Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
16. mar 2010

no ale ved rodicovsky dostanes od tohto datumu nie???

brisilda
16. mar 2010

nie az po porode 😀

nikiarudi
autor
17. mar 2010

bris - mne yaberala soda bikarbóna a talcid a ešte tums...

brisilda
17. mar 2010

niki dik 😉 inak baby rano ked manzel isiel do prace som mu spominala ze v sobotu sa ide do polska a on ze v poriadku 😀 ako keby sa nechumelilo 😀 😀 😀 takze ak mate infosky kde sa daju kupit detke aventky tomerky ,pampersky a nutrilon dajte vediet lebo planujeme ist do Noweho Targu A DO TESINA len neviem ci to je po ceste 😀 inak myslite ze v sobotu to tam bude otvorene? lebo ma picne ked nie 😀

nikiarudi
autor
17. mar 2010

určite to bude otvorené, podľa mňa.. no mala by som na teba prosbu, keby si tam našla pampersky a nutrilon lacnejšie ako tu, tak by som bola rada, keby mi nejaké vezmeš a dala by som ti potom euráče...hmmm?? 😕

brisilda
17. mar 2010

niki v pohode neni problem 😉 len neviem kolko toho nutrilonu budes chciet 😀 a tiez pampersiek 😉

nikiarudi
autor
17. mar 2010

no záleží od cien.. 😀

brisilda
17. mar 2010

jaj aha 😀 inak jedna kocka pisala ze vyjde na 10 € skus si mrknut temu vybavicka v polsku pise tam aj kolko stali pampersky no uz si nespominam 😒

nikiarudi
autor
17. mar 2010

neviem tú tému nájsť 😠

brisilda
17. mar 2010

niki tu mas link https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
inak ja to davam stale vyhladavat cez forum a hlavne ak potrebujem odpoved na nejaku otazku 😀 ono mi to stale cosi najde a tym padom nemusim zakladat novu temu

miselin
17. mar 2010

Kosťa pýtala som sa dnes vo Včielke na tú burzu, ale ešte mi nevedela povedať, kedy to bude, ale v utorok tam bude tá hlavná tak ona už možno bude vedieť 😉

petka55555
17. mar 2010

oj baby tu sa ide do Polska????brisilda ta obdivujem ze este vladzes takto cestovat, mna uz to nebavi, ani tu po tescu chodit, dost sa mi aj hlava kruti...ale este okolo velkej noci sa chystam do TN, ale neviem ci sa mi bude chciet, lebo mame ist na svadbu a nemam si co obut, ale chcem sa vidiet ako si kupujem topanky 😀

a nebudes mat uz foto????lebo mne pisala ze si mozem dnes pre ne prist, ze sa neozyvala skor,lebo je chora a nebola schopna ani tel. zdivhnut, ze sa nemam hnevat, tak mozno ti foto este nestihla ani upravit...lebo uz som zvedava aj na tvoje 🙂

nikiarudi
autor
17. mar 2010

bris - ďakujem už som tam napísala babám, tak snáď mi niektorá napíše.. 😉

brisilda
17. mar 2010

peti ano mam ale iba cd vytlacene bude az piatok dnes jej napisem mail ktore chcem inak nato kolko nas fotila tak je tam akosi malo fotiek 😒 ostatne asi neboli dobre 😀 ved aj ja som sa mohla asi viac usmievat 😀 co uz 😖 dokonca tam kde ma samko kridelka je ako prezleceny cert 😠 myslim jeho vyraz tvare 😀

brisilda
17. mar 2010

kocky uz mam foto na FB 😉 ale inak ich mam iba nieco okolo 30 zaberov 😒 ☹ neviem preco tak malo 😔

petka55555
17. mar 2010

brisilda a ved ja mam okolo 20 foto,ved to uplne staci....ved si jej mohla povedat ze chce viac ci nie???idem kuknut... 🙂

mata0312
17. mar 2010

ahojte kocky

bris ja som si dnes kupila na zahu gastrotus ze je to velmi dobre a mozu to aj tehotne tak dnes večer budem testovat lebo mna palieva hrozne 😖

no ja som ten nutrilon a plienky kupovala normalne v obchodnom dome volal sa Auchan alebo tak nejak ale to bolo v tom bielsko biala a vtedy vysiel okolo 250 SK ale zloty bol 7 SK a teraz je 8 SK takze to bude niečo viac a plienky tam tiez vysli lacnejsie ale uz si nepamatam kolko vysli
bris v týchto velkych obchodoch je najlepsie platit bankomatovou kartou vtedy je super kurz 😀

petal
17. mar 2010

ahojte baby. Pisala som aj do temy Povazska Bystrica ale mozno mi odpoviete rchlejsie. prepacte, ze sa vam sem miesam ale potrebovala by som poradit. Nie som z PB, ale cestujem zajtra cez PB aj s malym dietatom a potrebovala by som vediet aka je tam dopravna situacia zhruba o tej 8 rano. Ci su tam velke zapchy. Idem od TN do ZA. Ide o to, ze maly zle znasa, ked auto stoji. Uvazujem aj o inej trase, preto sa pytam. Dakujem. V PB odbocujem na Rajec.

petka55555
17. mar 2010

jej brisilda, inak krasne foto 🙂 , ale ten tvoj maly je inak zlaty, ale ma teda sibalsky usmev 😀 , taky maly betarik....ale si tam krasna...aj brusko 🙂

brisilda
17. mar 2010

mati si si ista???? lebo ja stale platim kartou 😀 inak skus ci ti ukaze moje foto od fotografky narokom som dala ze to mozu vidiet iba vybrane osobky teba tam doplnim len ma zaujima ci to vazne uzamklo 😉

petka55555
17. mar 2010

kto to ma skusit ja???

brisilda
17. mar 2010

peti ano ma sibalsky usmev ale jemu prekazalo to svetlo aj manzelovi 😀 no on to dokazal este uniest ale dieta nie 😀 a asi sa opytam aj na tamte fotky nemusia byt upravene ale chcela by som mat kazdy zaber

zuzume
17. mar 2010

ahojte ohladom toho nutrilonu ten stoji v polsku od 240-260 sk podla toho kde a pampersky okolo 250sk svagrina tam chodi nakupovat..

petka55555
17. mar 2010

inak to svetlo bolo fakt silne mne z toho hrozne slzili oci, aj sa mi rozmazali....

brisilda
17. mar 2010

peti niety ale mata 0312 😀

mata0312
17. mar 2010

no bris neda sa mi to pozriet ☹
no isto sa da platit kartou ale len vo velkych nakupnych centrach, v tych malych obchodoch som nebola tak neviem ale čo segra kupovala kocik v obchode v polskom tesine tak sa nedalo platit kartou ale platila eurami ale ze sa lepsie oplati si zmenit
ja chodim len do toho bielska a tam idem vzdy len s kartou 😀 no vzdy bola som len raz 😀 😀

mata0312
17. mar 2010

petal rano nebývaju také zapchy a ked odbočujes v PB na Rajec tak mozes odbocit uz pred PB pri salaši a dostanes sa skratene priamo na cestu do Rajca a nemusis ist ani cez krizovatky 😀

brisilda
17. mar 2010

mati ok idem ta tam doplnit ja len som zistovala ci to funguje nakolko nechcem aby kazdy ocumoval moju rodinu

petal
17. mar 2010

Mata dik.

mata0312
17. mar 2010

bris tie fotky su nadherneaj ja uz chcem take 😀 😀

petal neni zac 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre