010

kosta a kde to presne je??? ja o ziadnom sekaci neviem a kde je ta koruna vlastne ? 😀

kosta123
16. mar 2010

brisilda - hneď vedľa taj pizzerky čo sme si boli sadnúť,tak tam sú hneď potraviny a vo vnútri je sekáč,hneď.

nikiarudi - no ako čo ja som kúpila malej také body s kr.rukávom z mickey mousom za 1€,je tam myslím teraz akcia na tovar,a značkové veci no ako ktoré jedny tepláky,šušťáky 15€,18€,20€ tie značkové myslím,niektoré aj s visačkami ešte.

brisilda
16. mar 2010

kosta no som zvedava dnes tam skocim do kolkej tam maju otvorene nevies?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre